صفحه 16 از 50 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

نقل قول نوشته اصلی توسط rohani نمایش پست ها
    دوستان این سوال منم هست. همین مشکل رو واسه 1.5 سال کار دارم. اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه ممنون
    بنظر من اول ببینید که تو امتیازتون چه تاثیری داره. اما من فکر نمیکنم که بتونید با سابقه کاری که قبلا تایید نشده اقدام کنید.اگر امتیاز لازم و نمیارین بهتره از یک طریق دیگه امتیازتون را تکمیل کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin6623 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دو هفته پیش مدیکال دادم و وکیلم امروز جواب ایمیل آفیسرمو که مدیکان و پلیس چک از من خواسته بود رو تازه فرستاد، میخواستم ببینم از دوستانی که جدید ویزا براشون صادر شده (برای ویزای 189 خصوصا) حدودا چقدر زمان برده تا ویزا دستشون برسه از این مرحله
    ممنون از شما
    امیدوارم کار همه دوستان بر وفق مرادشون پیش بره
    اگر تو پست های قبلی در صفحات قبل نگاه کنید بعضی از دوستان نوشته اند...

نقل قول نوشته اصلی توسط mt1359 نمایش پست ها
    اگر تو پست های قبلی در صفحات قبل نگاه کنید بعضی از دوستان نوشته اند...
    بله مهندس من تمام پست های قبلی رو خوندم، اگر دقت کنید نوشتم کسانی که تازه ویزاشون صادر شده بیان بگن چند روز طول کشیده!...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin6623 نمایش پست ها
    بله مهندس من تمام پست های قبلی رو خوندم، اگر دقت کنید نوشتم کسانی که تازه ویزاشون صادر شده بیان بگن چند روز طول کشیده!...
    من خودم تازه ویزام اومده و تاریخها را در پست های قبلی نوشتم. دوستان دیگری هم که ویزاشون اومده یا منتظر هستن لطف کنن و شرایط خودشونو بنویسن تا دیگران بتونن استفاده کنند. ما بهتره کمی از چینی ها و هندی ها و اتحاد اونها یاد بگیریم و به هموطن های خودمون در تمام دنیا کمک کنیم...

ممنونم از همه دوستان خوبم

Junior Member

برای اینکه فرایند ویزاتون پس از لاج کردن کمتر طول بکشه توجه کنید که:

1-تمام مدارکتون باید بصورت کامل ترجمه شده باشه. حتی سربرگ نامه های انگلیسی هم که اسم شرکت را ممکنه به فارسی نوشته باشند...
    2-اسکن مدارک حتما باید توسط اسکنر انجام بشه نه با دوربین یا موبایل...
    3-اگر اسکن مدارکتون بهر دلیلی واضح نیست باید فایل WORD را از مترجم بگیرید و برای آفیسر بفرستید...
    4-ترجیحا قبل از اومدن آفیسر مدیکال را براش بفرستید تا زمان کمتری ببره...
    5-اگر وکیل دارید قبل از اومدن آفیسر ازش بخواهید که یک بار بصورت کامل مدارکتون را چک بکنه تا نقص کمتری داشته باشید...
    6-تعداد سفرهای خارجی زیاد لزوما باعث طول کشیدن کار ویزا نمیشه...

با امید پیروزی برای همه دوستان خوبم.

Junior Member

سلام
    ببخشید اقدام برای ایالت nsw چه تفاوتی با ایالتهای دیگه داره؟
    من سایت رو خوندم و تفاوتی ندیدم مگر به صورت کلی به دلیل تقاضای بالاتر امتیازات بالاتر رو مدنظر قرار بدن.
    آیا تفاوت دیگه ای وجود داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aus_2015 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید اقدام برای ایالت nsw چه تفاوتی با ایالتهای دیگه داره؟
    من سایت رو خوندم و تفاوتی ندیدم مگر به صورت کلی به دلیل تقاضای بالاتر امتیازات بالاتر رو مدنظر قرار بدن.
    آیا تفاوت دیگه ای وجود داره؟
    تا جایی که من میدونم مهمترین نکته اینه که شما از ایالتی که اسپانسر میگیرید باید بتونید توی اون ایالت مدتی کار کنید تا مدت زمانش تموم بشه و برای اقامت دایم اقدام کنید. بنابراین ایالتی راا انتخاب کنید که بتونید راحتتر اونجا کار گیر بیارید و به مشکل بیکاری برخورد نکنید. مثلا ایالتهایی که شهرهای بزرگی مثل سیدنی و ملبورن داره...
    اگر هم امتیازتون با یک ایالت خاص بیشتر میشه که اونم خوبه اما مهمترینش کاره. برای آمار گرفتن کارهای هر ایالتی هم میتونید به سایت http://www.seek.com.au مراجعه کنید.

با امید پیروزی برای همه دوستان خوبم.

Junior Member

سلام دوستان گرامی
    من برای ویزای subclass190 اقدام کردم که در تاریخ 5 اکتبر مرحله مدیکال و سو پیشینه انجام شده ،الان برای اضافه کردن نامزدم به پرونده دچار نگرانی شدم
    که اولا صدور ویزا چقدر طول میکشه و ثانیا به چه نحوی نامزدم رو به پرونده ام اضافه کنم ؟ آیا راهی هست که قبل از عقد این کار انجام بشه؟
    اگر نیست اگر قبل از عقد ویزا صادر بشه بهترین حالت ممکن برای اضافه کردن همسر چیه؟
    با تشکر فراوان

سلام مجدد
    رشته: کارشناسی مهندسی صنایع از علم و صنعت
    ویزا: 189 اقامت دائم
    شروع کار: مهر ماه 93
    من کارام رو برای مهاجرت دادم دست وکیل ولی حدود زمانی که کارام طول کشید رو دوباره براتون میفرستم چون به مرحله آخر نزدیک شدم:
    آماده سازی مدارک دانشگاه و سابقه کار و نوشتن سه پروژ] کاری و ترجمه همه مدارک برای من حدود 4 ماه طول کشید
    آماده سازی برای آزمون آیلتس و کسب نمره 7 برای من حدود 6 ماه طول کشید (البته در ماه دومش امتحان دادم - یعنی آذر ماه ولی نمره رایتینگ بهم کم دادن) ولی برای بار دوم اورال 8 گرفتم (جنرال)
    ارسال مدارک برای اسسمنت اواخر اسفند ماه انجام شد (چون آیلتس 6 رو در امتحان اول گرفته بودم) و منتظر بودم سابقه کارم پر بشه
    جواب اسسمنتم 4 ماه طول کشید و خیلی اذیت شدم ( تنها مرحله ای بود که پر از استرس بود برام چون سابقه کارم بیمه نداشت و خیلی اذیتم کردن، اینجاست که اعتبار یه وکیل خوب به کارتون میاد)
    اواخر تیر برای EOI سابمیت کردم مدارکمو چون آیلتس داشتم و اسس شده بودم که اواخر مرداد ماه Invitation برای من اومد که مدارک رو فرستادم و هزینه ها رو واریز کردم
    اواخر مهر ماه مدیکال اومد و از من پلیس چک هم خواستند که انجام شد و دو هفته بعدش پروندم لاج شد یعنی اوایل آبان ماه 94
    یک هفته بعدش ازم هزینه زبان همسر رو خواستند که خیلی زود بود خدارو شکر که قراره شنبه یعنی 16 آبان 94 حواله بشه
    وکیل گفت از این مرحله به بعد حدود 1 هفته تا 4 ماه طول میکشه ویزا بیاد - که معمولا خیلی زود میاد اگه خدا بخواد

امیدوارم کارای سایر دوستان هم به خوبی پیش بره و در زندگیشون موفق باشند

Junior Member

سلام وست عزیز. میشه بگید هزینه زبان همسر چقذر شد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)