صفحه 18 از 50 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

ممنونم. امتیازم 60 شد با آیلتس شش. بیشتر بخاطر سابقه کارم بود. کسی جواب سوالات منو میدونه؟ خیلی استرس دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط sshadi2012 نمایش پست ها
    با سلام

یه سوال داشتم دوستان. من برای ویزای190 دعوت نامه گرفتم. چندتا سوال داشتم.
    1- لاج نهایی به چه صورت است؟ فقط مدارک رو باید اسکن کنیم و آپلود کنیم یا بعدش باید پست کنیم؟
    2- میشه در حین لاج، خارج شد و دوباره وارد شد؟
    3- Bank Statement چقدر باید داشته باشیم؟ اصلا مهمه؟

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin6623 نمایش پست ها
    سلام مجدد
    اواخر مهر ماه مدیکال اومد و از من پلیس چک هم خواستند که انجام شد و دو هفته بعدش پروندم لاج شد یعنی اوایل آبان ماه 94
    یک هفته بعدش ازم هزینه زبان همسر رو خواستند که خیلی زود بود خدارو شکر که قراره شنبه یعنی 16 آبان 94 حواله بشه
    امیدوارم کارای سایر دوستان هم به خوبی پیش بره و در زندگیشون موفق باشند
    ببخشید میشه بفرمایید این هزینه زبان همسر که ازتون خواستند، مربوط به چیه؟ کلا منظور چی هست؟ همه باید بدن اینو؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mhsn1100 نمایش پست ها
    ببخشید میشه بفرمایید این هزینه زبان همسر که ازتون خواستند، مربوط به چیه؟ کلا منظور چی هست؟ همه باید بدن اینو؟
    اگه همسرتون هم بخواد همراه شما بیاد باید حداقل نمره 4.5 آیلتس رو داشته باشه. اگه این نمره رو نداشته باشه به شرطی ویزا میدن به ایشون که قبلش هزینه دوره آموزشی زبان انگلیسی در استرالیا رو پرداخت کنین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sshadi2012 نمایش پست ها
    ممنونم. امتیازم 60 شد با آیلتس شش. بیشتر بخاطر سابقه کارم بود. کسی جواب سوالات منو میدونه؟ خیلی استرس دارم
    دوست عزیز من چون وکیلم برام لاج کرده بود نمیدونم چطوریه اما فکر میکنم اسکن مدارک به همون شکلی که تابحال انجام دادید و به این مرحله رسیدید کافیه بعدشم اگر آفیسر خواست پست می کنید. Bank Statement نمیخواد. قاعدتا میشه کارتون را در اکانت ذخیره کنید و بعدا برگردید. بعد از لاج کردن صبور باشید و سعی کنید پست های قبلی منو بخونید در مورد چک کردن مدارکتون. مدیکال را هم زودتر برای آفیسر بفرستید تا کارتون زودتر انجام بشه. سعی کنید هیچ مدرکی را جا نندازید تا سوالی برای آفیسر بوجود نیاد. همه چیز کامل باشه و در اسرع وقت لاج کنید. فکر میکنم بعد از لاج هم میتونید به مدارکتون، مدرک دیگری هم اضافه کنید.

Junior Member

ایا کسی تا بحال برای ویزای 188 اقدام کرده؟ میخوام بدونم بعد از دعوتنامه از طرف ایالت ایا بازم باید بیزینس پلن داشت؟

سلام مجدد
    رشته: کارشناسی مهندسی صنایع از علم و صنعت
    ویزا: 189 اقامت دائم
    شروع کار: مهر ماه 93
    من کارام رو برای مهاجرت دادم دست وکیل ولی حدود زمانی که کارام طول کشید رو دوباره براتون میفرستم چون به مرحله آخر نزدیک شدم:
    آماده سازی مدارک دانشگاه و سابقه کار و نوشتن سه پروژ] کاری و ترجمه همه مدارک برای من حدود 4 ماه طول کشید
    آماده سازی برای آزمون آیلتس و کسب نمره 7 برای من حدود 6 ماه طول کشید (البته در ماه دومش امتحان دادم - یعنی آذر ماه ولی نمره رایتینگ بهم کم دادن) ولی برای بار دوم اورال 8 گرفتم (جنرال)
    ارسال مدارک برای اسسمنت اواخر اسفند ماه انجام شد (چون آیلتس 6 رو در امتحان اول گرفته بودم) و منتظر بودم سابقه کارم پر بشه
    جواب اسسمنتم 4 ماه طول کشید و خیلی اذیت شدم ( تنها مرحله ای بود که پر از استرس بود برام چون سابقه کارم بیمه نداشت و خیلی اذیتم کردن، اینجاست که اعتبار یه وکیل خوب به کارتون میاد)
    اواخر تیر برای EOI سابمیت کردم مدارکمو چون آیلتس داشتم و اسس شده بودم که اواخر مرداد ماه Invitation برای من اومد که مدارک رو فرستادم و هزینه ها رو واریز کردم
    اواخر مهر ماه مدیکال اومد و از من پلیس چک هم خواستند که انجام شد و دو هفته بعدش پروندم لاج شد یعنی اوایل آبان ماه 94
    یک هفته بعدش ازم هزینه زبان همسر رو خواستند که خیلی زود بود خدارو شکر که قراره شنبه یعنی 16 آبان 94 حواله بشه
    وکیل گفت از این مرحله به بعد حدود 1 هفته تا 4 ماه طول میکشه ویزا بیاد - که معمولا خیلی زود میاد اگه خدا بخواد

امیدوارم کارای سایر دوستان هم به خوبی پیش بره و در زندگیشون موفق باشند
    سلام دوست عزیز چنتا سوال داشتم از حضورتون.
    شما برای اسسمنت ازتون سابقه بیمه خواستن؟ یعنی با ایمیل درخواست دادن به شما یا وکیلتون؟
    فیش حقوقی و قرارداد فرستاده بودید یا خیر؟ سابقه بیمه رو من شنیدم نیازی نیست.

سلام معین جان
    بله خواسته بودن ولی گفتم ندارم! زیاد گیر دادن ولی خداروشکر بالاخره توجیه شدن که ندارم و همه چی اوکیه.
    هم فیش حقوقی هم قرارداد هم نامه گواهی کار

Junior Member

سلام دوستان من دارم فرمimmiAcount رو پر می‌کنم که با 2 سوال رو برو شدم. سوال اول در مورد خدمت سر بازی بود

Has any applicant ever served in a military force, police force, state sponsored / private militia or intelligence agency (including secret police)?
    که من YES زدم و توضیح دادم که این خدمت سر بازی هست

سوال بعدی این بود

"
    Has any applicant ever undergone any military/paramilitary training, been trained in weapons/explosives or in the manufacture of chemical/biological products?
    این بایدYES باشه یا NO?
    اون دور ه 2
    ماه
    آموزشی training
    حساب نمی‌شه?

با تشکر از کمکتون
    پذیرش و بورس از دانشگاه ملبورن- رشته: بیومکانیک، مقطع:Ph.D
    ارسال مدارک: 30 دسامبر 2012؛فایل نامبر، درخواست CV، مدیکال و چکیده تز دکترا: 13 ژانویه 2013؛ درخواست چکیده تز فوق لیسانس: 15 ژانویه 2013؛ انجام آزمایشهای پزشکی (مدیکال): 19 ژانویه 2013؛ گرنت شدن ویزا: 29 ژانویه 2013.

سلام معین جان
    بله خواسته بودن ولی گفتم ندارم! زیاد گیر دادن ولی خداروشکر بالاخره توجیه شدن که ندارم و همه چی اوکیه.
    هم فیش حقوقی هم قرارداد هم نامه گواهی کار
    جای تعجب داره این موارد رو توی اسس ازتون خواستن. اگر نیازی هم باشه و بپرسن توی مرحله لاج باید بخوان. سوالم اینکه ایمیل رو به شما زدن یا به وکیلتون و اون توضیح داده یا خودتون مدارکی اضافه کردین و به وکیل دادین فرستادن یا اصلا خودتون کلا جواب دادین.

ممنون میشم اگر کمک کنید منم دقیقا همین مشکل رو دارم. با تشکر دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinkiller200 نمایش پست ها
    جای تعجب داره این موارد رو توی اسس ازتون خواستن. اگر نیازی هم باشه و بپرسن توی مرحله لاج باید بخوان. سوالم اینکه ایمیل رو به شما زدن یا به وکیلتون و اون توضیح داده یا خودتون مدارکی اضافه کردین و به وکیل دادین فرستادن یا اصلا خودتون کلا جواب دادین.

ممنون میشم اگر کمک کنید منم دقیقا همین مشکل رو دارم. با تشکر دوست عزیز
    سلام معین جان، بله جای تعجب داره، همه کارارو وکیل میکرد و به من میگفت بفرستم برای خودشون (وکیل) - من فکر کنم اسسور شک کرده بود برای همین اینا برای اینکه شکش رو از بین ببرن میگفتن مدرک بده. در کل دو ماه اسسمنتم دیرتر از دد لاین اومد. معمولا 13 هفته ای نهایتش باید بیاد برای من دوماه هم روش !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)