صفحه 19 از 50 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید.
    من 7 سال و چند ماه سابقه کاری دارم برای مهندسی مکانیک که از نظر EA هم تایید شد.
    الان در حال تحصیل در مقطع فوق مدیریت هستم و این مساله رو اصلا به انجمن مهندسین ارائه نکردم چون اصلا نیازی بهش نداشتم و دانشگاه لیسانسم سکشن 1 بود. حالا بر فرض اینکه تا مراحل آخر دریافت ویزا اصلا به مساله تحصیل ارشدم اشاره نکنم(منظورم حتی در فرمهای 80 و 1221 است)، و ویزا را بگیرم و به استرالیا بروم، اگر بخواهم در مقطع دکترا ادامه تحصیل دهم مشکلی برایم ایجاد نمیکند؟ باتوجه به اینکه مدرک ارشدم رو بالاخره باید به دانشگاه ها ارائه کنم. مثلا اداره مهاجرت بگوید که تو در فرم های ما تمام حقیقت را نگفتی و مشکلی برای ویزای PR من پیش بیاید.
    خیلی ممنون میشم اگر به سوالم پاسخ بدید و من رو راهنمایی کنید.

من تازه EOI رو برای ویزای 189 با 65 امتیاز سابمیت کردم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

با سلام دوستان eoi فقط مال ویزای 190 هست یا کسانی که برای ویزای 189 هم اقدام میکنن باید EOI بفرستن مدارکشونو

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط vasoma نمایش پست ها
    با سلام دوستان eoi فقط مال ویزای 190 هست یا کسانی که برای ویزای 189 هم اقدام میکنن باید EOI بفرستن مدارکشونو
    سلام

برای هر دو ویزا شما EOI سابمیت می کنید.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aus_2015 نمایش پست ها
    ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید.
    من 7 سال و چند ماه سابقه کاری دارم برای مهندسی مکانیک که از نظر EA هم تایید شد.
    الان در حال تحصیل در مقطع فوق مدیریت هستم و این مساله رو اصلا به انجمن مهندسین ارائه نکردم چون اصلا نیازی بهش نداشتم و دانشگاه لیسانسم سکشن 1 بود. حالا بر فرض اینکه تا مراحل آخر دریافت ویزا اصلا به مساله تحصیل ارشدم اشاره نکنم(منظورم حتی در فرمهای 80 و 1221 است)، و ویزا را بگیرم و به استرالیا بروم، اگر بخواهم در مقطع دکترا ادامه تحصیل دهم مشکلی برایم ایجاد نمیکند؟ باتوجه به اینکه مدرک ارشدم رو بالاخره باید به دانشگاه ها ارائه کنم. مثلا اداره مهاجرت بگوید که تو در فرم های ما تمام حقیقت را نگفتی و مشکلی برای ویزای PR من پیش بیاید.
    خیلی ممنون میشم اگر به سوالم پاسخ بدید و من رو راهنمایی کنید.

من تازه EOI رو برای ویزای 189 با 65 امتیاز سابمیت کردم.
    سلام،

اداره ی مهاجرت کاری به ادامه تحصیل شما نداره. شما ویزا رو می گیری و بنا بر اون ویزا میتونید تحصیل یا کار کنید.

خیلی خیلی بعید می دونم که حتی اداره مهاجرت خبر دار بشه ازین که شما دارید تحصیل می کنید یا کار دیگه.

رشته و دانشگاه

دوستان سلام،
    سال نوتون مبارک

من اپلیکیشنم رو برای ویزای 189 لاج کردم و حدود دو هفته بعد آفیسر ایمیل زد بهم برای فرستادن مدارک.

یکی از این مدارک، مدرک مربوط به خدمت سربازیه که ازم خواسته بفرستم (military service records or military discharge papers). من حدود 7 ماه سربازی رفتم و بعد معافیت تحصیلی برای ارشد و معافیت تحصیلی برای دکترا تو استرالیا. یعنی تنها چیزی که دارم نامه ی معافیت تحصیلیه که نظام وظیفه به وزارت علوم زده و اونو برای ویزای دانشحویی استفاده کردم.

به نظرتون مشکلی پیش میاد اگر اونو بفرستم.

دوستانی با تجربه ی مشابه داشتیم؟

سپاس

رشته و دانشگاه

سلام،

از دوستانی که از استرالیا برای 189-190 اقدام کردن کسی بوده که از طریق سفارت ایران تو کانبرا گواهی عدم سوء پیشینه بگیره؟
    چقدر طول می کشه؟

تو سایت سفارت زده حداقل 4 ماه!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا با فرض اینکه 4 ماه طول بکشه آفیسر منتظر میمونه این زمان و ؟

ممنونم

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام،

از دوستانی که از استرالیا برای 189-190 اقدام کردن کسی بوده که از طریق سفارت ایران تو کانبرا گواهی عدم سوء پیشینه بگیره؟
    چقدر طول می کشه؟

تو سایت سفارت زده حداقل 4 ماه!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا با فرض اینکه 4 ماه طول بکشه آفیسر منتظر میمونه این زمان و ؟

ممنونم
    سلام
    آقا مگه گواهی سوء پیشینه هم می خواهد برای کسی که الان تو استرالیا هست و داره درس می خونه؟!!؟؟!؟!؟!
    I spring over the spring with the spring in the spring

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    آقا مگه گواهی سوء پیشینه هم می خواهد برای کسی که الان تو استرالیا هست و داره درس می خونه؟!!؟؟!؟!؟!
    بله می خواد.

هم باس از ایران بگیری هم از استرالیا اتفاقا!

البته اگر بیشتر از یکساله که تو استرالیایی.

اگه افدام نکردی هرچه زودتر اقدام کن که پروسش طولانیه اینطور که پیداست.

Junior Member

دوستان سلام،
    سال نوتون مبارک

من اپلیکیشنم رو برای ویزای 189 لاج کردم و حدود دو هفته بعد آفیسر ایمیل زد بهم برای فرستادن مدارک.

یکی از این مدارک، مدرک مربوط به خدمت سربازیه که ازم خواسته بفرستم (military service records or military discharge papers). من حدود 7 ماه سربازی رفتم و بعد معافیت تحصیلی برای ارشد و معافیت تحصیلی برای دکترا تو استرالیا. یعنی تنها چیزی که دارم نامه ی معافیت تحصیلیه که نظام وظیفه به وزارت علوم زده و اونو برای ویزای دانشحویی استفاده کردم.

به نظرتون مشکلی پیش میاد اگر اونو بفرستم.

دوستانی با تجربه ی مشابه داشتیم؟

سپاس
    چه مشکلی پیش بیاد وقتی که تنها چیزی که دارید همینه.
    البته من تجربه مشابه نداشتم.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

بله می خواد.

هم باس از ایران بگیری هم از استرالیا اتفاقا!

البته اگر بیشتر از یکساله که تو استرالیایی.

اگه افدام نکردی هرچه زودتر اقدام کن که پروسش طولانیه اینطور که پیداست.
    ای بابا.باز شروع شد........وقتی امدی استرالیا یعنی 100 تا مرحله را رد کردی باز دوباره سوء پیشینه.......لطفا دوستانی که از مراحل دریافت آن از سفارت اطلاع دارن بفرمایند
    خوب از ایران میگیریم راحتر و زودتره که

مدارک مورد نياز :

• تکميل سه نسخه درخواست گواهی عدم سوء پیشینه بطور کامل، دقيق، خوانا و بدون خط خوردگي
    • ارائه اصل شناسنامه جديد، ايراني و دو سري فتوکپي ازکليه صفحات آن
    • ارائه اصل گذرنامه ايراني و دو نسخه فتوکپي از صفحات يک تا هشت و صفحه مهر آخرين خروج ازکشور
    • دو برگ آثار انگشتان متقاضي برروي کارتهاي مخصوص انگشت نگاري( با معرفي متقاضي به اداره پليس محل توسط نمايندگي محل اقامت اقدام مي گردد)
    • ارائه هشت قطعه عکس جديد 4*3 تمام رخ، بدون کلاه، عينک تيره و پشت نويسي شده، براي خانمها با رعايت حجاب کامل اسلامي
    • درخواست کتبي متقاضي مبني بر صدور برگ گواهي عدم سوء پيشينه با ذکر علت درخواست
    • ارائه رسيد پرداخت هزينه مربوطه براساس جدول هزينه هاي خدمات کنسولي مي باشد
    • فتوکپي کارت شناسائي ملي، درصورت نداشتن کارت شناسائي ملي به قسمت مربوطه مراجعه شود
    • درصورت ارسال مدارک توسط پست، همراه نمودن پاکت با ذکر آدرس دقيق و الصاق تمبر جهت اعاده اصل مدرک

آقا شناسنامهُ اصلشو من چرا باید با خودم بیارم خارج؟!؟!؟!؟!؟!
    I spring over the spring with the spring in the spring

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)