صفحه 2 از 50 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

اطلاعات بچه هايی که با SkillSelect لاج کردن:
    https://docs.google.com/spreadsheet/...yTG5obVE#gid=0

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

نقل قول نوشته اصلی توسط negari نمایش پست ها
    يه سوال بعد از اينکه هزينه ويزا رو پرداخت کرديم.يه سری مدارک ازمون می خواد که آپلود کنيم.شما برای اون موارد مربوط به health يا کاراکتر چی کار کردين؟ آيا آپلود اين مدارک به مشخص شدن CO ربطی داره؟
    درود
    من اول فوریه 2013 لاج کردم برا 489. برا کاراکتر رفتیم (به همراه خانمم) اثر انگشت دادم و نتیجه نهایی رو دادم دارالترجمه با مهر دادگستری و موقع ارسال مدارک ارسال کردم.
    من با آیلتس آکادمیک اقدام کردم و مشکلی هم پیش نیومد همسرم هم آیلتس آکادمیک امتحان دادند.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام
    اسم من که تو لیست قشنگ نبود
    دیروز که با مشاور فخیمه صحبت کردم فرمودندکه از ما هم درخواست مدیکال شده اما ایشان به کیس آفیسر تازه کار-گروه 33 (نچرال ویا همچی چیزی) -فرموده اند که چون سکیوریتی ایرانیا حدود یکسال طول میکشه بهتره که دیرتر مدیکال انجام شه وبراورد فرمودند حدود 7 ماه دیگه ماهم ویزا به دست شیم (5 ماه گذشته)گرچه خوداسترالیا میگه 6 ماهه کلا ویزا بدست میشیم.
    چه بگوییم ؟؟؟؟

بیژن
    حسابدار(190پرث)

لاج :3 اکتبر 2013
    کانادا:38 رشته فوریه 2010

اطلاعات بچه هايی که با SkillSelect لاج کردن:
    https://docs.google.com/spreadsheet/...yTG5obVE#gid=0

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amahdieh نمایش پست ها
    درود
    من اول فوریه 2013 لاج کردم برا 489. برا کاراکتر رفتیم (به همراه خانمم) اثر انگشت دادم و نتیجه نهایی رو دادم دارالترجمه با مهر دادگستری و موقع ارسال مدارک ارسال کردم.
    من با آیلتس آکادمیک اقدام کردم و مشکلی هم پیش نیومد همسرم هم آیلتس آکادمیک امتحان دادند.
    موفق باشید
    مرسی از پاسختون. البته من تا حالا از بچه ها نشنيده بودم که کسی اين کار را انجام بده. شما وکليتون بهتون گفت که اين کارو کنيد يا جايی خونديد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    سلام
    اسم من که تو لیست قشنگ نبود
    دیروز که با مشاور فخیمه صحبت کردم فرمودندکه از ما هم درخواست مدیکال شده اما ایشان به کیس آفیسر تازه کار-گروه 33 (نچرال ویا همچی چیزی) -فرموده اند که چون سکیوریتی ایرانیا حدود یکسال طول میکشه بهتره که دیرتر مدیکال انجام شه وبراورد فرمودند حدود 7 ماه دیگه ماهم ویزا به دست شیم (5 ماه گذشته)گرچه خوداسترالیا میگه 6 ماهه کلا ویزا بدست میشیم.
    چه بگوییم ؟؟؟؟

بیژن
    حسابدار(190پرث)

لاج :3 اکتبر 2013
    کانادا:38 رشته فوریه 2010
    شما بايد خودتون اسم و اطلاعاتتون رو در ليست وارد کنيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

ممنون از راهنماییتون .
    قبلا یکبار واردشدم وتونستم وارد کنم اما گویا ثبت نشد وحالا اصلا با رمز وپسورد سایت نمی تونم وارد اون شیت شم .

شما بايد خودتون اسم و اطلاعاتتون رو در ليست وارد کنيد.

مرسی از پاسختون. البته من تا حالا از بچه ها نشنيده بودم که کسی اين کار را انجام بده. شما وکليتون بهتون گفت که اين کارو کنيد يا جايی خونديد؟
    درود
    خواهش، باعث خوشحالیه.
    ما با وکیل کار نمی کنیم، خودمون کارهامون رو انجام می دهیم.
    توی فرم 1190 نوشته بود یکی از چیزهایی که می خواهند اینه ما هم آماده کردیم. در زمانی که مدارک رو پیوست می کردم یک اسمی برا این مدرک بود (یادم نیست الان) که تحت همون عنوان فرستادیم رفت.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام.
    از دوستانی که اخیراً کیس آفیسر دار شدن سوال داشتم.
    من 14th مارس 2013 (24 اسفند 91) لاج کردم. برای 189 استرالیا.
    بعد از پرداخت پول (3060 دلار استرالیا) وضعیت application من رفت به Application received و بعدش به In Progress.
    الان یک سری مدارک نیاز هست که attach بشه ظاهراً که مدیکال و سوء پیشینه و یک سری مدارک مثلاً گواهی ازدواج و کل اون چیزهایی که برای اسسمنت آپلود کرده بودم (مثل سوابق کار) رو میشه attach کرد.

1- می خوام بدونم الان من باید چی کار کنم. باید منتظر بمونم تا کیس آفیسر مشخص شه؟ آیا لازمه یک سری مدارک رو قبل از مشخص شدن کیس آفیسر آپلود کنم؟ (من می خوام یک روز برم دنبال ترجمه همشون و کار رو تموم کنم). یک سری فرم هم هست اونجا مثل فرم شماره 90. اونا رو باید چی کار کنم. لازمه الان پر کنم؟

2- توی FAQ نوشته بعد 10 روز کاری یه ایمیل acknowledgement ارسال می شه. برای شما شده؟

3- وضعیت finalised که بعد از In Progress هستش، چیه؟ چه موقع میره به این وضعیت.

ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_ نمایش پست ها
    سلام.
    از دوستانی که اخیراً کیس آفیسر دار شدن سوال داشتم.
    من 14th مارس 2013 (24 اسفند 91) لاج کردم. برای 189 استرالیا.
    بعد از پرداخت پول (3060 دلار استرالیا) وضعیت application من رفت به Application received و بعدش به In Progress.
    الان یک سری مدارک نیاز هست که attach بشه ظاهراً که مدیکال و سوء پیشینه و یک سری مدارک مثلاً گواهی ازدواج و کل اون چیزهایی که برای اسسمنت آپلود کرده بودم (مثل سوابق کار) رو میشه attach کرد.

1- می خوام بدونم الان من باید چی کار کنم. باید منتظر بمونم تا کیس آفیسر مشخص شه؟ آیا لازمه یک سری مدارک رو قبل از مشخص شدن کیس آفیسر آپلود کنم؟ (من می خوام یک روز برم دنبال ترجمه همشون و کار رو تموم کنم). یک سری فرم هم هست اونجا مثل فرم شماره 90. اونا رو باید چی کار کنم. لازمه الان پر کنم؟

2- توی FAQ نوشته بعد 10 روز کاری یه ایمیل acknowledgement ارسال می شه. برای شما شده؟

3- وضعیت finalised که بعد از In Progress هستش، چیه؟ چه موقع میره به این وضعیت.

ممنون.

1. مدارکی که آماده داريد مثل مدارک کاری و تحصيلی و ... رو آپلود کنيد. هرچی کم باشه آفيسر بهتون می گه. برای 189 آفيسر تا 10 هفته بعد از لاج ظهور می کنه .
    2. acknowledge برای ما همون روز که پولو فرستاديم اومد.
    3. وقتی finalised می شه که ديگه تصميم برای ويزا گرفته بشه. اون آخر آخر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر، فردوسی مشهد

با سلام به همقطاران عزیز:

من اخیرا (18-Mar-2013) دعوتنامه دریافت کردم. من روی 5 امتیاز مدرک همسرم هم حساب کردم و مدارک ایشون را به تایید ACS رسوندم، فقط مشکل اینه که ایشون آیلتس نداره و گویا یکی از شروط اعطای 5 امتیاز ایشون گرفتن حداقل 4.5 در آیلتسه. حالا به نظر دوستان صاحبنظر، من میتونم اپلیکیشنم رو لاج کنم و 3060 دلار رو هم پرداخت کنم و بعد در اولین فرصت برای آیلتس خانومم اقدام کنیم و بعد از گرفتن نتیجه ارسالش کنیم یا حتما در زمان لاج باید این مدرک هم مثل سایر مدارک آماده باشه؟

با تشکر از وقت شما!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)