صفحه 20 از 50 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    ای بابا.باز شروع شد........وقتی امدی استرالیا یعنی 100 تا مرحله را رد کردی باز دوباره سوء پیشینه.......لطفا دوستانی که از مراحل دریافت آن از سفارت اطلاع دارن بفرمایند
    خوب از ایران میگیریم راحتر و زودتره که

مدارک مورد نياز :

• تکميل سه نسخه درخواست گواهی عدم سوء پیشینه بطور کامل، دقيق، خوانا و بدون خط خوردگي
    • ارائه اصل شناسنامه جديد، ايراني و دو سري فتوکپي ازکليه صفحات آن
    • ارائه اصل گذرنامه ايراني و دو نسخه فتوکپي از صفحات يک تا هشت و صفحه مهر آخرين خروج ازکشور
    • دو برگ آثار انگشتان متقاضي برروي کارتهاي مخصوص انگشت نگاري( با معرفي متقاضي به اداره پليس محل توسط نمايندگي محل اقامت اقدام مي گردد)
    • ارائه هشت قطعه عکس جديد 4*3 تمام رخ، بدون کلاه، عينک تيره و پشت نويسي شده، براي خانمها با رعايت حجاب کامل اسلامي
    • درخواست کتبي متقاضي مبني بر صدور برگ گواهي عدم سوء پيشينه با ذکر علت درخواست
    • ارائه رسيد پرداخت هزينه مربوطه براساس جدول هزينه هاي خدمات کنسولي مي باشد
    • فتوکپي کارت شناسائي ملي، درصورت نداشتن کارت شناسائي ملي به قسمت مربوطه مراجعه شود
    • درصورت ارسال مدارک توسط پست، همراه نمودن پاکت با ذکر آدرس دقيق و الصاق تمبر جهت اعاده اصل مدرک

آقا شناسنامهُ اصلشو من چرا باید با خودم بیارم خارج؟!؟!؟!؟!؟!
    بله.

کلا توصیه اینه که آخرین روزی که تو ایرانی یه گواهی سوء پیشینه بگیری.

از اینجا نمی تونی بگیری. اثر انگشت میخواد ازت پلیس به اضافه 10. انگشتات و میتونی بفرستی ایران بگیرن برات ))

حالا منم دنبال راه حلم.

میگن اگه یه بار قبلا تو ایران گرفته باشی میشه اونو آپدیت کرد. هنوز نپرسیدم.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    بله.

کلا توصیه اینه که آخرین روزی که تو ایرانی یه گواهی سوء پیشینه بگیری.

از اینجا نمی تونی بگیری. اثر انگشت میخواد ازت پلیس به اضافه 10. انگشتات و میتونی بفرستی ایران بگیرن برات ))

حالا منم دنبال راه حلم.

میگن اگه یه بار قبلا تو ایران گرفته باشی میشه اونو آپدیت کرد. هنوز نپرسیدم.
    سلام

من مرداد 94 یکی گرفتم ....
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    RMIT University

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام،

از دوستانی که از استرالیا برای 189-190 اقدام کردن کسی بوده که از طریق سفارت ایران تو کانبرا گواهی عدم سوء پیشینه بگیره؟
    چقدر طول می کشه؟

تو سایت سفارت زده حداقل 4 ماه!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا با فرض اینکه 4 ماه طول بکشه آفیسر منتظر میمونه این زمان و ؟

ممنونم
    من گرفتم همون ۴ ماه بعد اومد. شما باید از هر کشوری که در ۱۰ سال اخیر زندگی کردی برای مدت اقامت در اون کشور عدم سو پیشینه داشته باشی. اگر در زمان تحصیل استرالیا بودی همون قبلیه جواب میده.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط apm2011 نمایش پست ها
    من گرفتم همون ۴ ماه بعد اومد. شما باید از هر کشوری که در ۱۰ سال اخیر زندگی کردی برای مدت اقامت در اون کشور عدم سو پیشینه داشته باشی. اگر در زمان تحصیل استرالیا بودی همون قبلیه جواب میده.
    سلام
    میشه دوستان لینک صفحه ای که در اون اشاره شده به گواهی سو پیشیه در سایت مهاجرت استرالیا را قرار دهند...ممنونم
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    RMIT University

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    میشه دوستان لینک صفحه ای که در اون اشاره شده به گواهی سو پیشیه در سایت مهاجرت استرالیا را قرار دهند...ممنونم
    Character requirements

https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-/Skilled-Independent-visa-(subclass-189)-document-checklist

Junior Member

بچه ها
    ميشه در مورد چك محل كار توضيح بدين كه به چه شكله؟
    حضورى هم انجام ميشه ؟

Junior Member

سلام دوستان.
    اگر لطف بفرمایید پاسخ بدهید سپاسگزار خواهم بود.
    بنده برای ویزای 189، EOI پر کردم و Invitation در کمتر از 20 روز آمد. امروز اپلیکیشن ویزا رو پر کردم و Lodge کردم.
    با توجه به مطالب بالا فهمیدم که در کمتر از 3 ماه آفیسر پرونده مشخص خواهد شد و مدارک دیگری مثل عدم سوئ پیشینه و پزشکی و ... میخواهد. حال با فرض انجام و تسلیم موارد خواسته شده، پس از grant ویزا،
    سوال:
    1- آیا ددلاین برای اولین ورود به خاک استرالیا در ویزا ذکر میشود؟ و اگر جواب بله است چقدر وقت هست برای اولین ورود کردن؟
    2- با توجه به اینکه من تقریبا چند روز دیگر آیلتس بنده 3 سال اعتبارش تمام میشود، آیا مشکلی ایجاد میشه یا مهم زمان Lodge ویزا هست که انجام شده؟

Junior Member

3- بعد از اینکه officer میگه که باید medical , سوئ پیشینه انجام بدین، چقدر وقت میده که این مدارک رو تحویل بدیم.

Junior Member

سلام تبریک میگم امتیاز شما چند بود؟

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط homane نمایش پست ها
    3- بعد از اینکه officer میگه که باید medical , سوئ پیشینه انجام بدین، چقدر وقت میده که این مدارک رو تحویل بدیم.
    23 روز زمان دارید که به آفیسر پاسخ بدید و بگید که در حال تهیه مدارک هستید. تا اونجا که من متوجه شدم و تو نامه ای که به من داد مشکلی نداره اگه زمان بیشتری بخواید ازش.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)