صفحه 21 از 50 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

ممنون از پاسختون. میشه بگید در ویزایی که می یاد آیا تاریخ هست برای آخرین فرصت ورود به استرالیا؟؟
    آیا تو اون 23 روز فرصت برای پاسخ به آفیسر، می تونمباهاش مکاتبه کنم که مثلا من 8 ماه بعد مدارک پزشکیم و ... تسلیم می کنم؟ لازم به ذکره که کلی از مدارک را سابمیت کردم و فقط پزشکی و عدم سوئ پیشینه مونده.
    3- آیا مدت اعتبار medicare از زمان سابمیت اظهارنامه پزشکی محسوب میشه یا از زمان انجام معاینات، چراکه من اظهارنامه اولیه را confirm کردم که توش نوشته 5 سال اعتبار داره. آیا اشتباه کردم؟ با توجه به اینکه می خوام 8 ماه دیگه پزشکیم رو انجام بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    23 روز زمان دارید که به آفیسر پاسخ بدید و بگید که در حال تهیه مدارک هستید. تا اونجا که من متوجه شدم و تو نامه ای که به من داد مشکلی نداره اگه زمان بیشتری بخواید ازش.

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

نقل قول نوشته اصلی توسط homane نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. میشه بگید در ویزایی که می یاد آیا تاریخ هست برای آخرین فرصت ورود به استرالیا؟؟
    آیا تو اون 23 روز فرصت برای پاسخ به آفیسر، می تونمباهاش مکاتبه کنم که مثلا من 8 ماه بعد مدارک پزشکیم و ... تسلیم می کنم؟ لازم به ذکره که کلی از مدارک را سابمیت کردم و فقط پزشکی و عدم سوئ پیشینه مونده.
    3- آیا مدت اعتبار medicare از زمان سابمیت اظهارنامه پزشکی محسوب میشه یا از زمان انجام معاینات، چراکه من اظهارنامه اولیه را confirm کردم که توش نوشته 5 سال اعتبار داره. آیا اشتباه کردم؟ با توجه به اینکه می خوام 8 ماه دیگه پزشکیم رو انجام بدم.
    مطمئن نیستم در مورد ددلاین برای ورود به استرالیا اما گمان می کنم باید تا یه مدتی وارد خاک استرالیا بشین. شاید دوستایی که از خارج از استرالیا اپلای کردن بیشتر بتون راهنمایی کنن.

بله. آفیسر به شما یه ایمیل میده که باش در ارتباط باشید.

فکر می کنم مدیکر بعد از صدور ویزا اعتبار داشته باشه. بازم مطمین نیستم.

اون اظهار نامه خیلی مهم نیست. اگر اشتباه نکنم یه راهنما برای جاییه که می خواید تست پزشکی و ازتون بگیره.
    حتما به آفیسر بگید که می خواید 8 ماه بعد تست پزشکی و انجام بدید که موافقتش رو هم داشته باشید.

پیروز باد
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member abbasian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی پلیمر دانشگاه تهران

سلام دوستان،
    من میخوام برای ویزای 189 اقدام کنم ولی الان با ویزای 476 ساکن استرالیا هستم، دوتا سوال برام پیش اومده:

1) من یک سال پیش سوء پیشینه رو گرفتم که از این یک سال 6 ماه ایران بودم و 6 ماه استرالیا، به نظرتون لازم میشه که این گواهی رو برای ایران تمدید کنم؟
    2) از تاریخی که مدیکال انجام دادم هم یک سال میگذره ولی چون از استرالیا میخوام برای ویزا لاج کنم، باز هم لازمه که مدیکال رو انجام بدم؟

مرسی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasian66 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من میخوام برای ویزای 189 اقدام کنم ولی الان با ویزای 476 ساکن استرالیا هستم، دوتا سوال برام پیش اومده:

1) من یک سال پیش سوء پیشینه رو گرفتم که از این یک سال 6 ماه ایران بودم و 6 ماه استرالیا، به نظرتون لازم میشه که این گواهی رو برای ایران تمدید کنم؟
    2) از تاریخی که مدیکال انجام دادم هم یک سال میگذره ولی چون از استرالیا میخوام برای ویزا لاج کنم، باز هم لازمه که مدیکال رو انجام بدم؟

مرسی
    سلام،

1- تو راهنمایی که برا من فرستادن نگفته بود سوپیشینه چقد قدیمی باشه قبول نیست اما اگر رفتید ایران و 6 ماه ایران بودید فکر می کنم ازتون یه جدیدشو بخوان

2- بله، باز هم باید مدیکال تست انجام بدید. حدود 350 دلار هزینشه (تو سیدنی)

پیروز باد

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام دوستان
    ببخشید توی SkillSelect شرایط را زده
    EOI Status

Status: SUBMITTED

حالا اسپانسر اگر دعوت کنه علاوه ارسال ایمیل در تب correspondence و قسمت contact هم اطلاعیش میاد یا نه؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

سلام، مال من که نیومده ، فقط بهم ایمیل زده وتوی skill select فرقی ایجاد نشده ولی توی Immi Acount ، استتوس به Information requested تغییر پیدا کرده. چون بعد 18 روز از فرستادن Application، امروز افسر پرونده بهم ایمیل زد و درخواست مدارک بیشتر کرده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید توی SkillSelect شرایط را زده
    EOI Status

Status: SUBMITTED

حالا اسپانسر اگر دعوت کنه علاوه ارسال ایمیل در تب correspondence و قسمت contact هم اطلاعیش میاد یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان
    به خصوص به میثم عزیز که همیشه جوابم رو از ایشون دریافت می کنم.
    امروز افسر پرونده به من ایمیل زد (بعد از 18 روز از لاج کردن اپلیکیشن) که 28 روز فرصت دارم جواب بدم به ایمیل و مئارک خواسته شده را براش بفرستم.
    سوال 1: باید جوابش رو به همون ایمیلی که در پایین سربرگ نوشته بزنم؟
    سوال 2: از اونجا که من ایران هستم و هنوز شرایطم برای اومدن مساعد نیست، می خوام هرچه بیشتر (تا 1 سال) گرفتن ویزا رو به تعویق بندازم، آیا ممکنه همچین درخواستی ازشون بکنیم؟ و براش دلیل بیارم که می خوام اموالم رو بفروشم و ... آیا بد نمیشه برای پرونده ام؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط homane نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به خصوص به میثم عزیز که همیشه جوابم رو از ایشون دریافت می کنم.
    امروز افسر پرونده به من ایمیل زد (بعد از 18 روز از لاج کردن اپلیکیشن) که 28 روز فرصت دارم جواب بدم به ایمیل و مئارک خواسته شده را براش بفرستم.
    سوال 1: باید جوابش رو به همون ایمیلی که در پایین سربرگ نوشته بزنم؟
    سوال 2: از اونجا که من ایران هستم و هنوز شرایطم برای اومدن مساعد نیست، می خوام هرچه بیشتر (تا 1 سال) گرفتن ویزا رو به تعویق بندازم، آیا ممکنه همچین درخواستی ازشون بکنیم؟ و براش دلیل بیارم که می خوام اموالم رو بفروشم و ... آیا بد نمیشه برای پرونده ام؟
    سلام دوست من،

1. بله شما از همون ایمیلی که انتهای نامه نوشته شده استفاده می کنید برای اینکه تایید کنید که شما در حال آماده کردن مدارک خواسته شده هستید.

2. در مورد این مطمین نیستم راستش. دوستانی که تجربه مشابه داشتن شاید بهتر بتونن کمک کنن.

Junior Member

سلام.
    دوستان من از 18 فروردین ماه مدارک ام ( معاینات پزشکی و سوپیشینه ) و کامل کردم در ایمی اکانت ولی هنوز که 13 اردیبهشت هستش نیومده ویزای 190 ام. خیلی ام استرس دارم.
    از دوستانی که تازه ویزاشون اومده میتونن عرض کنن که این مدت زمان چه قدر واسشون طول کشیده...

Junior Member

سلام. ممنون از همگی که سوال ام و پاسخ دادید. سه روز دیگه یعنی 24 اردیبهشت مهلت 3 ماهه بعداز لاج ویزای من تموم میشه. ایشالله که تا 3 روز دیگه ویزام بیاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)