صفحه 27 از 50 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    سلام
    نه، کار دیگه ای لازم نیست و روند کار همان است که خودتان نوشتید. برای 189 بله امتیاز کم دارید. 5 امتیاز دیگر لازم دارید. اینو هم اضافه کنم که برای 190 در NSW رقابت زیاد هست و چون شما حداقل امتیاز را دارید ممکنه که مدت طولانی منتظر بمونید.
    جناب محمد، منظور از "مدت طولانی منتظر بمانید" چی هست؟ بالاخره ویزا را می دهند اما خیلی طول میکشد یا اینکه کلا به خاطر رقابت شدید، به 60 امتیازی ها اصلا ویزا نمیرسه.
    شما موردی رو میشناسید که با 60 امتیاز از NSW جدیدا ویزا گرفته باشه؟
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

با سلام
    من یکم جون لاج کردم و به دلیل آخر سال بودن و همچنین ازدحام پرونده ها تا الان که 27 روز میگذره کیس آفیسر دار نشدم و من اسپانسر ایالتی دارم برای رشته Airconditioning and Refrigeration. منتهی چون هیچ سابقه ی بیمه ای برای ادعای 8 سال سابقه کاری ارائه نکردم میترسم که آفیسر گیر بده. وگرنه TRA تمامی سابقه کارم با کسر یکسال رو قبول کرده که میشه 11 سال سابقه. نظر دوستان چیه؟؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member

با سلام و احترام

من تا دو سه روز آینده برای اسس فست ترک اقدام میکنم که با توجه به گفته خودشان یک هفته ای میاد و بعدشم مدارکم برای eoi آمادست. سوالی که دارم اینه که الان با نمره زبان 6 میخوام eoi را بفرستم که با اسپانسر 60 امتیاز میگیرم و تا دو ماه آینده هم نمره 7 رو بگیرم و آپدیت کنم. سوالی که دارم اینه که در حال حاضر زمان تقریبی برای گرفتن ویزا پس از ثبت eoi و برای یک مهندس عمران چقدر هست.

می دونم که کیس به کیس متفاوت هست و لی یک تقریبی میخوام برای اینکه پذیرش دکتری هم دارماز استرالیا میخوام برنامه ریزی کنم ببینم که صلاح این هست که اول ویزای تحصیلی بگیرم( در صورتی که روند ویزای اقامتی طولانی باشه) و یا برای ویزای اقامتی اقدام کنم.

با تشکر

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamoosh68 نمایش پست ها
    جناب محمد، منظور از "مدت طولانی منتظر بمانید" چی هست؟ بالاخره ویزا را می دهند اما خیلی طول میکشد یا اینکه کلا به خاطر رقابت شدید، به 60 امتیازی ها اصلا ویزا نمیرسه.
    شما موردی رو میشناسید که با 60 امتیاز از NSW جدیدا ویزا گرفته باشه؟
    سلام
    ممكنه اصلاً نوبت بهتون نرسه. منم موردي به گوشم نخورده كه اخيراً ويزا گرفته باشه. البته من وكيل نيستم و طبيعاتاً اطلاعاتم در مورد دعوتنامه ها محدود به همين انجمن و اين يكي هست كه مينويسم:
    http://www.expatforum.com/expats/aus...ving-australia

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_toraby نمایش پست ها
    با سلام
    من یکم جون لاج کردم و به دلیل آخر سال بودن و همچنین ازدحام پرونده ها تا الان که 27 روز میگذره کیس آفیسر دار نشدم و من اسپانسر ایالتی دارم برای رشته Airconditioning and Refrigeration. منتهی چون هیچ سابقه ی بیمه ای برای ادعای 8 سال سابقه کاری ارائه نکردم میترسم که آفیسر گیر بده. وگرنه TRA تمامی سابقه کارم با کسر یکسال رو قبول کرده که میشه 11 سال سابقه. نظر دوستان چیه؟؟
    ممنون از پاسختون
    منتظر باشيد و اينقدر هم خودتون نگران نكنيد. اگر افيسر بيمه بخواد خودش خبر ميده ولي معمولاً اگر نامه سابقه كار و فيش حقوق و حتي قرارداد داشته باشيد ديگه فوقش افيسر ممكنه چك محل كار انجام بده.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alir1234r نمایش پست ها
    با سلام و احترام

من تا دو سه روز آینده برای اسس فست ترک اقدام میکنم که با توجه به گفته خودشان یک هفته ای میاد و بعدشم مدارکم برای eoi آمادست. سوالی که دارم اینه که الان با نمره زبان 6 میخوام eoi را بفرستم که با اسپانسر 60 امتیاز میگیرم و تا دو ماه آینده هم نمره 7 رو بگیرم و آپدیت کنم. سوالی که دارم اینه که در حال حاضر زمان تقریبی برای گرفتن ویزا پس از ثبت eoi و برای یک مهندس عمران چقدر هست.

می دونم که کیس به کیس متفاوت هست و لی یک تقریبی میخوام برای اینکه پذیرش دکتری هم دارماز استرالیا میخوام برنامه ریزی کنم ببینم که صلاح این هست که اول ویزای تحصیلی بگیرم( در صورتی که روند ویزای اقامتی طولانی باشه) و یا برای ویزای اقامتی اقدام کنم.

با تشکر
    اگر ويزاي ١٨٩ باشه، حدوداً دو هفته بعد از eoi براتون دعوتنامه مياد و بين ٢ ماه تا 5 ماه طول ميكشه تا ويزا بياد. براي 190 هم بستگي به ايالتي داره كه براش اقدام ميكنيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

اگر ويزاي ١٨٩ باشه، حدوداً دو هفته بعد از eoi براتون دعوتنامه مياد و بين ٢ ماه تا 5 ماه طول ميكشه تا ويزا بياد. براي 190 هم بستگي به ايالتي داره كه براش اقدام ميكنيد.
    بین یک روز تا یک سال طول میکشه که دعوت نامه بیاد بستگی به رشته و امتیاز و .. داره. اینگونه نیست که دو هفته ای بیاد.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    بین یک روز تا یک سال طول میکشه که دعوت نامه بیاد بستگی به رشته و امتیاز و .. داره. اینگونه نیست که دو هفته ای بیاد.
    اگر دقت کنید دعوتنامه ها هر دو هفته ( یعنی ماهی دوبار ) ارسال میشن. اگر به لینک زیر مراجعه کنید متوجه میشید که با توجه به تاریخ اخرین eoi که دعوتنامه گرفته و شرایط ایشون احتمالا فقط دو هفته معطل میشن. چون کسی که الان 55 امتیاز داره با ایلتس 7 امتیازش به 65 میرسد.

https://www.border.gov.au/Trav/Work/...-round-results

زود نتیجه گیری نفرمایید، بدون تحقیق هم، هرچی که وکلای گرامی میگن را اینجا تحویل کاربرا ندید.

موفق باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

اگر دقت کنید دعوتنامه ها هر دو هفته ( یعنی ماهی دوبار ) ارسال میشن. اگر به لینک زیر مراجعه کنید متوجه میشید که با توجه به تاریخ اخرین eoi که دعوتنامه گرفته و شرایط ایشون احتمالا فقط دو هفته معطل میشن. چون کسی که الان 55 امتیاز داره با ایلتس 7 امتیازش به 65 میرسد.

https://www.border.gov.au/Trav/Work/...-round-results

زود نتیجه گیری نفرمایید، بدون تحقیق هم، هرچی که وکلای گرامی میگن را اینجا تحویل کاربرا ندید.

موفق باشید.
    تو تکمیل گفته های دوستمون، هر دو هفته یکبار تعدادی دعوت نامه ارسال میشه برای کسایی که بالاترین امتیاز ها رو دارن و اینکه سقف تعداد ویزاهای کد رشتشون پر نشده باشه.

Junior Member

سلام دوستان . میخواستم ی خبر خوب بدم . ۳ نفر از کسانی که با ما از ۵ ماه پیش منتظر ویزا بودند ، امروز ویزاشون اومد . ویزای ما و یک نفر دیگه هنوز نیومده که به امید خدا به زودی میاد .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)