صفحه 3 از 50 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Banned

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

نقل قول نوشته اصلی توسط rhusseiny نمایش پست ها
    با سلام به همقطاران عزیز:

من اخیرا (18-Mar-2013) دعوتنامه دریافت کردم. من روی 5 امتیاز مدرک همسرم هم حساب کردم و مدارک ایشون را به تایید ACS رسوندم، فقط مشکل اینه که ایشون آیلتس نداره و گویا یکی از شروط اعطای 5 امتیاز ایشون گرفتن حداقل 4.5 در آیلتسه. حالا به نظر دوستان صاحبنظر، من میتونم اپلیکیشنم رو لاج کنم و 3060 دلار رو هم پرداخت کنم و بعد در اولین فرصت برای آیلتس خانومم اقدام کنیم و بعد از گرفتن نتیجه ارسالش کنیم یا حتما در زمان لاج باید این مدرک هم مثل سایر مدارک آماده باشه؟

با تشکر از وقت شما!
    دوست عزیز سلام،
    من قصد ندارم که باعث نگرانی شما بشم. اما با استناد به سایت immi و Booklet 6، اولا همسر باید کلیه شرایط برای 5 امتیاز را در زمان دعوتنامه داشته باشه (at the time of invitation).
    ثانیا برای امتیاز همسر، نمره آیلتس باید 6 در هر باند باشه. اون چیزی که شما گفتین (اورال 4.5) برای همراهی هستش که نخواهد از امتیاز همسر استفاده کنه.
    به نظرم باز هم مشورت کنید که یه وقت پول و زمان را از دست ندید.

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

نقل قول نوشته اصلی توسط tasaloti02 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام،
    من قصد ندارم که باعث نگرانی شما بشم. اما با استناد به سایت immi و Booklet 6، اولا همسر باید کلیه شرایط برای 5 امتیاز را در زمان دعوتنامه داشته باشه (at the time of invitation).
    ثانیا برای امتیاز همسر، نمره آیلتس باید 6 در هر باند باشه. اون چیزی که شما گفتین (اورال 4.5) برای همراهی هستش که نخواهد از امتیاز همسر استفاده کنه.

بله، حق با شماست
    اگر میخواهید از 5 امتیاز همسر استفاده کنید، ایشون هم باید حداقل نمره 6 در هر باند داشته باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر، فردوسی مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط tasaloti02 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام،
    با سلام و عرض تشکر از dr_saeid و tasaloti02 عزیز:

حق با شماست، من مطالب رو خوب و دقیق نخونده بودم. با این حساب به نظر شما آیا توی دو ماه فرصتی که به من داده شده میشه خانومم امتحان آیلتس بده، یا چون در لحظه ی ارسال دعوتنامه (18 مارچ) آیلتس نداشته عملا دیگه این امکان رو نداریم و باید بیخیال دعئتنامه بشیم؟

پیشاپیش از شما دوستان عزیزم ممنونم.

Junior Member

دوستان عزیز سلام. من خیلی دنبال این سوال گشتم ولی متاسفانه جایی براش جوابی پیدا نکردم. من الان اسس شدم و میخوام برای ویزای 190 اقدام کنم. اگه اسپانسر ایالتی WA رو بگیرم به نظرتون چقدر طول میکشه دعوت بشم برای فرستادن مدارک توی Skillselect؟
    در ضمن بنده مهندس برق هستم.
    مرسی از اینکه منو راهنمایی میکنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام
    16 اپریل مدیکال رو دادیم امروز وکیل گفت که سو پیشینه بده وحدود 2هفته تا دو ماه بعد از ارایه اون ویزا می یاد .چون کیس افیسر گفته اگه این مدرک داده بشه پرونده نهایی میشه واین یعنی ویزا .وچقدر من ناآماده ام واسه 2 ماه دیگه .اونم بعد از 5 سال اماده سازی وبه مهاجرت فکر کردن .(به دوستم همین رو گفت البته 176 هست -زیر 1 هفته از ارسال مدیکال و سو پیشینه ویزاش اومد (چند روز قبل)
    حسابدار190پرث
    لاج :3 سپتامبر2012
    کانادا لعنتی : فدرال
    لاج فوریه 2010
    خبری از مدیکال نیست والبته فعلا استرالیا رو به خاطر هوا ترجیح میدم

Junior Member

سلام
    من برای ویزای 190 اقدام کرده بودم که چند روز پیش دعوتنامه برای لاج ویزای من اومد چند تا سئوال داشتم ممنون می شم اگه کسی می دونه پاسخ بده :
    1 - توی دعوتنامه اعلام شده که 60 روز وقت دارم لاج کنم می خواستم بدونم اگه فقط فرم رو سابمیت کنم کافیه یا طی این 60 روز باید همه مدارکم رو هم ارسال کنم؟
    2- انتهای فرم لاجمنت بعد گذروندن 17 مرحله و بعد از پرداخت 3060 دلار ازم می خواد که مدارک رو آپلود کنم مدارک رو باید الان آپلود کنم یا بعد از مشخص شدن کیس آفیسر. مدارک مربوط به سوپیشینه و مدیکال هم تو لیست هست اونها رو هم باید الان بگیرم یا کیس آفیسر باید به من اعلام کنه؟
    3- اگه قرار باشه مدیکال بفرستیم خانم من باردار هست و نمی تونه عکس رادیولوژی بگیره اونوقت وضعیت ما چی می شه؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    من هم 190 -پرث هستم -البته وکیل دارم که اون 5 سال پیشیه قسط پول داده بودم وراه برگشت نداشتم

1-ما که همه رو اماده داشتیم وفرستادیم به غیر از سوپیشنیه که دو هفته قبل دادیم ومدیکال که سه هفته قبل -چون ایرانی ها سکوریتی طولانی ترن دارن ترجیح دادیم دیرتر بفرستیم وقبول هم کردن
    .البته دوستان اونایی که اماده دارن رو می فرستن وبعد چیزی کم باشه کیس افیسر دوباره درخواست می کنه وبقیه رو می فرستن 2-قسمت اول
    3-میتونی از بیمارستان دی -دکتر ابراهیمی تلفنی اینو بپرسی -حتما راه حلی دارن
    همون قدر که بلد بودم نوشتم .
    فعلا هرروز منتظر ویزا هستم (والبته دوباره اپدیت رزومه خواست که فرستادیم) که بیاد واخر جولای بپریم گرچه خبرهای بازار کار خوب نیست .
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadyou نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزای 190 اقدام کرده بودم که چند روز پیش دعوتنامه برای لاج ویزای من اومد چند تا سئوال داشتم ممنون می شم اگه کسی می دونه پاسخ بده :
    1 - توی دعوتنامه اعلام شده که 60 روز وقت دارم لاج کنم می خواستم بدونم اگه فقط فرم رو سابمیت کنم کافیه یا طی این 60 روز باید همه مدارکم رو هم ارسال کنم؟
    2- انتهای فرم لاجمنت بعد گذروندن 17 مرحله و بعد از پرداخت 3060 دلار ازم می خواد که مدارک رو آپلود کنم مدارک رو باید الان آپلود کنم یا بعد از مشخص شدن کیس آفیسر. مدارک مربوط به سوپیشینه و مدیکال هم تو لیست هست اونها رو هم باید الان بگیرم یا کیس آفیسر باید به من اعلام کنه؟
    3- اگه قرار باشه مدیکال بفرستیم خانم من باردار هست و نمی تونه عکس رادیولوژی بگیره اونوقت وضعیت ما چی می شه؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط sadyou نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    1- توی این 60 روز باید اطلاعات اون 17 صفحه ای رو که فرمودین پر کنین و همینطور 3060 دلار هزینه ویزا رو پرداخت کنین. مدارک رو بعدا میتونین آپلود کنین.
    2- فکر میکنم باید مدارک رو قبل از مشخص شدن آفیسر آپلود کنین. البته از اونجایی که مدیکال و سوء پیشینه تاریخ اعتبار دارن و اگر اونا رو همین اول ارائه بدین ممکنه چک امنیتی تون اونقدر طول بکشه که تاریخ اهتبار این دو مدرک تموم بشه، بهتره صبر کنین تا آفیسر ازتون بخواد که سوء پیشینه و مدیکال رو انجام بدین.
    3- موقعی که برای گرفتن عکس رادیولوژی برین، خود دکتر از خانمتون خواهد پرسید که باردار هستن یا خیر و اگه باردار باشن ازشون عکس نمیگیرن. حتما راه حلی هم برای این قضیه دارن.

Junior Member alisam44 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات دانشگاه سیستان و بلوچستان

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdravaghi نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. من خیلی دنبال این سوال گشتم ولی متاسفانه جایی براش جوابی پیدا نکردم. من الان اسس شدم و میخوام برای ویزای 190 اقدام کنم. اگه اسپانسر ایالتی WA رو بگیرم به نظرتون چقدر طول میکشه دعوت بشم برای فرستادن مدارک توی Skillselect؟
    در ضمن بنده مهندس برق هستم.
    مرسی از اینکه منو راهنمایی میکنید.
    سلام دوست عزیز
    من زمانبندیم بدین صورت بود:
    Mechanica Engineer 233512_Visa 190
    Assessed: 25 March 2013
    EOI Submitted: 17 April 2013
    WA sponsor request: 18 April 2013
    sponsership outcome: 17 May 2013
    Invitation for Lodge: 22 May 2013

Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    من لاجم 3اکتبر 2012 هست اما اسپانسرشیپی پرثم فقط چندروز بعد از درخواستم اومد وچند روز بعد هم کار اسکیل سلکت انجام و لاج انجام شد (شاید چون همه مدارکم اماده بود وسریع کار ودرخواستهای اونا رو جواب می دادم (مثل درخواست نیزان هزینه براوردی زندگی اونجا ومیزان کار و... که بایستی تو دو سه صفحه براشون سرچ کنی وبفرستی).
    حسابدار 190 پرث
    لاج اکتبر2012
    منتظر ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط alisam44 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من زمانبندیم بدین صورت بود:
    Mechanica Engineer 233512_Visa 190
    Assessed: 25 March 2013
    EOI Submitted: 17 April 2013
    WA sponsor request: 18 April 2013
    sponsership outcome: 17 May 2013
    Invitation for Lodge: 22 May 2013