صفحه 4 از 50 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

من مارچ 2013 برای 189 لاج کردم و آفیسرم هم معلوم شده و مدارکی رو که خواسته فرستادم. یک ماه قبل ایمیل زد که "Your application is now undergoing routine checks by external agencies. These checks are out of the department's control and take a long time to complete." کسی میدونه تو این مرحله چی چک میشه و حدوداً چقدر طول میکشه؟

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

نقل قول نوشته اصلی توسط rhusseiny نمایش پست ها
    با سلام و عرض تشکر از dr_saeid و tasaloti02 عزیز:

حق با شماست، من مطالب رو خوب و دقیق نخونده بودم. با این حساب به نظر شما آیا توی دو ماه فرصتی که به من داده شده میشه خانومم امتحان آیلتس بده، یا چون در لحظه ی ارسال دعوتنامه (18 مارچ) آیلتس نداشته عملا دیگه این امکان رو نداریم و باید بیخیال دعئتنامه بشیم؟

پیشاپیش از شما دوستان عزیزم ممنونم.
    دوست عزیز اگر امتیاز کم دارید میتونید روی 5 امتیاز ناتی هم حساب کنید. واسه این کار برید توی سایتش و بهشون میل بزنید تا تاریخ امتحاماشون رو بفرستن. (تو سایت ننوشته) همچنین بخواید که لیست شرکتهایی رو که اینجا ناتی میگیرن رو هم بدن. اونا راهنکاییتون میکنن و اینجوری 5 امتیاز رو میگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shadalooee نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر امتیاز کم دارید میتونید روی 5 امتیاز ناتی هم حساب کنید. واسه این کار برید توی سایتش و بهشون میل بزنید تا تاریخ امتحاماشون رو بفرستن. (تو سایت ننوشته) همچنین بخواید که لیست شرکتهایی رو که اینجا ناتی میگیرن رو هم بدن. اونا راهنکاییتون میکنن و اینجوری 5 امتیاز رو میگیرید.
    دوست عزیز، شما اطلاعات دیگه ای هم از امتحان ناتی دارید ،مثلاً اینکه گرفتن نمره واسه کسی که آیلتس 6.5 داره سخته یا راحت؟

Junior Member

از بین دوستان کسی هست که برای ویزای 489 لاج کرده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shekofeh نمایش پست ها
    از بین دوستان کسی هست که برای ویزای 489 لاج کرده باشه؟
    درود

ما لاج كرديم، دو صفحه قبل تر توضيحات بيشتري دادم، اوايل مي ويزامون اومد.
    موفق باشيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

قراربود ویزای استرالیا چند هفته قبل بیاد اما نیومد ووکیل(مشاور گرام)هم گویا نامه اعتراضی فرستاده تا چه شود .
    حسابدار 190 پرث
    لاج 3 اکتبر2012
    38رشته کانادا
    لاج فوریه 2010

Junior Member

دوستان من برای ویزای 489 اقدام کردم.
    الان اسپانسلی از ادلایت گرفتم.
    می خوام لاج کنم. مشکلم اینه که دقیقا 60 امتیازم، ریسک کنم لاج کنم یا نه، الکی 3060 دلار رو سوخت می کنم؟
    30 امتیاز سن.
    10 امتیاز اسپانسلی.
    10 امتیاز سابقه کار که دقیقا 5 سال و چند ماهه.
    engineering Australia 10 این سازمان هم منو 10 امتیازی اسس کردن.
    زبان هم اورآل 7.5 هستم، ولی یک 6.5 دارم که باعث شده امتیاز نگیرم.
    به نظرتون من لاج کنم، یا نه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط amahdieh نمایش پست ها
    درود

ما لاج كرديم، دو صفحه قبل تر توضيحات بيشتري دادم، اوايل مي ويزامون اومد.
    موفق باشيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

من هم دقیقا 60 امتیاز داشتم (با 5 امتیاز اسپانسری البته )ولاج کردم .
    اپدیت:
    بعد از 11 ماه تازه مشاور فرمودند که کیس افیسر فرموده اند که اطلاعات پاسپورت قبلی رو بفرست.(6ماه شده 11 ماه وخبری هم نیست).
    حسابدار 190 پرث
    لاج 3 اکتبر2012
    38رشته کانادا
    لاج فوریه 2010

Junior Member

چی کار کنیم با این وکیل ها، قرار شد مدارک ام رو دوباره بفرسته برا Engineering Aus، ولی نفرستاده، الکی میگه فرستادم، همون شد. امتیازت تغییر نکرد!!! تازه من جایی خوندم Reasses 250 دلاره، این میگه نمیدونم 500 تا، چند تا!!!
    الان هم که اسپانسرشیپ گرفته از South Aus میگه 350 دلار بده. که تو سایتش هم زده مجانی انجام میشه.
    کسه دیگه ای نیست برا 489 اقدام کنه؟؟

Junior Member

انگار اینجا هیچ خبری نیست!!!!
    کسی نمیدونه لاج بکنم یا نه!!
    من اسسمنت مثبت از اینجینرینگ استرالیا دارم. که 10 امتیازی اسس شدم.
    آیلتس اورآل 7.5 و بند اسکور 6 دارم.
    از ادلاید هم اسپانسلی دارم.
    سابقه کارم 4 سال فول تایم، + 2 سال کار در حین تحصیل هستش. که گویا در حین تحصیل هاف تایم محاسبه میشه. یعنی 4+(2/2). من روی 10 امتیاز سابقه کار حساب کردم و دقیقا با اون 10 امتیاز میشم 60 تا. اگه سابقه کارم 5 امتیاز بشه، میشم 55 امتیاز.
    به نظر شما لاج کردن با این وضیت چه قدر ریسک داره.
    30 امتیاز سن
    10 امتیاز اسس اینجینرینگ استرالیا
    10 امتیاز اسپانسلی استرالیا جنوبی
    10 امتیاز سابقه کار 5 ساله ام
    لاج بکنم؟!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)