صفحه 40 از 50 نخستنخست ... 3031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Sk

سلام خدمتت دوستان عزیز
    ممنون میشم راهنماییی کنید
    زمان لانچ کردن برای من دو گزینه وجود داره هم ویزای 189 هم 190 سوالم خدمتتون اینه که اگه هزینه لانچ رو بدم و مثلا برای 189 و بدلیلی مثل طولانی شدن زمان و یا پر شدن رشته میتونم به ویزای 190 تغییر بدم یا اینکار مستلزم دوباره طی مدارک و هرینه لانچ مجدده.
    یک سوال هم از میزان لازم زمان اقامت در استرالیا برای کسب سیتیزن شیپی داشتم .اگر با ویزای 190 اسپانسری ایالتی وارد بشم می بایست دو سال اول در اون ایالت باشم
    ولی کلا برای سه سال اول من اینه که از هر سال سه ما بیشتر استرالیا نباشم،حالا اگه از دو سال اول فقط شش ماه استرالیا باشم مشکلی ایجاد نمی شود .
    ممنون و سپاس فراوان

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram8 نمایش پست ها
    سلام خدمتت دوستان عزیز
    ممنون میشم راهنماییی کنید
    زمان لانچ کردن برای من دو گزینه وجود داره هم ویزای 189 هم 190 سوالم خدمتتون اینه که اگه هزینه لانچ رو بدم و مثلا برای 189 و بدلیلی مثل طولانی شدن زمان و یا پر شدن رشته میتونم به ویزای 190 تغییر بدم یا اینکار مستلزم دوباره طی مدارک و هرینه لانچ مجدده.
    یک سوال هم از میزان لازم زمان اقامت در استرالیا برای کسب سیتیزن شیپی داشتم .اگر با ویزای 190 اسپانسری ایالتی وارد بشم می بایست دو سال اول در اون ایالت باشم
    ولی کلا برای سه سال اول من اینه که از هر سال سه ما بیشتر استرالیا نباشم،حالا اگه از دو سال اول فقط شش ماه استرالیا باشم مشکلی ایجاد نمی شود .
    ممنون و سپاس فراوان
    شما براتون دعوتنامه اومده؟ اگر اره با چه سابکلاسی؟اگر منظورتون از لاج کردن همون پرکردن eoi هست برای اون پولی لازم نیست
    برای سوال دوم، شما باید حداقل 4 سال در استرالیا باشید که حداقل یک سال اون با pr باشه . در طول این 4 سال نباید بیش از 12 ماه خارج از استرالیا باشید و در یک سال اخر هم بیشتر از 3 ماه خارج نباشید.

Junior Member

خیلی ممنون از پاسخ سریعتون
    واقعیتش من هنوز در مرحله آماده سازی مدارک هستم.جایی خونده بودم در زمان لانچ یعنی همون موقع که دیگه مدارک ارزابی شدن و باید تو سایت مهاجرت استرالیا ارسال بشن هزینه رو هم باید با ویزا کارت پرداخت کند .با تو جه به اینکه هزینه زیادی است و ظاهرا غیر قابل بازگشت ، سوالم این بود که میشه برای یکی از روش ها اقدام بشه بعد تغییر داده بشه یا نه.
    در مورد سوال دوم همونطور که فرمودید در قانون جدید برای تبدیل pr به سیتیزن شیپی باید 4 سال از 6 سال در اونجا اقامت داشتید به شرطی که سال آخر رو تمام یا اگه اشتباه نکنم نه ماه از سال آخر ممتد در استرالیا باشیم
    اما سوال من اینه که من قصد ندارم ونمیتونم طی 5 سال اول سیتی زن شیپی رو بگیرم .باید حداقل 2 سال از 5 سال اونجا باشم تا یک دوره ساله دیگه pr من تمدید بشه ولی وقتی روش 189 اقدام کنم دو سال اول باید در یک استان خاص باشم ، نمیدونم اگه من طی دو سال اول فقط 4 ماه اونجا باشم تعهدم به 189 پاس میشه و میتونم بقیه مدت رو در ایالت های دیگه باشم یا اینکه مجموعا تا 2 سال در همون استان باشم؟

اما سوال من اینه که من قصد ندارم ونمیتونم طی 5 سال اول سیتی زن شیپی رو بگیرم .باید حداقل 2 سال از 5 سال اونجا باشم تا یک دوره ساله دیگه pr من تمدید بشه ولی وقتی روش 189 اقدام کنم دو سال اول باید در یک استان خاص باشم ، نمیدونم اگه من طی دو سال اول فقط 4 ماه اونجا باشم تعهدم به 189 پاس میشه و میتونم بقیه مدت رو در ایالت های دیگه باشم یا اینکه مجموعا تا 2 سال در همون استان باشم؟
    ویزای 189 هیچ محدودیتی از این نظر که شما کدوم ایالت زندگی کنید نداره. ولی ویزای 190 و 489 که اسپانسر ایالتی میخواد اینطور هست. حتی برای این دو نوع ویزا هم شما یه تعهد اخلاقی به اون ایالت میدید که دو سال اول اونجا اقامت داشته باشید و در صورتی که ادعا کنید برای شما تو اون ایالتی که اسپانسرتون کرده کار وجود نداره و با وجود اینکه تلاش کردید موفق نشدید مشغول به کار بشید می تونید با ارائه دلیل که تو ایالت دیگه ای فرصت شغلی براتون هست بگید ترجیح دادید محل زندگیتون رو عوض کنید.

Junior Member

@
    Danaz ممنون از راهنمایتون
    دقیقا من هم دنبال قانون این مورد میگردم که جایی پیدا نکردم .
    من هم تعهد خواهم داد که دو سال اول اونجا باشم سوالم اینه که لازمه 24 ماه کامل اونجا باشم تا تعهدم انجام بشه یا مثلا اگه من طی دو سال اول فقط دو تا سه ماه تونستم برم اونجا تعهدم انجام شده تلقی میشه قانونا.
    جایی حداقلی برای اقامت اون دو سال قید شده؟

Senior Member

پیش فرض آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون(Skilled Select)

خیلی ممنون از پاسخ سریعتون
    واقعیتش من هنوز در مرحله آماده سازی مدارک هستم.جایی خونده بودم در زمان لانچ یعنی همون موقع که دیگه مدارک ارزابی شدن و باید تو سایت مهاجرت استرالیا ارسال بشن هزینه رو هم باید با ویزا کارت پرداخت کند .با تو جه به اینکه هزینه زیادی است و ظاهرا غیر قابل بازگشت ، سوالم این بود که میشه برای یکی از روش ها اقدام بشه بعد تغییر داده بشه یا نه.
    در مورد سوال دوم همونطور که فرمودید در قانون جدید برای تبدیل pr به سیتیزن شیپی باید 4 سال از 6 سال در اونجا اقامت داشتید به شرطی که سال آخر رو تمام یا اگه اشتباه نکنم نه ماه از سال آخر ممتد در استرالیا باشیم
    به نظر میاد شما اطلاعات زیادی در مورد پروسه pr ندارید پیشنهاد میکنم تاپیک شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط
    و دیگر تاپیک ها رو بخونید تا کمی دستتون بیاد.
    من گفتم 4 سال نه 6 سال . ضمن اینکه 189 اسپانسری ایالت نداره و اون 190 هست. شما اول باید مدارک رو اسس کنید که این ربطی به سابکلاس ویزا نداره و حتما باید اول انجام بشه و هزینه اش جداست. برای اطلاع از اون به تاپیک ارزشیابی مدارک مراجعه کنید
    بله شما باید حداقل 2 سال از 5 سال در استرالیا باشید تا بتونید pr رو تمدید کنید . اگر 190 بگیرید و اسپانسری ایالت داشته باشید باید در اون مدت در اون ایالت باشید. فکر میکنم سختگیری ایالت ها در این مورد با هم فرق میکنه ولی عده ای از دوستان میگند بعد از 6 ماه میشه از ایالت اسپانسر خارج شد و به یکی دیگه رفت ولی نمیدونم دقیق باشه یا نه. حداقل در کویینزلند شما باید مدارکی ارائه بدید که برای کار اقدام کردید ولی موفق نبودید.
    محض اطلاع باید بگم که کویینزلند اخیرا یک زوج انگلیسی رو به علت اینکه شرایط زندگی در regional area رو رعایت نکردند اخراج کرد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select Ju

سلام به همگی
    من از NSW اینوایت شدم و 14 روز فرصت دادن. اگر ممکنه در مورد لاج کردن راهنمایی کنی. توی ایمیل گفته تمام فرم ها آنلاینه و چهل دقیقه وقت دارم. آیا لازمه نامه سابقه کار شرکتی که توی آن مشغول هستم را به روز کنم؟ سابقه بیمه که از اداره بیمه گرفتم مربوط به اواخر سال 94 هست آیا باید دوباره به روزش کنم؟ اصلا کدوم مدارک در مرحله اول لاج ضروریه؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند چون فرصت هم کمه

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من از NSW اینوایت شدم و 14 روز فرصت دادن. اگر ممکنه در مورد لاج کردن راهنمایی کنی. توی ایمیل گفته تمام فرم ها آنلاینه و چهل دقیقه وقت دارم. آیا لازمه نامه سابقه کار شرکتی که توی آن مشغول هستم را به روز کنم؟ سابقه بیمه که از اداره بیمه گرفتم مربوط به اواخر سال 94 هست آیا باید دوباره به روزش کنم؟ اصلا کدوم مدارک در مرحله اول لاج ضروریه؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند چون فرصت هم کمه
    سلام
    این لست مدارکی هست که من برای اداره مهاجرت فرستادم البته برای ویزای 189 و مدرک لیسانس و مجرد :
    نامه تاییدیه اداره اسسمنت
    کپی برابر اصل صفحات پاسپورت
    ترجمه رسمی شناسنامه
    کپی ایلتس
    ترجمه مدارک تحصیلی
    2 قطغه عکس
    ترجمه نامه سابقه کار ( من به روز کردم)
    ترجمه فیش حقوقی
    ترجمه نامه بیمه

امیدوارم مفید باشه

من مدارکم رو آماده کردم و تا یکی دو ماه دیگه اقدام میکنم برای 189. از بچه های کسی هست با شرایط یکسان که با هم تبادل اطلاعات کنیم، فرایند مهاجرت رو بررسی کنیم و به همدیگه دلگرمی بدیم ؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nicholas206 نمایش پست ها
    من مدارکم رو آماده کردم و تا یکی دو ماه دیگه اقدام میکنم برای 189. از بچه های کسی هست با شرایط یکسان که با هم تبادل اطلاعات کنیم، فرایند مهاجرت رو بررسی کنیم و به همدیگه دلگرمی بدیم ؟!!!
    اکثر دوستانی که اینجا هستند هدف مشترکی دارند. بنابراین به شما کمک و همدردی خواهند کرد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)