صفحه 44 از 50 نخستنخست ... 3435363738394041424344454647484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select Ju

نقل قول نوشته اصلی توسط mahemah نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز، فکر می کنم cv هم خواسته باشن همسرم فرستاده (مگه cv ارتباطی به پرونده داره؟) ، داستان ما واقعا مسخره شده با این آفیسر عجیب غریبمون. بذارین ماجرا رو مرحله به مرحله تعریف کنم:
    ما 10 ماه پیش لاج کردیم و همه چیزو با مدیکال و سوء پیشینه رو هم فرستادیم. بعد از 4 ماه برامون ایمیل زد که یه گپی توی سوابق کاریتون هست که ما هم تکمیل کردیم و فرستادیم. هفته پیش بعد از گذشت 10ماه از لاج گفت فرم 1221 و 80 رو بابت این 10ماه آپدیت کنید که ما هم این کارو کردیم و فرداش فرستادیم. بعد از یک هفته دوباره زده اون گپی که اونموقع بعد از 4ماه زده بود رو مجددا براش تو فرمت pdf بفرستیم!!!!
    به نظرتون حالش خوبه؟ اینهمه دوباره کاری واسه چیه آخه؟ همه 5-6 ماه بعد از لاج بی دردسر ویزاشون اومده آفیسر ما اینجوری هربار یه بازی جدید داره.

سلام دوست عزیز، ویزای شما صادر شد؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط ElhamReza نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، ویزای شما صادر شد؟؟
    اینباکستون پره و مسج خصوصی براتون ارسال نمیشه. از ویزای شما خبری نیست؟
    Assessment by Vetassess: Feb 2015 --- PhD in Australia: March 2016( 25 points) --- Age 33 (25 points) --- PTE done 65+ (10 points)---EOI 190 lodged in June 2016--- QLD Alumni sponsorship:6/6/16 ---Lodge SC190: 7/6/16

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabokkbal نمایش پست ها
    اینباکستون پره و مسج خصوصی براتون ارسال نمیشه. از ویزای شما خبری نیست؟

نه هنوز متاسفانه، شما چطور؟ چقدر وقته لاج کردید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

نه هنوز متاسفانه، شما چطور؟ چقدر وقته لاج کردید؟
    هفته دیگه میشه ۱۴ ماه. ۳ هفته پیش پلیس چک مجدد استرالیا رو خواستند و فعلا که خبری نیست. از شما اخیرا درکی نخواستند؟
    Assessment by Vetassess: Feb 2015 --- PhD in Australia: March 2016( 25 points) --- Age 33 (25 points) --- PTE done 65+ (10 points)---EOI 190 lodged in June 2016--- QLD Alumni sponsorship:6/6/16 ---Lodge SC190: 7/6/16

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabokkbal نمایش پست ها
    هفته دیگه میشه ۱۴ ماه. ۳ هفته پیش پلیس چک مجدد استرالیا رو خواستند و فعلا که خبری نیست. از شما اخیرا درکی نخواستند؟

دقیقا سه هفته پیش هم از ما پلیس چک استرالیا را خواستند که فرستادیم ولی باز خبری نیست. ما هم تقریبا 13 ماهه که لاج کردیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

در حال حاضر، برای ویزای 189، زمان بررسی رو دارند مرتبا زیاد میکنند. نمیدونم علت چی هست:

75 per cent of applications processed 90 per cent of applications processed
    11 Months 15 Months

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

من این سوالمو در فروم مربوطه که پرسیدم کسی جواب نداد، یعنی کلا فرومش اصلا فعال نیست ... اینجا میپرسم تا شاید کسی جواب بده ... تنها مشگل من در مهاجرت یه استرالیا سابقه کار است. من تنها یک سال و نیم سابقه کار بدون بیمه دارم و از زمان فارق التحصیلیم 5 سال میگذره... شنیدم میشه خودمون به تعداد سال هایی که سابقه کار بخواهیم برای خودمون بیمه رد کنیم و روی سربرگ هر نوع شرکتی هم برای خودمون توضیحاتی از قبیل تاریخ شروع و خاتمه ی کار ، وظایف و غیره را بنویسیم .... آیا این درست است ؟؟؟

با این 1.5 سال سابقه کار میشه کاری کرد ؟؟؟

من از طریق ویزای 190 و 489 میتونم برم استرالیا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojarad نمایش پست ها
    من این سوالمو در فروم مربوطه که پرسیدم کسی جواب نداد، یعنی کلا فرومش اصلا فعال نیست ... اینجا میپرسم تا شاید کسی جواب بده ... تنها مشگل من در مهاجرت یه استرالیا سابقه کار است. من تنها یک سال و نیم سابقه کار بدون بیمه دارم و از زمان فارق التحصیلیم 5 سال میگذره... شنیدم میشه خودمون به تعداد سال هایی که سابقه کار بخواهیم برای خودمون بیمه رد کنیم و روی سربرگ هر نوع شرکتی هم برای خودمون توضیحاتی از قبیل تاریخ شروع و خاتمه ی کار ، وظایف و غیره را بنویسیم .... آیا این درست است ؟؟؟

با این 1.5 سال سابقه کار میشه کاری کرد ؟؟؟

من از طریق ویزای 190 و 489 میتونم برم استرالیا

جمع امتیازاتون بدون سابقه کار چند میشه و حداقل امتیاز مورد نیاز برای ویزای 189 رشته شما چقدره؟

جمع امتیازاتون بدون سابقه کار چند میشه و حداقل امتیاز مورد نیاز برای ویزای 189 رشته شما چقدره؟
    امتیازم 50 میشه البته من نمره ی زبان و سابقه ی کار را حساب نکردم که اگر آیلتس 10 بگیرم امتیازم 60 میشود .... الان آیلتس 6 دارم
    حداثل امتیاز ویزای 189 هم 60 است.

رشته ی منم در شاخه ی دامپروری است که هم در لیست شغل های ویزای 190 و هم 489 است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojarad نمایش پست ها
    امتیازم 50 میشه البته من نمره ی زبان و سابقه ی کار را حساب نکردم که اگر آیلتس 10 بگیرم امتیازم 60 میشود .... الان آیلتس 6 دارم
    حداثل امتیاز ویزای 189 هم 60 است.

رشته ی منم در شاخه ی دامپروری است که هم در لیست شغل های ویزای 190 و هم 489 است
    فکر می کنم دادن امتحان ناتی و گرفتن 5 امتیاز به جای آیلتس 10 و یا سابقه کاری که بدون بیمه باشه می تونه راه حل نستبا بهتری باشه. زیرا اینجوری جمع امتیازاتتون 55 میشه که برای ویزای 190 کافی هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)