صفحه 47 از 50 نخستنخست ... 3738394041424344454647484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

سلام

اگر تا یک تاریخی در کشور باشیم در طول فرایند ارسال مدارک و یک گواهی سو پیشینیه بگیریم بعد از کشور خارج شده باشیم برای این مدتی که بیرون از ایران بودیم از پلیس اون کشوری که فعلا توش هستیم باید گواهی بگیریم؟ اداره مهاجرت قبول می کنه یا باید بریم دوباره از ایران بگیریم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

دوستان سلام
    ممکنه نمونه CV که برای ویزای 190 فرستادید به اشتراک بگذارید؟ ویکتوریا از رزومه من ایراد گرفته که مطابق با استاندارد نیست هر چند که من سعی کردم بر اساس مشخصات مورد نظرشون در وبسایت زیر CVمو آماده کنم
    http://www.liveinvictoria.vic.gov.au...a#.Wd29PFuCzIU

ممنون

Junior Member

به نظرتون تا فرآیند مهاجرت در جریانه امکانش هست که درخواست ویزای توریستی یا دانشجویی بدم و همزمان برای دوتا ویزا اقدام کنم؟
    آیا این باعث نمیشه که درخواست ویزام ریجکت بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aniita نمایش پست ها
    به نظرتون تا فرآیند مهاجرت در جریانه امکانش هست که درخواست ویزای توریستی یا دانشجویی بدم و همزمان برای دوتا ویزا اقدام کنم؟
    با درود؛ سوال جالبی هست! اگر دوستانی که در این مورد خاص تجربه و یا اطلاعات دقیقی دارند پاسخ بدهند.(...waiting)

Junior Member

تجربه من میگه مشکلی نداره.
    چون شما توی ویزای دانشجویی اعلام میکنید که به طور موقت تا وقتی ویزا دارید، توی استرالیا میمونید و نه بیشتر. توی PR هم که مشخصه. چه دلیل داره که ریجکت بشه؟ فقط توی فرما ها باید توضیح مشخص بیارید برای هر کدوم.

Senior Member

یکی از شرایط ویزای توریستی و دانشجویی اینه که اونها مطمئن بشند شما قصد دارید برگردید و نمیخواهید تا رسیدید به استرالیا درخواست پناهندگی بدید و بمونید. فکر میکنم اگر در پروسه ویزای مهاجرتی باشید امکان گرفتن ویزای موقت خیلی کم بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1960 نمایش پست ها
    سلام

اگر تا یک تاریخی در کشور باشیم در طول فرایند ارسال مدارک و یک گواهی سو پیشینیه بگیریم بعد از کشور خارج شده باشیم برای این مدتی که بیرون از ایران بودیم از پلیس اون کشوری که فعلا توش هستیم باید گواهی بگیریم؟ اداره مهاجرت قبول می کنه یا باید بریم دوباره از ایران بگیریم؟
    سلام ، با توجه به تجربه خودم بستگی داره که چقدر تو کشور دیگه باشی و به چه علت ، معمولا گواهی سو پیشینه رو کشوری که یک سال اخیر توش بودی باید برات صادر کنه ، درصورتی که لاج کردی و مدارک رو ارسال کردی یا در حال ارسال هستی ، یه فرم 80 هست که قطعا یا پر کردی یا خواهی پر کرد . حالا هروقت که پروسه بررسی مدارکت تموم بشه ، قبل از اینکه بخوان ویزا برات صادر کنن ، به احتمال زیاد بهت ایمیل میزنن و میگن فرم 80 رو مجدد پر کنن که این به جهت اپدیت اطلاعات شما هست که در این فرم یک بخشش مربوط به سفرهای خارجی هست که حالا وقتی مدت و کشور مورد نظر و علت رو بنویسی و اینکه هنوز اونجا هستی یا نه تصمیم میگیرن که ازت سو پیشینه از اون کشور رو بخوان یا نه . مجدد طبق تجربه در صورتی که حدود یک سال در اون کشور دیگه باشی و وقتی فرم 80 رو مجدد پر میکی و بزنی همچنان ساکن هستی ، قطعا میگن سو پیشینه از اون کشور بده، در ضمن خودشون به وضوح میگن که سو پیشینه از کجا بدی بهشون و اگر ناقص باشه مدارکت یا غیر مربوط خودشون با ایمیل خبر میدن

Junior Member applyaus آواتار ها

سلام دوستان

من دقیقا 5 هفته قبل برای ویزا 189 لاج کردم.
    تا امروز هیچ خبری از کیس آفیسر نشده !
    به نظر شما و ریش سفید ها معمولا بعد از چه مدت کیس آفیسر مشخص میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Project Management - Bond University

نقل قول نوشته اصلی توسط applyaus نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دقیقا 5 هفته قبل برای ویزا 189 لاج کردم.
    تا امروز هیچ خبری از کیس آفیسر نشده !
    به نظر شما و ریش سفید ها معمولا بعد از چه مدت کیس آفیسر مشخص میشه؟
    تو پروسه من که چهار ماه طول کشید اصلا کیس آفیسری مشخص نشد. حالا نمی دونم بقیه داشتن اینو یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbaripour نمایش پست ها
    تو پروسه من که چهار ماه طول کشید اصلا کیس آفیسری مشخص نشد. حالا نمی دونم بقیه داشتن اینو یا نه.
    همین طور هست. اگر مدارکتون کامل باشه و درجای درستش آپلود شه کسی تماسی نمی گیره. حتی اگر تماس هم بگیرن معلوم نمیشه چه کسی هست. بنابراین اگر کسی باههاتون تماس نگرفته نگران نباشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)