صفحه 5 از 50 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

بهترین راه مشاوره با یکی از این مشاورا است وحتی با دوتاشون (پولی که نمیدین فوقش حق مشاوره)وبعد راحت تر تصمیم میگیری .بند اسکور 6 یعنی صفر امتیاز از زبان .و10 امتیاز اسپانسری یعنی رفتن تو رجینال /مناطق کم جمعیت وایشالله میدونین که اونجاها احتمالا امکان کمتر کاری هست والبته شهر خیلی کوچک و...-اگه 4 تا 7 ایلتس بیارین همه موضوعات حله اگه بشه البته .من باشم بعد از از مشائره با دو تا مشاور رسمی واگه 4 تا 7 نمیشه اورد وومسایل شخصی که خودتون بهتر میدونین لاج میکردم وزمانون از دست نمیدادم -بعدش میتونین زبان بدین واگه نمره خوب اوردین دوباره لاج کنین واگه نشد حداقل فایلتون رو دارین (البته کمی هزینه داره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

دوستان سلام،
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    1- من دعوتنامه ام آپریل اومد و همون زمان هم لاج کردم، مراحل بعدی چیست؟
    2- حدود زمان برای مراحل بعد چقدر است؟ (ویزای 190)
    3- آیا سایتی یا جدولی هست که سایر دوستان اطلاعات و زمانبندی کارهاشون رو اونجا ثبت کنن که بشه به تخمین درستی رسید؟
    تشکر و با آرزوی آنکه تا ایران هستیم خوش باشیم و بعد از آن هم خوش تر

Junior Member eissaaskari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار

من همین دیروز EOI رو ارسال کردم.می خواستم ببینم رفقایی که تازگی اقدام کردند یا دعوت نامه گرفتند چقدر طول کشید تا دعوت نامه اومد؟برای 190 اقدام کردم من با 60 امتیاز.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    1-كيس افيسرت مدیکال ووسوپیشینه درخواست خواهد کرد وکمی روالش هم عشقی هست بنابر عشق افیسر ودرخواست اینها هم دلیلی بر اومدن ویا زودتر شدن ویزا نیست .
    2-مشخص نیست
    3-اینجا رو نمیدونم .
    لاج :3 اکتبر2012-190 پرث

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad56 نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    1- من دعوتنامه ام آپریل اومد و همون زمان هم لاج کردم، مراحل بعدی چیست؟
    2- حدود زمان برای مراحل بعد چقدر است؟ (ویزای 190)
    3- آیا سایتی یا جدولی هست که سایر دوستان اطلاعات و زمانبندی کارهاشون رو اونجا ثبت کنن که بشه به تخمین درستی رسید؟
    تشکر و با آرزوی آنکه تا ایران هستیم خوش باشیم و بعد از آن هم خوش تر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikocholo نمایش پست ها
    انگار اینجا هیچ خبری نیست!!!!
    کسی نمیدونه لاج بکنم یا نه!!
    من اسسمنت مثبت از اینجینرینگ استرالیا دارم. که 10 امتیازی اسس شدم.
    آیلتس اورآل 7.5 و بند اسکور 6 دارم.
    از ادلاید هم اسپانسلی دارم.
    سابقه کارم 4 سال فول تایم، + 2 سال کار در حین تحصیل هستش. که گویا در حین تحصیل هاف تایم محاسبه میشه. یعنی 4+(2/2). من روی 10 امتیاز سابقه کار حساب کردم و دقیقا با اون 10 امتیاز میشم 60 تا. اگه سابقه کارم 5 امتیاز بشه، میشم 55 امتیاز.
    به نظر شما لاج کردن با این وضیت چه قدر ریسک داره.
    30 امتیاز سن
    10 امتیاز اسس اینجینرینگ استرالیا
    10 امتیاز اسپانسلی استرالیا جنوبی
    10 امتیاز سابقه کار 5 ساله ام
    لاج بکنم؟!!
    ================
    سلام.
    معمولا لغت لاج کردن رو برای مرحله آخر که دادن پول اصلی 4000 دلار و فرستادن مدارک خاص هستش استفاده می کنن. فکر کنم شما در مرحله submit کردن EOI هستی.
    من در مورد این قضیه فول تایم و هاف تایم و کار حین تحصیل شک دارم که اونطوری محاسبه بشه. اولا طبق قوانین سایت مهاجرت، هر کاری که 20 ساعت یا بیشتر باشه در هفته فول تایم حساب میشه. ربطی به دانشجویی یا غیره نداره. باید مدرکش رو داشته باشی. ثانیا به نظر میرسه شما اسسمنتت رو گرفتی. برای من تو همون جواب اسسمنت که یه فایل پی دی اف بود دقیقاً نوشته شما از لحاظ کاری چند سال و چند ماه در چه شرکتهایی اسس شدید. فقط حواستون باشه که برای شما فکر کنم 5 سال در 7 سال اخیر باید باشه. بهترین کار اینه که در سایت EOI یک درخواست الکی با نام الکی ثبت کنید و مراحلش رو جلو برید و در نهایت به شما میگه که چقدر امتیاز خواهید گرفت. این کار دیگه حرف نداره.

(اطلاعات من تا اوایل 2013 هستش که خودم لاج کردم)

Junior Member

دوستان لطفاً این فایل اکسل رو بروز کنن تا بهتر از وضعیت هم با خبر بشیم.
    https://docs.google.com/spreadsheet/...yTG5obVE#gid=0

Member
    رشته و دانشگاه

وحیدخان خبری نیست که نیست
    لاج :3اکتبر2012 190پرث

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر، فردوسی مشهد

پیش فرض اشتراک برخی اطلاعات مفید

با سلام به دوستان و هم راهان عزیز:

جهت تنویر!!! افکار عمومی مایلم چند نکته ای رو به عرض برسونم:

1- من از کلاس 190 اقدام کردم و طبق آن چه در سایت نوشته باید طی 6 ماه پروسه ی مهاجرت من تکمیل شه، اما یادتون باشه این 6 ماه برای کشورهایی غیر از امثال ایرانه که سکیوریتی چکشون ماه ها طول میکشه (اینو برای کسانی میگم که هنوز اقدام نکردن و در شرف تصمیم گیری هستند). خود من اگه میدونستم قراره یک سال دیگه کارم طول بکشه، منتظر نتیجه ی پرونده ی فدرال کانادام میشدم و بیخود نزدیک بیست و سه چهار میلیون ناقابل خرج رو دست خودم نمیذاشتم. متاسفانه من رو 6 ماه ذکر شده حساب کردم.

2- بعد از لاج، چنانچه مدارک آپلود شده ی شما کامل باشه، ممکنه کیس آفیسر به شما داده بشه بدون اینکه به شما خبری داده بشه (مثلا خود من وقتی دیدم بعد از 75 روز از تاریخ لاج هیچ خبری از آفیسر نیست نامه ای زدم و پاسخ رسید که کیس آفیسر به من داده شده ولی چون هیچ مدرک دیگه ای لازم نبوده جناب آفیسر هم به خودش زحمت نداده به من خبر بده، در حالیکه طبق اطلاعات سایت میبایست ایشون ظرف دو هفته خودش رو به من معرفی میکرد و ایمیلش رو در اختیارم قرار میداد)

3- جناب کیس آفیسر من تو ایمیلشون اینطور نوشتن:
    کیس شما الآن در مرحله ی سکیوریتی چکه که کلا از اختیار من خارجه اما براساس تجربه های قبلی، این پروسه بین 12 تا 15 ماه طول خواهد کشید...

بر قرار و پاینده باشید!

Junior Member

سلام به دوستانه عزیز
    بنده به تازگی مدارکم به عنوانه مهندس حرفه ای assess شد
    موظفن بر این assess کسی که مدرکه منو تاید کرده نوشته که فقه لیسانسه بنده به عنوانه معادله فوق لیسانس استرالیا حساب میشه و من میتونم به عنوانه امتیازه بیشتر ازش استفاده کنم
    سواله بنده اینه که آیا من میتونی طبق گفتی ایشون از ان ۱۰ امتیازی که توی سایت مهاجرت برای awards and qualifications در نظر گرفته شده استفاده کنم ؟
    یعنی هم ۱۵ امتیاز برای مهندس حرفه ای بودن بگیرم و ۱۰ امتیاز برای ان مدرکم؟
    ممنون میشم کسایی که تجربی مشابه داران راهنمایم کنان

Junior Member

سلام
    ما (من و خانومم) از طریق خانومم به عنوان اپلیکنت اصلی اقدام به مهاجرت (ویزای189) کردیم و الان در مرحله سابمیت کردن EOI هستیم. من الان سربازم و پاسپورت ندارم و حدود 16 ماه دیگه خدمتم تموم میشه. درست زماني كه ويزاها مياد و من پاسمم مي گيرم.
    سوالم اینه که در مراحل لاج کردن و پروسس ویزا با توجه به اینکه من فعلا پاسپورت ندارم مشکلی پیش نماید؟
    با يه وكيل تماس گرفتم مي گفت مشخصات همراه و پاسپورت فقط موقع ويزا لازمه. درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)