صفحه 8 از 50 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

با سلام به همه دوستان عزیز
    من 60 امتیاز دارم و میخوام برای ویزای 189 اقدام کنم. الان یک هفته است که مدارکمو برای اسسمنت فرستادم و بقیه مدارکو واسه اداره مهاجرت حاضر کردم (بغیر از عدم سوء پیشینه).
    در ضمن EOI رو هم تا حدودی تکمیل کردم.
    به نظر شما نیاز به استفاده از وکیل هست؟ یا خودم میتونم پیش ببرم؟
    اگه کسی این مسیر رو خودش طی کرده و فرصت داره به من راهنمایی بده یه دنیا ممنون می شم
    با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

با سلام
    دوستان گرامی ما یک سوال داشتیم که اگه کسی با تجربه مشابه بتونه پاسخ بده خیلی لطف کرده. هفته پیش اسس همسر من از acs اومد که دوسال از 7 سالش رو بعنوان مت دیت کم کرده و بقیه رو مرتبط دونسته. لیسانس و فوقش رو هم قبول کرده. فقط اینکه از 5 سال باقیمانده چندماهش قبل از گرفتن فوق بوده. آیا ما میتونیم با 5 سال eoi رو سابمیت کنیم. با 5 سال 60 امتیاز واسه 180 میاریم. آیا این درسته که بعضی ها میگن آفیسر کار حین تحصیل رو قبول نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mferri نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان عزیز
    من 60 امتیاز دارم و میخوام برای ویزای 189 اقدام کنم. الان یک هفته است که مدارکمو برای اسسمنت فرستادم و بقیه مدارکو واسه اداره مهاجرت حاضر کردم (بغیر از عدم سوء پیشینه).
    در ضمن EOI رو هم تا حدودی تکمیل کردم.
    به نظر شما نیاز به استفاده از وکیل هست؟ یا خودم میتونم پیش ببرم؟
    اگه کسی این مسیر رو خودش طی کرده و فرصت داره به من راهنمایی بده یه دنیا ممنون می شم
    با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان
    باسلام
    خیلی کارخاصی نداره ولی به نظرم از یکی از دوستان یا مشاورین کمک بگیر و حتی اگر لازم شد مبلغ کمی هم بهش بده تا حتی اگر شده ساعتی هم بهت مشاوره بده و هزینه بگیره .....دراینصورت کارتون با ریسک کمی انجام میشه ...

گوودلاک

Junior Member

خيلي ممنون وحيد جان از راهنمايي ات
    لطفاً دوستان اگه كسي واسه ويزاي 189 خودش اقدام كرده و فرصت داره به من راهنمايي بده خيلي خيلي ممنون ميشم
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_ نمایش پست ها
    ================
    سلام.
    معمولا لغت لاج کردن رو برای مرحله آخر که دادن پول اصلی 4000 دلار و فرستادن مدارک خاص هستش استفاده می کنن. فکر کنم شما در مرحله submit کردن EOI هستی.
    من در مورد این قضیه فول تایم و هاف تایم و کار حین تحصیل شک دارم که اونطوری محاسبه بشه. اولا طبق قوانین سایت مهاجرت، هر کاری که 20 ساعت یا بیشتر باشه در هفته فول تایم حساب میشه. ربطی به دانشجویی یا غیره نداره. باید مدرکش رو داشته باشی. ثانیا به نظر میرسه شما اسسمنتت رو گرفتی. برای من تو همون جواب اسسمنت که یه فایل پی دی اف بود دقیقاً نوشته شما از لحاظ کاری چند سال و چند ماه در چه شرکتهایی اسس شدید. فقط حواستون باشه که برای شما فکر کنم 5 سال در 7 سال اخیر باید باشه. بهترین کار اینه که در سایت EOI یک درخواست الکی با نام الکی ثبت کنید و مراحلش رو جلو برید و در نهایت به شما میگه که چقدر امتیاز خواهید گرفت. این کار دیگه حرف نداره.

(اطلاعات من تا اوایل 2013 هستش که خودم لاج کردم)
    دقیقا مشکل ما هم همین هست. در مرحله سابمیت کردن eoi هستیم و طبق نتیجه اسس acs میتونیم روی 5 سال و چند ماه claim کنیم. ولی از این مدت یه بازه ایش قبل از فوق هست. که اگه اون رو در نظر نگیریم میشه کمتر از 5 سال. من این موضوع رو فقط توی این فروم ها شنیدم والا توی بوکلت ها هیچ اشاره ای به کار حین تحصیل نشده. آیا کسی در این مورد تجربه ای داشته؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_chemist نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان گرامی ما یک سوال داشتیم که اگه کسی با تجربه مشابه بتونه پاسخ بده خیلی لطف کرده. هفته پیش اسس همسر من از acs اومد که دوسال از 7 سالش رو بعنوان مت دیت کم کرده و بقیه رو مرتبط دونسته. لیسانس و فوقش رو هم قبول کرده. فقط اینکه از 5 سال باقیمانده چندماهش قبل از گرفتن فوق بوده. آیا ما میتونیم با 5 سال eoi رو سابمیت کنیم. با 5 سال 60 امتیاز واسه 180 میاریم. آیا این درسته که بعضی ها میگن آفیسر کار حین تحصیل رو قبول نداره؟
    سابقه کار بعد از لیسانس مورد قبول هست و سابقه کار حین فوق لیسانس هیچ مشکلی نداره و قابل قبوله (حتی گویا به صورت تمام وقت هم قبوله). علت اینکه سابقه کار حین لیسانس رو هم قبول نمیکنن این هست که میگن شما اول باید دانش مربوط به شغل رو کسب کنین (یعنی لیسانس بگیرین) تا بشه کاری رو که انجام دادین جزو سابقه کار مربوط به رشته تحصیلیتون دونست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_atefeh نمایش پست ها
    دوستان سلام
    - من متولد ماه فوریه و سال 1982 هستم و چیزی به پایان 32 سالم نمونده.
    - مدارکم رو برای ارزیابی به ACS فرستادم و تحصیلاتم رو در مقطع لیسانس و فوق لیسانس پذیرفتند. همچنین 8 سال سابقه کاری ام رو هم تایید کردند.
    - نمره آیلتس ام، overal = 7 هست اما skill زیر 7 دارم.
    مجموع امتیازاتم با وضعیت کنونی 60 می باشد.
    سوالی که برام پیش اومده، این هست که اگر برای ویزای 189 اقدام کنم، انتخابم با ریسک همراه هست؟ یعنی، امکان داره که تو روند بررسی ها، سوابق کاریم رو زیر 8 سال در نظر بگیرند و امتیازم زیر 60 بیاد ؟
    نه مشکلی نیست منم شرایطم مثل شماست بفرست نگران نباش

دوست عزیز به نظر بنده احتیاجی به مشاور وجود ندارد. اگر سوالی در این مورد داری با من تماس بگیر.
    morteza_hsh30@yahoo.com
    من حدود 11 ماه پیش لاج کردم. همه کارا رو هم خودم انجام دادم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mferri نمایش پست ها
    خيلي ممنون وحيد جان از راهنمايي ات
    لطفاً دوستان اگه كسي واسه ويزاي 189 خودش اقدام كرده و فرصت داره به من راهنمايي بده خيلي خيلي ممنون ميشم
    موفق باشيد
    دوست عزیز به نظر بنده احتیاجی به مشاور وجود ندارد. اگر سوالی در این مورد داری با من تماس بگیر.
    morteza_hsh30@yahoo.com
    من حدود 11 ماه پیش لاج کردم. همه کارا رو هم خودم انجام دادم

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام دوستان .
    ویزای ما هم 5 اگوست-چندروز قبل اومد بالاخره والبته کلی ویزای دیگه حتی تا با لاج جون 2013 (تو فروم مایگرنت هلپ)هم اومده :
    اطلاعات من:
    لاج : 3 اکتبر 2012
    190 پرث
    حسابدار
    مدیکال واپدیت: اپریل 2013
    زمان ورود : تا نوامبر 2015
    افیسر هم مدیکال دوباره خواست که ندادیم وگفتیم هروقت بفرمایین اماده ورود هستیم وویزارو صادر کرد (البته سو پیشنیه رو ظرف دورروز اماده کردیم وفرستادیم (بعد از پلیس +10 روز بعدش حدود 12 ظهر برین سر فروردین -انقلاب -ساختمان تبریز چی وبگیرینش وبعد میدون انقلاب اسکن وایمیل کنین به داالرترجمه پارس وواسه ناتی وهرنفر هم 30 تومن واونا هم ظرف 3-4 ساعت ترجمه واسکن وایمیل میکنن براتون وشما همونو اپلود کنین ویا واسه مشاور بفرستین واصلش هم که لازم نیست مگر بخواهین همرا خودتون ببیرن)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)