صفحه 9 از 50 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 495

موضوع: آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

سلام
    دوستان با به قانون جديد كه از اول نوامبر 2014 به جاي آيلتس مي توان تافل هم ارايه داد آيا كسي براي پرونده اش تافل ارايه داده و قبول كردن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

من چرا کیس افیسر ندارم هنوز؟ 14 نوامبر لاج کردم. دوستام 2 هفته ای کیس افیسر دار شدن

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط parvin_nrz نمایش پست ها
    من چرا کیس افیسر ندارم هنوز؟ 14 نوامبر لاج کردم. دوستام 2 هفته ای کیس افیسر دار شدن
    دو هفته ای؟! تا جایی که من دیدم معمولا از تاریخ lodge، دو سه ماه طول میکشه تا case officer تماس بگیره.

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

دوستان عزیز، ویزای استرالیای من هم اومد. تاریخ لاج: 5 فوریه 2014 . گرنت : 22 ژانویه 2015 .
    ویزای 190 کویینزلند.
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزا ١٨٩ ١ ماه هست که اپلای کردم و invitation هم آمده . case officer هنوز مشخص نشده.سوال من این هست که آیا برای مدارک نظیر مدرک لیسانس آیا باید مدرک فارسی رو همattach کنم؟
    خیلی ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Marine Structures- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط alifa20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ویزا ١٨٩ ١ ماه هست که اپلای کردم و invitation هم آمده . case officer هنوز مشخص نشده.سوال من این هست که آیا برای مدارک نظیر مدرک لیسانس آیا باید مدرک فارسی رو همattach کنم؟
    خیلی ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید .
    بله، اسکن مدارک فارسی رو هم به مدارک ترجمه شده attach کنین البته اگه تازه لاج کردین دو سه ماه طول میکشه که آفیسرتون مشخص بشه، البته من یه سری مدارک مثل ترجمه شناسنامه و مدارک تحصیلی، پاسپورت، نمره زبان و نامه اسسمنت رو قبل مشخص شدن آفیسر، UPDATE کردم ولی بقیه مدارک رو آماده کرده بودم و بعد از ایمیل آفیسر UPDATE کردم. البته آفیسر یه چهار هفته هم مهلت میده برای تکمیل مدارک.

به نظر من اگه به طور روتین نمره میارین وکیل نمیخواد. وکیل به درد موردهای سخت میخوره. شما با این شرایط پس بیشتر راهو رفتی

نقل قول نوشته اصلی توسط skeshavarz85 نمایش پست ها
    سلام
    میشه بگین فاصله زمانی بین EOI تا دریافت دعوتنامه برای شما چند ماه طول کشید؟
    آیا برای آپلود کردن مدارک، هم اسسمنت مدرک تحصیلی لازمه و هم سابقه کار؟

ممنون
    سلام
    Invitation چهار روز بعد از eoi اومد. بسته به امتیازه دیرتر شد نگران نشین. اسسممت رو هم همون اول باید داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط skeshavarz85 نمایش پست ها
    سلام
    میشه بگین فاصله زمانی بین EOI تا دریافت دعوتنامه برای شما چند ماه طول کشید؟
    آیا برای آپلود کردن مدارک، هم اسسمنت مدرک تحصیلی لازمه و هم سابقه کار؟

ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    فکر نمیکنم مشکلی باشه. من هیچ جا ندیدم که ذکر شده باشه شما حتما باید سابقه کار داشته باشین. به علاوه یکی از دوستان همین فوروم هم بدون سابقه کار اقدام کردن و مشکلی هم نبوده.
    سلام
    بدون هیچ مشکلی بررسی میشه

Junior Member borhani آواتار ها

دوستان ما 14jun2014 لاج کردیم ،3sep کیس آفیسر مشخص شد و هفته پیش ویزامون اومد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)