صفحه 13 از 37 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 366

موضوع: شیوه های تقویت مهارت شنیداری (مباحث کلی)

Junior Member Yasaman1111 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبيات انگليسي دانشگاه علامه طباطبايي

پیش فرض پاسخ : درک سریع اعداد در Listening

فقط بايد تمرين كني. بهترين راه اينه كه هر عددي رو كه مي‌بيني به جاي اين كه فارسي تو ذهنت بخونيش انگليسي بخونيش. ترجمه هم نكن. سعي كن يه عدد رو با اسم انگليسيش حس كني. بعد از چند روز نتيجه اش رو مي بيني

پیش فرض پاسخ : بهبود Listening

سلام. من تازه شروع به یادگیری زبان کردم. در این صفحات قبل به چند سایت مفید برخوردم مثل:

www.eslpod.com
    مجموعه ای از Listening های آکادمیک

از لینک اول یک فایل دانلود کردم. خیلی آرام و کلمه به کلمه حرف میزدن
    از لینک دوم هم یک فایل دانلود کردم، خوب بود حدود نصف آن را میفهمیدم

Listening های لینک دوم (آکادمیک) به تافل نزدیک تر هست یا کلا سطح این دو سایت پایین تر از تافل است.

در مورد کتاب MASTERING SKILLS FOR THE TOEFL iBT هم یکی از دوستان در بالا همین صفحه نوشته بود:
    این کتابی که دوستمون گفته و لینکش رو صفحات قبل گذاشتم یکی از بهترین راههای تقویت لیسنینگه و کتاب واقعااا آموزشیه.
    متاسفانه من لینک دانلود آن را پیدا نکردم. کلا سطح این کتاب با توجه به توضیحاتی که در ابتدا گفتم برای شروع مناسب است یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PaoloMaldini نمایش پست ها
    سلام. من تازه شروع به یادگیری زبان کردم. در این صفحات قبل به چند سایت مفید برخوردم مثل:

www.eslpod.com
    مجموعه ای از Listening های آکادمیک

از لینک اول یک فایل دانلود کردم. خیلی آرام و کلمه به کلمه حرف میزدن
    از لینک دوم هم یک فایل دانلود کردم، خوب بود حدود نصف آن را میفهمیدم

Listening های لینک دوم (آکادمیک) به تافل نزدیک تر هست یا کلا سطح این دو سایت پایین تر از تافل است.

در مورد کتاب MASTERING SKILLS FOR THE TOEFL iBT هم یکی از دوستان در بالا همین صفحه نوشته بود:

متاسفانه من لینک دانلود آن را پیدا نکردم. کلا سطح این کتاب با توجه به توضیحاتی که در ابتدا گفتم برای شروع مناسب است یا نه؟
    ممنون از اینکه لینک مفیدی دادی من هم esl.POD را تایید میکنم چون یک مدرس توضیح میده یک سایت مشابه هم هست englishpod.com که داستان کوتاه و توضیح مدرس هم داره اگر باز هم لینک مناسب دارید که مشابه اینهاست لطفا اعلام کنید البته من برای افزایش دامنه زبان می خواهم چون نمره IELTS 7 دارم .
    با تشکر

Junior Member

من تمام podcast های ESL و englishpod.com رو گوش کردم که حدود بالای 600 تاست منتها دنبال مشابهش میگردم خیلی مفید بود من توصیه می کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط samira_p نمایش پست ها
    من تمام podcast های ESL و englishpod.com رو گوش کردم که حدود بالای 600 تاست منتها دنبال مشابهش میگردم خیلی مفید بود من توصیه می کنم.
    سایتهای مشابه زیادی هستند که تمرینات مربوط به TOEFL Listening را قرار دادند. برای مثل در سایتی که در امضای من هست در بخش Listening قسمت Practices در هر صفحه ۲ تمرین موجود هست. همینطور Speaking Practices نیز در بخش Speaking قابل دسترسی‌ هستند.
    http://www.learnenglish-test.com/ind...ening-practice

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudnbox نمایش پست ها
    سایتهای مشابه زیادی هستند که تمرینات مربوط به TOEFL Listening را قرار دادند. برای مثل در سایتی که در امضای من هست در بخش Listening قسمت Practices در هر صفحه ۲ تمرین موجود هست. همینطور Speaking Practices نیز در بخش Speaking قابل دسترسی‌ هستند.
    http://www.learnenglish-test.com/ind...ening-practice
    ممنون خوب بود اما در مجموع خیلی کم بود( 3 تا تمرین - خوراک 5 دقیقه) اگر باز هم سراغ دارید ممنون میشم ایجا معرفی کنید.

Junior Member

دوستان اگر کسی pdf کتاب Northstar Building Skills for TOEFL را داره لطف کنه لینکش رو بزاره چون من همه mp3 هاش رو دارم ولی pdf رو نه.

Senior Member m_rond آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درک سریع اعداد در Listening

خیلی ممنون از پاسخ همه دوستان بخاطر پیشنهادهای ارزنده شون. من دیشب یه نرم افزار پیدا کردم که فکر کنم تو این زمینه بتونه خیلی کمک کنه. اسمش Learn Numbers هست. اعداد رو به هفت زبان، دو لهجه ی امریکن و بریتیش و در سه فرمت عدد، سال و قیمت تلفظ می کنه که می تونه به Listening اعداد خیلی کمک کنه. می تونید از این سایت دانلودش کنید. البته من نتونستم لایسنسشو پیدا کنم. در حالت دمو ورژن دامنه اعدادش محدود هست.
    Never Say Never

از کجا میشه متن (Script) های فایلهای صوتی کتابهای tactics for listening و impact listening رو به دست بیارم؟

Member arash66_2m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام
    یه سایتی هست که تلفظ و خوندن متن رو به خوبی و شمرده و روان و قابل فهم برای کسی که بار اولش هستش که می خواد این کار رو شروع کنه دارین ؟ ( که من رو اینجوری بخونه ) می خوام تلفظ کلماتم بهتر بشه
    ممنون/.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)