نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پیدا کردن فرم پذیرش از سایت دانشگاه

Junior Member mina67 آواتار ها

Lightbulb پیدا کردن فرم پذیرش از سایت دانشگاه

همه ی ما وقتی میخواهیم فرم های پذیرش را در سایت های دانشگاه پیدا کنیم ممکنه دچار مشکل بشیم و خوب سفارتم معمولا راهنمایی خیلی کوچیکه میکنه(برداشت منه البته) و بقیه هم معمولا با دریافت پول زیادی حاضر به کمک میشن!
    برای همین احساس کردم جای این تاپیک در این تالار خالی هست و بهتره هر کدوممون اگه اطلاعاتی در رابطه با فرم های پذیرش دانشگاه های مختلف و چه جوری پیدا کردن اون ها داریم اینجا بذاریم تا همه بتونن استفاده کنن

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن فرم پذیرش از سایت دانشگاه

بعضی از کلماتی که کمکمون میکنن

cours-matière-domaine (رشته ی تحصیلی )
    orientation (گرایش)
    offre de formation (ارائه آموزش)
    études et scolarité (درس و تحصیل)
    formation (اطلاعات)
    admission (پذیرش)
    inscription (ثبت نام)
    devenir étudiant (دانشجو شدن)
    comment candidater /comment s’inscrire (چگونگی درخواست و ثبت نام)
    accueil d’étudiant étranger (میزبان دانشجوی خارجی)
    conditions d’admission (شرایط پذیرش)
    débouchés professionnels (فرصت های شغلی)

ممنون بابت ایجاد تاپیک
    کلا 90% از دانشگاه ها وقتی وارد سایت میشید از تب Formation میشه رفت و رشته مورد نظر رو پیدا کرد و توی Admission پیش نیازهای لازم برای پذیرش در اون رشته رو نوشته ولی برای دریافت فرم ها معمولا باید به Inscription رفت و حتما حتما دقت کنید کدام فرم را دانلود کنید چون شما باید فرم مربوط به دانشجویان با دیپلم خارجی(étudiants titulaires d’un diplôme étranger)و همچنین قسمت دانشجویان خارج از محدوده CEF رو انتخاب کنید PROCEDURE HORS CEF
    متاسفانه بعضی رشته ها فقط پذیرش از طریق کامپوس فرانسه انجام میدهند که برای ما مقدور نیست من خودم چندین ایمیل ناامید کننده به همین شکل گرفتم و گفتن به هیچ عنوان نمیشه ثبت نام کنید.
    بعضی از رشته های مهندسی و مدیریت هم که کلا فقط با کنکور پذیرش میدهند ... پس حسابی حواستون بشه به رشته ای که انتخاب میکنید و حتما به مسئولش ایمیل بزنید قبل از اینکه دل بهش خوش کنید
    برای مثال من از یه رشته توی گرایش صنایع خوشم اومد وقتی ایمیل زدم فهمیدم حتی B2 هم برای مستر قبول نمیکنن و فقط C1 میخوان (دانشگاه پاریس 2)
    پیروز باشید

فکر میکنم لینک به درد بخوریه!شما میتونین از روی نقشه شهر مورد نظرتون و انتخاب کنین و ببینین چه دانشگاه هایی داره!

http://www.enseignementsup-recherche...rancaises.html

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)