صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 99

موضوع: تجربیات زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط

با درود

به نظرم خوبه که دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن و به طور کلی آماده هستن، به دو چیز جزئی هم توجه کنن و از قبل براش آماده باشن:
    ۱- لهجه ی انگلیسی رایج در ناحیه ای که قرار هست زندگی کنید رو باهاش آشنا بشید
    ۲- خودتون رو برای برخورد با برخی موجودات (جانوران) آماده کنید، که شاید برخی از این موجودات رو فقط توی تلویزیون دیده باشید (چون مردم استرالیا خیلی عادی با این موجودات برخورد میکنن تا اونجاییکه من دیدم)

امیدوارم این دو نکته بتونه به دوستان کمک کنه
    و همچنین امیدوارم اقامت خوبی رو در استرالیا داشته باشید

با آرزوی بهترین ها

سلام.
    يكي از موضوعاتي كه من راهنمايي ميخوام دربارش و فكرم و مشغول كرده دانلود فيلم و آهنگه!
    اول اينكه بگم استراليا توي فيلم غير قانوني دانلود كردن تو دنيا اول شده پس خواهشا نگيد رفتي خارج آدم نشدي! :دي
    بعد اينكه ميخوام بدونم كه اگه از سرور هاي ايراني دانلود كنم آيا قابل رديابي هستم؟ آخه با اينترنت دانشگاه دانلود مي كنم يه مقدار ميترسم جريمه بشم! :|
    مرسي

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط Rminalimardany نمایش پست ها
    سلام.
    يكي از موضوعاتي كه من راهنمايي ميخوام دربارش و فكرم و مشغول كرده دانلود فيلم و آهنگه!
    اول اينكه بگم استراليا توي فيلم غير قانوني دانلود كردن تو دنيا اول شده پس خواهشا نگيد رفتي خارج آدم نشدي! :دي
    بعد اينكه ميخوام بدونم كه اگه از سرور هاي ايراني دانلود كنم آيا قابل رديابي هستم؟ آخه با اينترنت دانشگاه دانلود مي كنم يه مقدار ميترسم جريمه بشم! :|
    مرسي
    اگه نمیشد که ایرانیا اینجا همه دیوونه میشدن )
    بله میشه

سلام
    بچه های ساکن در وسترن استرالیا:
    کدوم پلن برای موبایل خوبه و دانشجویی حساب میشه و البته کیفیتش هم خوبه (با حدود 500 مگ تا 1 گیگ دیتا در ماه)؟
    ممنون

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها
    سلام
    بچه های ساکن در وسترن استرالیا:
    کدوم پلن برای موبایل خوبه و دانشجویی حساب میشه و البته کیفیتش هم خوبه (با حدود 500 مگ تا 1 گیگ دیتا در ماه)؟
    ممنون
    اگه پری پید بخوای لایکا پلنهای خیلی خوبی داره - اگر داتای خالی بخوای 500 مگ با 5 دلار و 2 گیگ با 10 دلار - قبلا هم یه پلن داشت 19 دلار و کال مجانی و تکس مجانی و 2 گیگ داتا
    http://www.lycamobile.com.au/en/bundle
    http://www.lycamobile.com.au/en/specialoffer

Junior Member

سلام. من میخواستم به استرالیا مهاجرت کنم. .فقط خیلی من نگران این قضیه ی جونواری استرالیا شدم. سوسک داره به اندازه ی موش و... . میخوام ببینم چقد باعث اذیت میشه؟ یعنی تو شهر و آپارتمان مثلا خیلی هستن این جونورا؟؟!

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

یا خدا سوسکاش اندازه موشه!!!! پس لابد مارمولک هاش هم اندازه اتوبوس واحده؟ دوستان لطفا راهنمایی کنن اگه اینطوره من دکلاین کنم برم یه جای دیگه. البته من شنیدم یه جونوری داره به اسم water dragon که یه نوع مارمولکه از نوع اژدها! گاز هم میگیره و وقتی میخواید بهش با دمپایی حمله کنید فرار نمیکنه و کلا موجود غیوری هست یعنی اون هم به شما حمله میکنه و مثل یه مرد تا لحظه اخر مبارزه میکنه. البته اینا رو توی trip advisor نوشته امیدوارم که اینجور نباشه. ضمنا gold coast هم مارخیزه. یعنی مار داره در حد لالیگا. مارهاش هم کلا کار همه رو راحت کردن یا نیش نمیزنن یا یه ججور میزنن که دیگه نیاز به هزینه بیمارستان نباشه و مستقیم راهی cemetry میشن ملت. به هرحال موضوع جالبیه اگه دوستان اطلاعاتی دارن لطفا بگن. اینم بگم که یه مدت رادیو ABC گوش میکنم و یه روز میگفت یه خانواده سه روز تو چادر زندگی میکردن تا سازمان حمایت از حیوانات اومده بود و یدونه گریزلی تپل (یه نوع خرس بی خاصیت ) که از توجنگل رفته بود تو گاراژ یه خونه رو گرفتن و بردن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط aplus نمایش پست ها
    سلام. من میخواستم به استرالیا مهاجرت کنم. .فقط خیلی من نگران این قضیه ی جونواری استرالیا شدم. سوسک داره به اندازه ی موش و... . میخوام ببینم چقد باعث اذیت میشه؟ یعنی تو شهر و آپارتمان مثلا خیلی هستن این جونورا؟؟!
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

نقل قول نوشته اصلی توسط aplus نمایش پست ها
    ما که چیزی تو این مدت ندیدم. البته سوسک هست خوب همه جا هست. سوسکاش هم همون اندازه سوسکای ایرانه. موش یه چند موردی دیدم ولی تو خیابون نه تو خونه. موش رو که می دونید موجود مخفی ایه زود قایم میشه. اینجاها همه خونه ها یکی یه سگ جلوی در نشسته که اگه احیانا ماری چیزی اومد خبر کنه. مار خارج از شهر هست ولی داخل شهر نمیاد معمولا. یه گربه هایی هست که من فقط 1 بار دیدم خیلی مخوفه یعنی شبیه مثلا یه بچه پلنگه ولی بی آزار بود حمله نمی کرد.

Junior Member

آقا ما هم پارسال برای کانادا اپلای کردیم ولی هنوز تایم مصاحبه رو هم نگفتن معلوم نیست تا کی باید صبر کنیم واسه همین به فکر استرالیا افتادیم. خودمونم موندیم چیکار کنیم هم واسه گرونیش همم واسه این جک جونوراش

بابا الکی اینقد جو ندین. والا سوسک و موشهایی که تو تهران هستن مقابل اینا گودزیلان. مسلما تنوع جانوری در استرالیا خیلی زیاده ولی خب اینطور نیست که با آدما زندگی مسالمت آمیز داشته باشن. سطح شهر هستن ولی اکثرشون خارج شهر و جنگل ها هستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)