صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 99

موضوع: تجربیات زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من تازه امروز تأئید ویزام برای UNSW امد. ویزای من (402) کوتاه مدت و برای 6 ماه است. من باید تا 15 oct همین ماه سیدنی باشم. در حال حاضر نه جایی برای اسکان دارم و نه اطلاعاتی در مورد شهر سیدنی و هزینه های رفت و آمد.
    پیدا کردن خانه به صورت آنلاین و از راه دور قابل اعتماد است؟
    اگر من در بدو ورود در هتل بمانم به طور متوسط چند روز طول میکشه تا یه خونه در حوالی UNSW پیدا کنم؟
    وظعیت و هزینه های وسایل نقلیه عمومی به صورت است ؟ چون من هر روز باید رفت و آمد کنم.
    ممنون میشم آگه من را راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی تجربه باز کردن حساب بانکی به صورت آنلاین پیش از ورود به استرالیا را دارد؟
    اگر باز کردید چه نوع حسابی و کدوم بانک بوده است؟
    پس از ورودتون به استرالیا چقدر طول کشیده کارت ATM دریافت کنید و از حسابتون دریافت یا پرداخت داشته باشید؟

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

دوستان من میخواستم موضوعی را مطرح کنم که شاید علمی نیست اما از اعم واجبات و جزو اصلی ترین موارد زندگی در استرالیاست. دوستان ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه که این قضیه دستشویی رفتن و نبودن اب در کنار دسشویی رو چجور میشه حل کرد. ایا وسیله ای مثل افتابه (مثلا sunshiny!!!) یا شلنگ یا هر چیز دیگه ای وجود داره؟ اخه اینجوری که کلا نماز نمیشه خوند که. ضمنا ادم از خودش بدش میاد. لطفا راهنمایی کنید اگه ابتکار اختراع یا هر چیز دیگه ای دوستان انجام دادن. من کلا دو روزه اینجا از صب میرم دسشویی تا شب تا جبران اونور بشه . خیلی نگران هستم ممنون.اقا من فقط 24 ساعت وقت دارم.24 ساعت تو ادلایدما.
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    دوستان من میخواستم موضوعی را مطرح کنم که شاید علمی نیست اما از اعم واجبات و جزو اصلی ترین موارد زندگی در استرالیاست. دوستان ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه که این قضیه دستشویی رفتن و نبودن اب در کنار دسشویی رو چجور میشه حل کرد. ایا وسیله ای مثل افتابه (مثلا sunshiny!!!) یا شلنگ یا هر چیز دیگه ای وجود داره؟ اخه اینجوری که کلا نماز نمیشه خوند که. ضمنا ادم از خودش بدش میاد. لطفا راهنمایی کنید اگه ابتکار اختراع یا هر چیز دیگه ای دوستان انجام دادن. من کلا دو روزه اینجا از صب میرم دسشویی تا شب تا جبران اونور بشه . خیلی نگران هستم ممنون.اقا من فقط 24 ساعت وقت دارم.24 ساعت تو ادلایدما.
    سلام
    اگر فرصت و امکان تغییرات در دستشویی رو ندارید یک آبپاش های پلاستیکی برای گل گیاه هست که مثل آفتابه پرتابل و کوچیکتر هست من سه سال پیش از رایت پرایس تو آدلاید خریدم دو یا سه دلار اونها هم سبک اند و هم کوچیک و قابل حمل اگر به آدلاید وارد نیستید میتونین جاهای دیگه اون رو تهیه کنید مثل بانینگ و یا چیپ از چیپس
    Racism. It Stops With Me

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    خونه میتونین از این اب پاش های کوچیک استفاده کنید و بیرون هم از شیشه های کوچیک اب معدنی.
    Take it easy!
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

سلام .
    کسی هست که بتونه برای پیدا کردن خوابگاه تو ملبورن اطلاعاتی بده؟

من بعضی از واحد های unilodge رو چک کردم اما چندتا Review خوندم که تمیز نیست و بدباگ داره. تو این لینک:
    http://donotlodge.com/?p=3

کسی در یاره urbanest melbourne اطلاعاتی داره؟

ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام،

بهترین کار برای سیم کارت در روزهای اول رو دوستان لطف می کنند راهنمایی کنند؟ مثلا چه نوع سیم کارت Pre-paid که اینترنت خوب داشته باشه باید گرفت؟ یکی از دوستان میگفت که register هم نخواد!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    یه سری اطلاعات هست که فکر کنم کار امد باشه،بنده ۴۷۶ رو گرفتم و دو ماه هست که الان اومدم اینجا،کشور خوبی هست،توکلتون به خدا باشه و حرف افراد دلسردتون نکنه و سعی کنید بیشتر با افراد مثبت اندیش صحبت کنید،و حالا ادامه ماجرا:
    من بعد از ویزا شروع کردم ایلتس خوندن دوباره تا امتیاز لازم برای مهاجرت رو بیارم چون فکر میکردم اگر بیام اینجا وقت کافی ندارم و کاریابی و کارکردن خودشون وقت گیره،که درست فکر میکردم و اینجوری ادم خیالش کمی راحت تره،اسس هم سعی کردم کارهاشو تا جایی که وقت بود تو خود ایران انجام بدم،بعد از ده ماه از گرنت ویزا۴۷۶ اومدم و برای کاهش هزینه اولیه از سایت wwoof.com.au استفاده کردم که شما میرید روزی چهار ساعت کار داوطلبانه توی مزرعه انجام میدید در ازای جای اقامت،غذا و همراهی میزبان در بعضی جاهایی که میرن تا بافرهنگشون اشنا شید،توصیه ام اینه اگر میخاید این کار رو انجام بدید بعد از ثبت نام توی این سایت و خرید اکانت انلاین و اپلیکیشن برید به فروم سایت و دنبال میزبانی باشید که رتبه و رضایت مهمانهای بالاتری داره و بعد از چند روز اول تصمیم بگیرید که اونجا بمونید یا جای دیگه رو امتحان کنید،در مورد کاریابی هم کاریابیه اولیه سایت backpackerjobboard.com.au سایت خوبی هست درسته شاید پنج هزار در ماه حقوق نگیرید اما جواب هزینه ماه های اول رو میده،و در حین wwoofing و کار میتونید شهرهای بزرگم ببینید و کارهاتون رو جلو ببرید،امیدوارم خوش و خرم باشید
    ویرایش توسط alisrbdni : January 5th, 2016 در ساعت 11:41 PM

Junior Member

سلام دوستان.
    من توی نقشه دیدم فاصله نیوکاسل و ولنگو حدود 200 کیلومتره. آیا رفت وامد با وسایل نقلیه موجود آسونه؟
    ممکنه من نیوکاسل برم و همسرم ولنگو.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام دویستان
    استفاده ازو سایل حمل و نقل عمومی چقدر گرونه تو سیدنی؟؟؟؟؟؟؟
    متسفانه دانشگاه ها هم مساعدتی برای دانشجویان خارجی نمی کنند
    باید بریم Opal Card بگیریم
    بری سوار بشی حداقل 2 تا 3 دلار افتادی...........تازه چون باید هم ورود و هم م وقع خروج کارت را بزنی......بر اساس مسافت پول کم میکنه!؟؟!!؟؟!؟!
    http://www.transportnsw.info/en/tick...pal-card.page?
    I spring over the spring with the spring in the spring

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)