صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 99

موضوع: تجربیات زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان در مورد امکان دانلود فیلم و نرم افزارهای کرک در دانشگاه و خوابگاه میشه توضیح دهید..........امکانش هست؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

دوستان سلام

کسی میدونه چه راهی برای انتقال دلار از استرالیا به ایران مطمئن تر و سریع تر است؟

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    RMIT University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa7sa نمایش پست ها
    دوستان سلام

کسی میدونه چه راهی برای انتقال دلار از استرالیا به ایران مطمئن تر و سریع تر است؟

ممنونم
    صرافی های Moneymex یا Pars Melbourne Exchange هر دو سریع و مطمعن هستند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    RMIT University

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    دوستان در مورد امکان دانلود فیلم و نرم افزارهای کرک در دانشگاه و خوابگاه میشه توضیح دهید..........امکانش هست؟
    بهتره از سایت های ایرانی با لینک مستقیم دانود کنی. تورنت یا سایت های اپود ممنکه ***** باشند.

سلام
    من سوالم كلا در مورد مدارك مورد نياز طي سه چهار سال تحصيلي هست كه تو استراليا هستيم نه فقط دانشگاه. براي زندگي كار درس. ميخوام ببينم اصلشو با خودم بيارم يا ترجمه شده شو. اونجا دارالترجمه فارسي هست كه مدارك رو ترجمه انگليسي كنه؟ بعدشم اگه مدارك استراليا ترجمه شه ديگه مهر دادگستري و امور خارجه ايران رو نداره ايا در اينصورت براي كشور استراليا معتبر هست؟ مثلا براي كار پيدا كردن يا مثلا اقامت اقدام كردن؟ يا بايد بيايم از ايران ترجمه كنيم؟ و اگه اصل مدارك رو ايران بذاريم بهتره ؟ بعدا خانواده ترجمه شده شو برامون پست كنن
    يه سوال ديگه هم داشتم در مورد موبايل و لب تاپ. از ايران با خودم لب تاپ بيارم يا قيمتش اونجا اروزنه و از استراليا بخرم؟ چون هم گوشيم هم لب تاپم باطريهاشون ضعيف شده ميخوام نو بگيرم. من دنبال mac book و اپل هستم. به لحاظ گرانتي كه ميدونم استراليا بهتره. از نظر قيمت چطور؟ قيمتها با ايران يكيه آيا هر چند وقت يكبار مثلا اپ استور off ميگذاره يا نه؟
    كلا وسايل ضروري براي يه زندگي دانشجويي چيه كه خريدنش تو استراليا به صرفه نيست و از ايران بياريم بهتره؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    RMIT University

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme_abbasi نمایش پست ها

من سوالم كلا در مورد مدارك مورد نياز طي سه چهار سال تحصيلي هست كه تو استراليا هستيم نه فقط دانشگاه. براي زندگي كار درس. ميخوام ببينم اصلشو با خودم بيارم يا ترجمه شده شو. اونجا دارالترجمه فارسي هست كه مدارك رو ترجمه انگليسي كنه؟ بعدشم اگه مدارك استراليا ترجمه شه ديگه مهر دادگستري و امور خارجه ايران رو نداره ايا در اينصورت براي كشور استراليا معتبر هست؟ مثلا براي كار پيدا كردن يا مثلا اقامت اقدام كردن؟ يا بايد بيايم از ايران ترجمه كنيم؟ و اگه اصل مدارك رو ايران بذاريم بهتره ؟ بعدا خانواده ترجمه شده شو برامون پست كنن
    يه سوال ديگه هم داشتم در مورد موبايل و لب تاپ. از ايران با خودم لب تاپ بيارم يا قيمتش اونجا اروزنه و از استراليا بخرم؟ چون هم گوشيم هم لب تاپم باطريهاشون ضعيف شده ميخوام نو بگيرم. من دنبال mac book و اپل هستم. به لحاظ گرانتي كه ميدونم استراليا بهتره. از نظر قيمت چطور؟ قيمتها با ايران يكيه آيا هر چند وقت يكبار مثلا اپ استور off ميگذاره يا نه؟
    كلا وسايل ضروري براي يه زندگي دانشجويي چيه كه خريدنش تو استراليا به صرفه نيست و از ايران بياريم بهتره؟
    ممنون

سلام
    در مورد مدارک من توصیه میکنم مدارک رو بیاری چون برای کار های کنسولی مثل تجدید گذرنامه، ارز دانشجویی و سو پیشینه و ... به اصل مدارک نیاز داری، همچنین برای رانندگی و دریافت گواهینامه باید اصل گواهینامه ایران همراهت باشه. در ضمن در استرالیا مهر مترجم ناتی کافیه و نیازی به مهر دادگستری نیست. مترجم ناتی ایرانی هم زیاد هست. در مورد موبایل و کامپیوتر هم به نظر من بهتره از استرالیا بگیری. هم اپل و هم فروشگاه های دیگه مثل جی بی های فای تخفیف دانشجویی دارن.
    ویرایش توسط apm2011 : February 23rd, 2016 در ساعت 03:56 AM

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

من یک سوال دارم راجب تامین مالی. قیمت یک جا برای یک نفر تو سیدنی هفته ای حدود 500 در میاد که میشه ماهی 2000. مخارج خوراک و قبوض هم هست. خیلی کمخرج باشیم بشه با 2500 در ماه جمعش کرد. روال رفتن و ورود اولیه واقعا چیه؟ یعنی مثلن برای 5 یا 6 ماه باید حدود 14 15 هزار دلار ببریم؟ اینکه خیلی میشه. یعنی الان بچه هایی که میرن همین رنج پول میبرن؟ یا من برداشتم اشتباهه؟
    Submission to EA (CDR + Relevant Employment + fast track): 5 Feb 2016
    Assessment Result: 24 Feb 2016
    EOI Sent (65 points): 24 Feb 2016
    Invited: 9 Mar 2016 Lodgement: 12 Mar 2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mshn1083 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جدیدا من از طریق یکی از دوستام متوجه شدم که بانک ING DIRECT تسهیلات خوبی رو ارائه میده. شما با باز کردن حساب به صورت آنلاین میتونین از تخفیف 5 درصدی اون استفاده کنین یعنی مثلا شما از سوپر مارکت یا هر جای دیگه خرید کنین 5 درصد قیمت رو بهتون برمیگردونه. البته باید قیمت ها زیر 100 دلار باشه. اینم لینکش:
    http://www.ingdirect.com.au/everyday-banking.html
    2% هست تخفیفش

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

خواستم تجربم در مدت شش ماه در ادلاید استرالیا را بگم... به عنوان برادر
    به صورت لیست وار راحت ترم من کلا!!! از باکس های magic من قبلا استفاده کردید که! شاید ساده باشن... اما شاید با زندگی شما حتی بازی بتونه بکنه!

1) اینجا روی بچه خیلی خیلی حساس هستند... حواستون باشه حتی نگاه هم نکنید به بچه ها .... شما با نگاه کردن و زل زدن به کسی میتونید مرتکب جرم شید!
    2) به حق تقدم شدیدا احترام بگذارید
    3) به هیچ وجه جر و بحث نکنید با استرالیایی ها... دعوا نکنید به هیچ عنوان.. اینجا خیلی فحش هایی که تو ایران خیلی بد و ناموسی حساب میشه اینجا اون زشتی را نداره و ممکن هست از کسی که باش سلام علیک دارید و روش حساب میکنید چشم تو چشم بشونید و هیچی نگید شما...
    4) توی اینترنت پیام دوستی به کسی که تمایلی برای دوستی با شما نداره اصلا ندید.... این جرم هست و میتونه تا 3 تا 5 سال شمارو زندانی کنه وبعدشم که دیگه اقامت میره رو هوا
    5) توی دانشگاه چشمتون را حفظ کنید.... اینجا کلا زمینه مسلمان واقعی شدن براتون فراهم میشه و خیلی بایدمراقب رفتارتون باشید و باشیم!
    6) از خیابون رد میشید حتما منتظر سبز شدن چراغ باشید و از هرجای رد نشید... به شما اگر بزنن خودتون مقصر هستید تا اونجایی که میدونم
    7) 4 ماه اول فوق العاده وحشتناک هست تنهایی و غربت
    8) خاونم ها بهتر هست برای خونه برن کمپس دانشگاه چند وقت اول
    9) خونه هم از ایران بوک نکنید مگر از این هاستل ها باشه که مدت کوتاهیه و قرارداد هم نداره
    10) تا جایی که میتونیید خونه ای بگیرید که نخوایید قرارداد ببنید... که اگر هم خونه ای ها خوب نبودن برید جای دیگه
    11) سعی کنید به سرویس دستشویی فرنگی عادت کنید هرچند مشکله
    12) توی فرودگاه هیچ محموله یا بسته ای از کسی نگیرید ... به هیچ عنوان
    13) اگر دانشجو هستید حواستون به رفتار باشه زود داغ نکنید در بدو ورد توی جلسات با استادتون.... خیلی مهربون و خوش برخورد کارایی که میگن را جلو ببرید.... اینجا قرار نیست اپولو هوا کنید.... ریلکس کارتون را جلو ببرید
    14) ایمیل به هرکسی میزنید به استاد cc کنید اگر مرتبط هست
    15) اینجا افراد حریم دارن.... مثلا از نیم متریشون رد میشید و حس میکنید نزدیک شدید معذرت خواهی کنید.... مثل ایران نیست بمالی (اینه به اینه) به طرف بگی مگه کوری!
    16) شما به چشم مهاجردیده میشید و به نظرم همواره درجه دو خواهید بود.... ایران بودم این را قبول نداشتم... خودم لمس کردمش متاسفانه.. پس ناراحت نشد از کسی که این حرفارو میزنه.... ظرفیتتون را بالا ببرید....
    17) اینجا کسی هوای شمارو نمیگیره.... مثلا بگه بیا تو چایی بدم بهت.... یا مرام کشتون کنه.... مگر براش بصرفه.... پس انتظار کمک توی زندگی اجتماعی نداشته باشید...
    18) خیلی مراقب بیماری و امراض باشید ... خودشون براتون کلاس تنظیم موتور میزارن
    19) اینجا هیچ دختر استرالیا انتظار شمارو نمیکشه داداش.... خودتو درگیرنکن اصلا....
    20) نکته خیلی مثبتش امنیت بسیار بالا برای خاونم ها هست که هیچ احدی حق تجاوز به حریم شخصی خانوم هارو نداره.... شدیدا مهم هست
    21) زندگی کاملا ریلکس... هوا شدیدا عالی و تمیز هست و بارون نسبتا زیاد میاد تو زمستون.... زیادم سرد نمیشه.... مثل اراک و همدان و تبریز مثلا
    موفق باشید....
    ویرایش توسط hamed_golden7 : September 11th, 2016 در ساعت 04:13 PM

Junior Member

سلام
    دوستانی که استرالیا زندگی کردن میشه بگید واقعا میشه با ماشین هاشون که فرمونشون سمت راسته و خیابوناشون که برعکسه و از سمت چپ جاده حرکت میکنن کنار اومد؟؟
    با وجود اینکه از همه نظر برای من بهترین کشور جهت اقامت ، تحصیل و کار هست ولی باز نمیتونم با این قضیه کنار بیام آخه من بقول بزرگترا یخورده ماشین بازم و هرجای دنیا بخوام برم باید یه ماشین برا خودم بتونم دستوپا کنم همون پراید هم راضیم وگرنه اصن نمیرم و کلا با مسافرت با اتوبوس و قطار بهم خوش نمیگذره!
    حالا این قضیه خیلی ذهنمو درگیر کرده!
    یبار تو شهر خودمو یه آئودی دیدم فرمونش سمت راست بود،اصن کلا ساختار ذهنیم داغون شد!
    نمیدونم فقط من اینقدر رو این قضیه حساسم یا نظر بقیه هم همینطوره؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)