صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 53

موضوع: دیفر کردن پذیرش و تاثیر آن بر روند صدور ویزا

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن پذیرش و تاثیر آن بر روند صدور ویزا

سلام من باید آپریل آلمان باشم و اینکه پذیرشم برای زبانه!
    به احتمال زیاد هم نمیرسم به موقع!
    حالا سوال من اینه که:
    میتونم دیفر نکنم و اگه ویزا گرفتم برای دوره بعد برم؟ آخه کلاس زبانا 3 ماهست! اگه ته آپریل به من ویزا بدن که خب مسلما نمیتونم برم ولی از یه جهت هم اون ویزا 3 ماهس! پس میتونم انتهای ماه دوم برم و اونجا 1 ماه بیکار باشم تا ترم جولای شروع بشه؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    سلام من باید آپریل آلمان باشم و اینکه پذیرشم برای زبانه!
    به احتمال زیاد هم نمیرسم به موقع!
    حالا سوال من اینه که:
    میتونم دیفر نکنم و اگه ویزا گرفتم برای دوره بعد برم؟ آخه کلاس زبانا 3 ماهست! اگه ته آپریل به من ویزا بدن که خب مسلما نمیتونم برم ولی از یه جهت هم اون ویزا 3 ماهس! پس میتونم انتهای ماه دوم برم و اونجا 1 ماه بیکار باشم تا ترم جولای شروع بشه؟؟؟
    با درود

شما الان مصاحبه رفتید یا نه
    اینجا زبان خوندید یا از صفر می خواید بخونید؟
    اگر فقط پذیرش زبان بهتون دادن از دوستان شنیدم که سفارت خیلی سخت ویزا میده و میگه امکانش توی همین ایران هست و می تونید اینجا زبان بخونید (حداقل تا ب۱) و نیازی به آلمان رفتن نیست.
    امیدوارم دوستانی که شرایط شما رو داشتن پاسخ بهتری رو بهتون بدن

موفق باشید

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

سلام دوستان گرامی
    یه سوال داشتم و ممنون میشم راهنماییم کنید. من پذیرشم واسه WS2013 بود و ویزام هم گرفته بودم ولی به دلیل یه سری مشکلات مجبور شدم برای WS2014 اقدام کنم و مجددا پذیرش گرفتم. حالا میخوام دوباره برای ویزا اقدام کنم ولی نمیدونم که بایستی این کار رو از "صفر" انجام بدم یعنی وقت مصاحبه رزرو کنم و...و یا اینکه میتونم خیلی سریع ویزام رو با نشون دادن ویزای قبلیم Renew کنم. از دوستان کسی تجربه مشابه داشته؟ البته من به بخش ویزای سفارت میل زدم و در جوابم گفتند که:Sie müssen alle Unterlage wieder von neu besorgen, übersetzten und legalisieren lassen. Termin müssen Sie sich online auf unserer Homepage buhen . که فکر کنم منظورشون اینه که از اول!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ka003 نمایش پست ها
    با درود

شما الان مصاحبه رفتید یا نه
    اینجا زبان خوندید یا از صفر می خواید بخونید؟
    اگر فقط پذیرش زبان بهتون دادن از دوستان شنیدم که سفارت خیلی سخت ویزا میده و میگه امکانش توی همین ایران هست و می تونید اینجا زبان بخونید (حداقل تا ب۱) و نیازی به آلمان رفتن نیست.
    امیدوارم دوستانی که شرایط شما رو داشتن پاسخ بهتری رو بهتون بدن

موفق باشید
    دوست عزیز من اوایله مارس مصاحبمو رفتم تا وسطای ب 2 هم خوندم! پذیرشمم مستر و زبان با همه!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط omid7khat نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    یه سوال داشتم و ممنون میشم راهنماییم کنید. من پذیرشم واسه WS2013 بود و ویزام هم گرفته بودم ولی به دلیل یه سری مشکلات مجبور شدم برای WS2014 اقدام کنم و مجددا پذیرش گرفتم. حالا میخوام دوباره برای ویزا اقدام کنم ولی نمیدونم که بایستی این کار رو از "صفر" انجام بدم یعنی وقت مصاحبه رزرو کنم و...و یا اینکه میتونم خیلی سریع ویزام رو با نشون دادن ویزای قبلیم Renew کنم. از دوستان کسی تجربه مشابه داشته؟ البته من به بخش ویزای سفارت میل زدم و در جوابم گفتند که:Sie müssen alle Unterlage wieder von neu besorgen, übersetzten und legalisieren lassen. Termin müssen Sie sich online auf unserer Homepage buhen . که فکر کنم منظورشون اینه که از اول!!
    باید همه چی رو از اول شروع کنین.

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

پیش فرض دیفر کردن پذیرش و تاثیر آن بر روند صدور ویزا

من 15 می رفتم مجددا مصاحبه ویزا---همه چی از اولحوصله میخوادا(من پارسال ویزام گرفتم ولی به خاطر یکسری مشکلات نتونستم برم و چون پذیرشی که داشتم امکان دیفر به ترم بعد را نداشت و باید برای سال دیگش که 2014WS باشه اقدام میکردم). الان هم منتظر نتیجه ویزام هستم که ببینم چی میشه. من از قبل یه نامه ای را که توش دلیل نرفتنم رو نوشته بودم را به همراه کلیه مدارک(دقیقا مثل مدارک مصاحبه قبلی) تحویل باجه دادم. خیلی از سوالهای دیگه که مثلا چندتا داداشین و...نپرسید و البته دیگه ازم نخواست که انگلیسی براشون صحبت کنم ، چون فک کنم صدای افرادی که مصاحبه میکنن رو توی سیستمشون ضبط می کنن و مال منم انگار قبلا ضبط شده بوده الله اعلم. اطلاعات من طبیعتا تو سیستمشون بود. حالا میخوام بدونم که آیا کسی تجربه مشابه منو داشته که ویزاش گرفته باشه؟ من که یه بار ویزای سه ماهه گرفته بودم رو گرفتن ویزای دوم چقدر میتونه تاثیر داشته باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
    ویرایش توسط omid2015 : January 17th, 2016 در ساعت 02:53 PM دلیل: نظم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط omid7khat نمایش پست ها
    من 15 می رفتم مجددا مصاحبه ویزا---همه چی از اولحوصله میخوادا(من پارسال ویزام گرفتم ولی به خاطر یکسری مشکلات نتونستم برم و چون پذیرشی که داشتم امکان دیفر به ترم بعد را نداشت و باید برای سال دیگش که 2014WS باشه اقدام میکردم). الان هم منتظر نتیجه ویزام هستم که ببینم چی میشه. من از قبل یه نامه ای را که توش دلیل نرفتنم رو نوشته بودم را به همراه کلیه مدارک(دقیقا مثل مدارک مصاحبه قبلی) تحویل باجه دادم. خیلی از سوالهای دیگه که مثلا چندتا داداشین و...نپرسید و البته دیگه ازم نخواست که انگلیسی براشون صحبت کنم ، چون فک کنم صدای افرادی که مصاحبه میکنن رو توی سیستمشون ضبط می کنن و مال منم انگار قبلا ضبط شده بوده الله اعلم. اطلاعات من طبیعتا تو سیستمشون بود. حالا میخوام بدونم که آیا کسی تجربه مشابه منو داشته که ویزاش گرفته باشه؟ من که یه بار ویزای سه ماهه گرفته بودم رو گرفتن ویزای دوم چقدر میتونه تاثیر داشته باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
    همسر برادرم که ميخواست بره پيشه برادرم آلمان تقريباً نزديک بود مجبور شه دوباره اقدام کنه (ويزای دانشجويی نبود، الحاق به خانواده بود، که البته جفتش ويزای اقامت حساب ميشه ) من رفتم اطلاعات و در موردش پرسيدم گفت اگه نتونست بره بايد دوباره واسه ويزا اقدام کنه، چيزی در مورد اينکه ممکنه مشکلی پيش بياد يا نميشه و اين حرف ها نگفت. به هر حال البته ايشون دوباره اقدام نکرد با همون ويزای اوّلی رفت ولی فکر نميکنم مشکلی باشه، خودتو نگران نکن
    ویرایش توسط omid2015 : January 17th, 2016 در ساعت 02:54 PM دلیل: نظم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich‑Alexander‑University, Literature

Wink پاسخ : دیفر کردن پذیرش و تاثیر آن بر روند صدور ویزا

سلام تا اون جا که من میدونم دانشگاهها در صورت امکان defer کردن این روند رو طول نمیدن و اگه موضوع رو براشون توضیح بدید شاید حتی 1 روزه بهتون بدن. هرچی سریع تر باهاشون مکاتبه کنید. من نامه پذیرشم رو یک روزه گرفتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich‑Alexander‑University, Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط maryryam نمایش پست ها
    سلام بچه ها یه سوال:ممعمولا بعد از تقاضای نامه ی دیفر چند روز طول میکشه که دانشگاه نامه رو صادر کنه؟دوست من برای تو
    مدید برگه ی خروجش در خواست داده و 6 روز بیشتر وقت نداره
    ممنون میشم جواب بدید
    اگه هرچی سریع تر موضوع رو درمیون بذارید با دانشگاه اگه امکانش باشه شاید حتی یک روزه بهتون بدن. و اگه امکانش نباشه هم که اصلا نمیدن مثلا به من چون کارم فوری بود یه روزه نامه پذیرش دادن ولی گفتن نه امکان defer و جود داره نه extention. بستگی به قوانین دانشگاهتون داره

Junior Member

سلام دوستان من برای ترم قبل ویزا گرفتم اما نرفتم چون یکی از مدارک دانشگاهم واسه ثبت نام ناقص بود و دانشگاه دوباره بهم نامه پذیرش جدید داد . الان همه مدارک سفارت را از اول تهیه کردم و چند روز دیگه وقت مصاحبه دارم. اما خیلی نگرانم که این دفعه ویزام را رد کنن. کسی میدونه در جواب اینکه چرا نرفتی چی بگم بهشون؟ اینکه مدرکم ناقص بود قانع کننده است؟ اصلا این دفعه ممکنه سخت تر بگیرن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)