صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 53

موضوع: دیفر کردن پذیرش و تاثیر آن بر روند صدور ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن پذیرش و تاثیر آن بر روند صدور ویزا

دوستان من بلخره متوجه نشدم که اگر دیفر کنیم برای ترم بعد یا سال بعد باز باید مراحل ویزا رو از اول شروع کنیم یا خیر چون جوابها متفاوت بود. آیا کسی این تجربه رو داره که بتونه در اختیار ما بزاره ؟ و سوال دیگه اینکه اگر قبل از گرفتن وقت ویزا دیفر رو انجام بدیم و سال بعد اقذام کنیم دیگه این مشکلات پیش نمیاد درسته؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط p000ya نمایش پست ها
    دوستان من بلخره متوجه نشدم که اگر دیفر کنیم برای ترم بعد یا سال بعد باز باید مراحل ویزا رو از اول شروع کنیم یا خیر چون جوابها متفاوت بود. آیا کسی این تجربه رو داره که بتونه در اختیار ما بزاره ؟ و سوال دیگه اینکه اگر قبل از گرفتن وقت ویزا دیفر رو انجام بدیم و سال بعد اقذام کنیم دیگه این مشکلات پیش نمیاد درسته؟
    بله، باید از اول شروع کنین. ویزایی که برای شما صادر میشه اعتبارش سه ماه که بیشتر نیست. اگه حتی ویزا رو هم گرفته باشین، خب تا سال بعد باطل شده. پس مجبورین از اول شروع کنین.
    البته به طور معمول کسی که میخواد دیفر کنه دیگه برای ویزا اقدام نمی کنه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

دوستان کسی نمونه نامه دیفر برای دانشگاه به زبان فراسه دار ه محبت کنه.ممنون میشم

Junior Member

سلام
    من یه مشکلی برام پیش اومده ، من برای ترم تابستون پذیرش گرفتم اما چون وقت مصاحبه دو ماه بعد از درخواست میاد به ترم تابستون نرسیدم به دانشگاه ایمیل زدم که یه ادمیشن دیگه برای زمستون بهم بده ، از یه طرف ایمیل دوم سفارت هم اومده و وقت مصاحبه ده روز دیگست من الان نگرانم نمی دونم اگه ادمیشن جدیدم نیاد با چی برم مصاحبه ایا سفارت قبول می کنه ادمیشن قبلی رو موقت ببرم تا جدیده بیاد؟ کلا کسی این تجربه داشته که شیر کنه واقعا ممنون می شم اگه نظری و یا تجربه ای دارین بهم بگین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power

نقل قول نوشته اصلی توسط sshi نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکلی برام پیش اومده ، من برای ترم تابستون پذیرش گرفتم اما چون وقت مصاحبه دو ماه بعد از درخواست میاد به ترم تابستون نرسیدم به دانشگاه ایمیل زدم که یه ادمیشن دیگه برای زمستون بهم بده ، از یه طرف ایمیل دوم سفارت هم اومده و وقت مصاحبه ده روز دیگست من الان نگرانم نمی دونم اگه ادمیشن جدیدم نیاد با چی برم مصاحبه ایا سفارت قبول می کنه ادمیشن قبلی رو موقت ببرم تا جدیده بیاد؟ کلا کسی این تجربه داشته که شیر کنه واقعا ممنون می شم اگه نظری و یا تجربه ای دارین بهم بگین
    من مشکلی شبیه شما رو داشتم ولیکن با دانشگاه مکاتبه کردم و پذیرش جدید واسه زمستون گرفتم و روز مصاحبه اون رو ارائه دادم. ولیکن مصاحبه رو بردید نهایتش مدارک رو میگیره و بعدا پذیرش رو میبرید. هر مکاتبه ای که نشون بده دانشگاه پذیرش رو واستون ارسال خواهد کرد رو با خودتون ببرید. موفق باشیدh

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان بعد از 3 ماه بالاخره ویزای من صادر شده اما من با نامه یونی اسیست اپلای کردم. از من نامه ادمیشن و خواستن.
    اگر با همون نامه ادمیشن قبلی برم چی میشه؟ قبول می کنن تا نتیجه دیفر بیاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

سلام،
    اگر ویزام دیر بیاد و به این ترم نرسم، باید به دانشگاه بگم نامه بده بهم برای ترم آینده، درسته؟ بعد دوباره باید وقت ویزا بگیرم احتمالا. چون 3 ماهه هستن ویزاها ، درسته؟ حالا اگر من IELTS ام تا اون موقع باطل شه چی؟ دانشگاه کاری نداره، ولی سفارت چی؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط lssaeed نمایش پست ها
    سلام،
    اگر ویزام دیر بیاد و به این ترم نرسم، باید به دانشگاه بگم نامه بده بهم برای ترم آینده، درسته؟ بعد دوباره باید وقت ویزا بگیرم احتمالا. چون 3 ماهه هستن ویزاها ، درسته؟ حالا اگر من IELTS ام تا اون موقع باطل شه چی؟ دانشگاه کاری نداره، ولی سفارت چی؟
    سلام
    ویزاتون اگه دیر بشه یا ریجکت میشه، یا میگن پذیرش جدید بیار، بر اساس اون یه ویزا بهتون میدن که از دیرتر شروع میشه. البته ویزا رو همون موقع نمیدن و نزدیک به زمانی که باید برین صادر می کنن. در هیچ حالتی ویزا رو طوری صادر نمی کنن که شما ویزا داشته باشین و بتونین وارد آلمان بشین، بدون اینکه بتونین ثبت نام کنین.
    اگه از دانشگاه نامه بگیرین که این زبانش برای ما اکیه، سفارت هم گیری نمیده به باطل شدن نمره ی آیلتستون.

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

مرسی.
    زمانی که ویزامون مثلا یکی دو هفته بعد تز شروع کلاسا بیاد، یه نامه میخوان که ثبت نام ایشون با توجه به شروع کلاسا بلامانع است. فرمت این نامه میدونید چه جوریه؟ آیا توش تاریخ قید میشه، که مثلا تا فلان تاریخ اکیه؟ یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط lssaeed نمایش پست ها
    مرسی.
    زمانی که ویزامون مثلا یکی دو هفته بعد تز شروع کلاسا بیاد، یه نامه میخوان که ثبت نام ایشون با توجه به شروع کلاسا بلامانع است. فرمت این نامه میدونید چه جوریه؟ آیا توش تاریخ قید میشه، که مثلا تا فلان تاریخ اکیه؟ یا نه؟
    بله. بازم باید تاریخ داشته باشه. مثلا بگن ما تا یه ماه دیرتر، یعنی مثلا 1 نوامبر به این شخص اجازه ی ثبت نام میدیم. مهم نیست که اون فرصت دقیقا چقدره. یعنی ممکنه بهتون دو هفته دیگه بدن. اما همین قدر که شما بتونین برین ثبت نام کنین، سفارت ویزا رو صادر می کنه. اگر هم دانشگاهتون خیلی باهاتون راه میاد، بگین تو نامه بنویسه تا فلان تاریخ اجازه میدیم ثبت نام کنه. اگر لازمه این زمان تمدید بشه، با ما تماس بگیرین. یعنی یه کمی انعطاف پذیری نشون بدن تو نامه که سفارت مطمئن باشه حتی اگه تو اون زمان هم شما نرین، باز دانشگاه یه جوری احتمال داره که باهاتون راه بیاد.
    در کل دانشگاه خودش نامه های این چنینی داره. لازم نیست شما متنشو بنویسین یا بهشون بگین. خودشون می دونن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)