نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: پذیرش باFund برای دانشجویانی کهDirect Ph.D اپلای میکنندازدانشگاههای امریکا از ترم اول

پیش فرض پذیرش باFund برای دانشجویانی کهDirect Ph.D اپلای میکنندازدانشگاههای امریکا از ترم اول

سلام
    هدف از این پست کمک به دانشجویانی است که برای Master میخواهند امریکا اپلای کنند ولی به دلیل عدم تعلق فاند به دانشجویان master ناگزیرند که direct ph.D اپلای کنند . حال موضوعی که مطرح میشود این است که بسیاری از استادان حتی به این گونه دانشجویان از ترم اول فاند نمیدهند زیرا بر این باورند که دانشجویان دو ترم اول تحصیل مشغول گذراندن course های مختلف مربوط به مقطع master هستند...
    دوستانی که تجربه دارند لطفا در این بحث شرکت کنند که شانس پذیرش همراه با فول فاند از بدو ورود به دانشگاه در پذیرش direct Ph.D چقدر است..؟؟؟؟
    لطفا با منبع پاسخ دهید

پیش فرض پاسخ : پذیرش باFund برای دانشجویانی کهDirect Ph.D اپلای میکنندازدانشگاههای امریکا از

خيلي پست خوبيه راستش من خودم مدتيه دنباله بچه هاي مخابراتي مي گردم كه تونسته باشن پذيرش همراه با فول فاند بگيرن اما متاسفانه دريغ از يك نفر! ممنون مي شم دوستان تجربياتشون رو در اختيار همه بگذارن.

Junior Member FDR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : پذیرش باFund برای دانشجویانی کهDirect Ph.D اپلای میکنندازدانشگاههای امریکا از

منم برام خیلی مهمه این موضوع..
    چون برای مستر فاند نمیدن من احتمالا برای دیرکت اپلای کنم... بلکه فاند بتونم بگیرم اونم از همون اول اول
    شکست، نردبان پیروزی است.

Junior Member

وااااای دمتون گرم
    این دغدغه من هم هست!!!
    تو رو خدا یه نفر راهنمایی کنه!
    من رشنم مهندسی مواد هستش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع (علم و صنعت)- ليسانس و مديريت فناوري اطلاعا

سلام. من فارغ التحصيل صنايع علم و صنعتم با معدل 16 و فوق ليسانسم هم مديريت فناوري اطلاعات خوندم با معدل 18.9. تافل هم اخيرا دادم شدم 91. دچهار تا مقاله international تو حوزه مديريت دانش هم دارم به نظرتون با اين شرايط كجا مي تونم براي دكتري صنايع يا تحليل سيستم يا مديريت اطلاعات اقدام كنم؟ هنوز GRE ندادم و فاند هم برام به شدت مهمه. به نظرتون اروپا يا آمريكا جايي شانس دارم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط ysefi نمایش پست ها
    سلام. من فارغ التحصيل صنايع علم و صنعتم با معدل 16 و فوق ليسانسم هم مديريت فناوري اطلاعات خوندم با معدل 18.9. تافل هم اخيرا دادم شدم 91. دچهار تا مقاله international تو حوزه مديريت دانش هم دارم به نظرتون با اين شرايط كجا مي تونم براي دكتري صنايع يا تحليل سيستم يا مديريت اطلاعات اقدام كنم؟ هنوز GRE ندادم و فاند هم برام به شدت مهمه. به نظرتون اروپا يا آمريكا جايي شانس دارم؟
    از موضوع تاپیک خارج شدین
    تو قسمت مربوطه بپرسین
    قرمز باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام میخواستم بدونم کدوم دانشگاههای آمریکا یا کانادا Direct PhD پذیرش می کنن؟آیا فاند کامل میدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD @ QUT

I don't know about USA or Canada, but I got admission to PhD with full fund from universities which I applied in AUS. Finally I chose one of them

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoja1991 نمایش پست ها
    I don't know about USA or Canada, but I got admission to PhD with full fund from universities which I applied in AUS. Finally I chose one of them
    میشه لطفا شرایطی که داشتید رو بفرمایید؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

چرا هیشکی در این زمینه اطلاعات نداره؟؟؟
    بچه ها لطفا راهنمایی کنید که چطور میشه از این موقعیت استفاده کرد؟ حداقل شرایط چیه؟
    من کارشناسی مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 18.03 هستم و یه مقاله کنفرانسی دارم.زبانمم خوبه دارم برا ایلتس اماده میشم. ایا با این شرایط شانسی هست اقدام کنم ؟
    یا بهتره واسه پذیرش مقطع ارشد از دانشگاههای المان اقدام کنم ؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)