نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: از دسترس خارج شدن فروم

پیش فرض از دسترس خارج شدن فروم

با سلام ، من حدود یک هفته یا بیشتر بود که داشتم تلاش می‌کردم به فروم وارد بشم تا سوالی بپرسم و در این حین خطای در دسترس نبودن فروم رو می‌دیدم و نمیشد فهمید آی پی ایران بن شده بود (تحریم؟!) یا اینکه فروم نقص فنی داشت (مورد دوم درسته)
    ولی با این حال شاکی هستم از عملکرد مدیران این فروم در اطلاع رسانی این موضوع و اینکه در حال حاضر که مشکل (موقتی یا دایمی) حل شده ، هیچ پست اطلاع رسانی عمومی و یا احیانا عذر خواهی از مدیران دیده نمیشه.
    این مورد فکر کنم چندمین مورد مشابه بود که تو این یه سال تجربه کردم و استرس زا بود

پیش فرض پاسخ : از دسترس خارج شدن فروم

دقیقا، من حدود دو سه هفته است که همین مشکل را داشتم ولی امروز با Clear History و Cache تونستم دوباره وارد فروم بشوم.
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی
    با سلام و احترام

همانطور که عنوان کردید فروم از سمت سرویس دهنده دچار نقص فنی شده بود و مدیران هم به فروم دسترسی نداشتند. پیدا کردن مشکل و برطرف کردن آن زمانبر بود و باعث شد مدتی فروم از دسترس خارج شود. با توجه به اینکه این فروم مطابق با قوانین کشور ایران فعالیت میکند فرضیه بسته شدن آن منتفی است. وقتی فروم مدتی از دسترس خارج میشود نیاز هست که شما حتما کش سیستم را پاک کنید وگرنه هربار که تلاش میکنید حتی اگر فروم به حالت عادی برگشته باشد شما با همان مشکل قبلی روبرو خواهید شد. در هر صورت مشکل حل شده و از طرف خودم و تیم مدیریت فروم از شما و سایر کاربران گرامی جهت این عدم دسترسی عذرخواهی میکنم.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها
    با سلام ، من حدود یک هفته یا بیشتر بود که داشتم تلاش می‌کردم به فروم وارد بشم تا سوالی بپرسم و در این حین خطای در دسترس نبودن فروم رو می‌دیدم و نمیشد فهمید آی پی ایران بن شده بود (تحریم؟!) یا اینکه فروم نقص فنی داشت (مورد دوم درسته)
    ولی با این حال شاکی هستم از عملکرد مدیران این فروم در اطلاع رسانی این موضوع و اینکه در حال حاضر که مشکل (موقتی یا دایمی) حل شده ، هیچ پست اطلاع رسانی عمومی و یا احیانا عذر خواهی از مدیران دیده نمیشه.
    این مورد فکر کنم چندمین مورد مشابه بود که تو این یه سال تجربه کردم و استرس زا بود
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    کاربر گرامی
    با سلام و احترام

همانطور که عنوان کردید فروم از سمت سرویس دهنده دچار نقص فنی شده بود و مدیران هم به فروم دسترسی نداشتند. پیدا کردن مشکل و برطرف کردن آن زمانبر بود و باعث شد مدتی فروم از دسترس خارج شود. با توجه به اینکه این فروم مطابق با قوانین کشور ایران فعالیت میکند فرضیه بسته شدن آن منتفی است. وقتی فروم مدتی از دسترس خارج میشود نیاز هست که شما حتما کش سیستم را پاک کنید وگرنه هربار که تلاش میکنید حتی اگر فروم به حالت عادی برگشته باشد شما با همان مشکل قبلی روبرو خواهید شد. در هر صورت مشکل حل شده و از طرف خودم و تیم مدیریت فروم از شما و سایر کاربران گرامی جهت این عدم دسترسی عذرخواهی میکنم.

ارادت
    تشکر از لطفتون
    از اونجایی که تو ایران زندگی کردن یعنی استرس و این وضعیت فعلی هم استرس رو بیشتر کرده برای اکثریت بچه‌ها، حق بدید که بنده و بقیه دوستان نگران وضعیت سایت باشیم چون این سایت اطلاعات مفید زیادی داره که از دست دادنش کار رو خیلی سخت میکنه.
    ممنون از شما و مدیران این انجمن عالی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    کاربر گرامی
    با سلام و احترام

ارادت
    سلام.وقت بخیر
    من امروز بعد از 3 هقته تونستم وارد انجمن بشم. با پاک کردن کش.

به نظرم اگه بتونید ترتیبی اتخاذ کنید که کاربر بدون حرکت خاصی ، بتونه وارد انجمن بشه ، خیلی بهتره. چون شاید خیلی ها اصلا حواسشون نباشه به پاک کردن کش و اینها.
    Never give Up

نقل قول نوشته اصلی توسط sys_co2 نمایش پست ها
    سلام.وقت بخیر

به نظرم اگه بتونید ترتیبی اتخاذ کنید که کاربر بدون حرکت خاصی ، بتونه وارد انجمن بشه ، خیلی بهتره. چون شاید خیلی ها اصلا حواسشون نباشه به پاک کردن کش و اینها.
    موقعی که از دسترس خارج میشه، پیغام خاصی نشون می ده؟
    پیشنهاد می کنم توضیح در مورد پاک کردن کش را به آن پیغام بیفزایند.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام

ما به شما و باقی کاربران محترم حق میدهیم. فقط سرعت اینترنت هم در ایران خیلی اخیرا افت داشته و با توجه به فیدبک هایی که گرفتیم افرادی که از سیستم ADSL استفاده میکنند در خیلی از مواقع قادر به باز کردن سایت نیستند و افراد با اینترنت گوشی میتوانند راحت تر به سایت دسترسی داشته باشند. پس حتما این مورد رو هم در نظر داشته باشید که وضعیت بسترهای سرویس دهنده داخل کشور هم روی عملکرد سایت تاثیر خواهد داشت. اگر با وضعیت مشابه روبرو شدید ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن. رو امتحان کنید.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها
    تشکر از لطفتون
    از اونجایی که تو ایران زندگی کردن یعنی استرس و این وضعیت فعلی هم استرس رو بیشتر کرده برای اکثریت بچه‌ها، حق بدید که بنده و بقیه دوستان نگران وضعیت سایت باشیم چون این سایت اطلاعات مفید زیادی داره که از دست دادنش کار رو خیلی سخت میکنه.
    ممنون از شما و مدیران این انجمن عالی

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام و احترام

پاک کردن کش موردی هست که روی سیستم کاربر هست و از کنترل سایت خارج هست. تا جاییکه اطلاع دارم حتی در خصوص سایت های دیگر هم این وظیفه متوجه کاربر هست. اما در خصوص نشان دادن پیام، معمولا وقتی از دسترس خارج میشود پیام خاصی قابل نمایش نیست ولی این مورد را برای بررسی در نظر داریم.

ممنون از نظرات سازنده شما عزیزان
    ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط sys_co2 نمایش پست ها
    سلام.وقت بخیر
    نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    موقعی که از دسترس خارج میشه، پیغام خاصی نشون می ده؟
    پیشنهاد می کنم توضیح در مورد پاک کردن کش را به آن پیغام بیفزایند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)