صفحه 27 از 28 نخستنخست ... 171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

سلام ببخشید من یکسری سوال داشتم
    همسرم lmia داره و در حال ارسال مدارک جهت اخذ work permit دو ساله هستیم
    وکل خانواده ما یعنی من و همسرم و دو فرزند ۶ و ۱۰ ساله ام ویزای توریستی کانادا داریم که تا ۲ سال دیگه اعتبار داره و پس از اوکی شدن مجوز کار همسرم قصد داریم همگی با هم بریم کانادا
    ۱- همسرم باید در فرم ها تیک بزنه که من و بچه ها هم به همراهش میریم به کانادا؟
    ۲- برای اینکه بچه هام‌بتونن وارد مدارس کانادا بشوند از الان باید در خواست خاصی به جایی در Cic یا هرجای که لازمه بدیم یا فرم خاصی پر کنیم و به جایی بفرستیم
    ۳- برای اینکه من بتونم open work permit داشته باشم از الان باید اقدام خاصی بکنم با حین ورود به خاک کانادا یا پس از آن باید اقدام کنم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    مدارک لازم و مراحل گرفتن ویزا برای همسر دارنده ورک پرمیت چی هست؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    تشکر از دوستان بابت موضوعات خوب و اموزنده
    همسر من در حاال اقدام برا فاند تحصیلی هست باتوجه به اینکه غیر از کانادا چند کشور دیگه هم میشه رفت چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
    _من خودم سابقه 10سال برق صنعتی به عنوان تکنیسین و کارشناس برق توی کارخونه دارم و لیسانس برق و چندتا مدرک فنی حرفه ای
    سوال اول اینکه به من اجازه کار تخصصی داده میشه؟
    سوال دوم اجازه شرکت در ازمون و دریافت مجوز یا همون لایسنس 442A داده میشه یا نه
    اگر دوستان توضیح اضافه ای داشتن ممنون میشم بنویسند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_sf نمایش پست ها
    سلام
    تشکر از دوستان بابت موضوعات خوب و اموزنده
    همسر من در حاال اقدام برا فاند تحصیلی هست باتوجه به اینکه غیر از کانادا چند کشور دیگه هم میشه رفت چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
    _من خودم سابقه 10سال برق صنعتی به عنوان تکنیسین و کارشناس برق توی کارخونه دارم و لیسانس برق و چندتا مدرک فنی حرفه ای
    سوال اول اینکه به من اجازه کار تخصصی داده میشه؟
    سوال دوم اجازه شرکت در ازمون و دریافت مجوز یا همون لایسنس 442A داده میشه یا نه
    اگر دوستان توضیح اضافه ای داشتن ممنون میشم بنویسند
    چه ایالتی؟

سلام دوستان
    همسر بنده از یکی از دانشگاه های کاناد پذیرش گرفتن و در نتیجه من ویزای همراه خواهم داشت.
    در حال حاضر در حال اخذ پذیرش برای خودم هم هستم. با توجه به اینکه با open work permit نمیشه تحصیل کرد نیاز هست که study permit داشته باشم.
    -برای study permit چه زمانی باید اقدام کنم؟(داخل ایران و یا در خاک کانادا)
    -و چه مدارکی لازم هست؟
    -نوع ویزای من که تغییری نمیکنه؟ در واقع ویزای همراه هست با study permit?

Junior Member

سلام و صبح همگی بخیر و روزه هاتون قبول (تقریبا صبحه)
    در واقع یه سوال نسبتا ساده داشتم و گوگل کردم اینجا رو برام اورد.
    همسر من فوقشو میخونه و یکسال مونده و در کنارش داره انگلیسی رو میخونه تا امتحاناتشو بده.هدف اصلیمون اینه مهاجرت کنیم کانادا هممون. 2تا فرزند دارم کمتر از 4 سالشونه. برا همین یه اینده میخواییم براشون بسازیم. خودم دیپلم فلزکاری و جوشکاری دارم. شغلم کارافرینه و یه کارگاه تولیدی دارم انواع سازه ها رو میسازیم. کل گارگاه برا خودمه و اکثر محصولات کارگاه صادر میشه. خودم صادر نمیکنم و چندتا تاجر هستن میان جنس ها و محصولاتو میخرن میبرن و همشونم خارجی ان ترکمنستان عراق و کردستان عراق و افغانستان. حداقل 4 تا مهندس دارم. 10 تا تکنسین. 10 تا کارگر که بعضی ماه ها تا 20 تا کارگر میرسن. درامدم عالیه .بعد کرونا فکر کنم بهترم بشه چون قبل کرونا اوضاع هی بهتر میشد. حداقل برا صنف ما بهتر میشد.
    سوالم اینه با ویزای همراه میتونم کار کنم تو کانادا؟ خلقم طوریه که هرکاری باشه میکنم. اما جوشکاری و فلزکاری چون استادشم و دیپلمشو دارم بهتره. ایا این شغلا تو کانادا گیر میاد؟ یه سری کلاس هم رفتم درباره اشنایی با پروفیلها و ورقهای فلزی بود که مدرکشونو گم کردم اما میتونم برم درخواست بدم. به عقیده تون شانسم برا کار پیدا کردن چقدره؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrno1 نمایش پست ها
    همسر من فوقشو میخونه و یکسال مونده و در کنارش داره انگلیسی رو میخونه تا امتحاناتشو بده.هدف اصلیمون اینه مهاجرت کنیم کانادا هممون. 2تا فرزند دارم کمتر از 4 سالشونه. برا همین یه اینده میخواییم براشون بسازیم. خودم دیپلم فلزکاری و جوشکاری دارم. شغلم کارافرینه و یه کارگاه تولیدی دارم انواع سازه ها رو میسازیم. کل گارگاه برا خودمه و اکثر محصولات کارگاه صادر میشه. خودم صادر نمیکنم و چندتا تاجر هستن میان جنس ها و محصولاتو میخرن میبرن و همشونم خارجی ان ترکمنستان عراق و کردستان عراق و افغانستان. حداقل 4 تا مهندس دارم. 10 تا تکنسین. 10 تا کارگر که بعضی ماه ها تا 20 تا کارگر میرسن. درامدم عالیه .بعد کرونا فکر کنم بهترم بشه چون قبل کرونا اوضاع هی بهتر میشد. حداقل برا صنف ما بهتر میشد.
    سوالم اینه با ویزای همراه میتونم کار کنم تو کانادا؟ خلقم طوریه که هرکاری باشه میکنم. اما جوشکاری و فلزکاری چون استادشم و دیپلمشو دارم بهتره. ایا این شغلا تو کانادا گیر میاد؟ یه سری کلاس هم رفتم درباره اشنایی با پروفیلها و ورقهای فلزی بود که مدرکشونو گم کردم اما میتونم برم درخواست بدم. به عقیده تون شانسم برا کار پیدا کردن چقدره؟
    با ویزای همراه میتوانید اجازه کار بگیرید و در کانادا کار کنید.
    تا اونجایی که من میدونم برای جوشکاری و اینجور کارها باید سرتیفیکیت کانادا رو داشته باشید تا در این زمینه کار کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mrno1 نمایش پست ها
    می توانید بسته به شهر و محل زندگی در پروژه های مختلف مشغول به کار شوید البته نوع کار بسته به مهارتهای مختلف فنی و زبان و بدنی شما می تواند متفاوت باشد. داشتن اجازه کار هرچند موقت از طریق همسر و داشتن سرتیفیکیت های لازم ضروری است. برای سرتیفیکیت از طریق استانی که در آن کار خواهید کرد باید اقدام کنید و ممکن است برخی آزمونها یا تست هایی را به همراه مدت زمانی صرف این کار کنید اما در صورت پیدا کردن کار فنی در این زمینه ها می توانید روی آن حساب کنید. اگر درآمد خوبی در ایران دارید روی این اقدام جدا از بحث دلایل خانوادگی مهجرتی فکر کنید چون به هرحال ریسک بزرگی است و شاید در تصمیم شما موثر باشد مگر انکه بتوانید کار و درامد ایران خود را تا مدتی حفظ کنید و امکان زندگی در کشور دیگر را تجربه کنید. بحث تفاوتهای فرهنگی و زبانی مساله مهمی است و نباید آنرا دست کم گرفت.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

با سلام دوستان همسر من پارسال ویزیتوری رفت کانادا اونجا پذیرش کاندیشنال گرفت برای کالج دوره دو ساله ادونس دیپلما و برگشت ایران و استادی پرمیتش 2020/05 اپرو شد و البته تاریخ اکسپایر استادی پرمیتش یود 2021/03 بعد از اپرو شدن من درخواست دادم برای owp و متاسفانه چند روز پیش رجکت شدم دلایل رجکتی هم عنوان شده راضی نشده که بر می گردم به خاطر نسبت خانوادگی در کانادا و در ایران و موقعیت شغلی در ایران خیلی خوب نیست حالا همسر من آزمون دولینگو داد و نمره مورد نظر را آورد ایشون ماهه دیگه میره کانادا تا تحصیلش را شروع کنه و همونجا به صورت آنلاین ویزاش را اکستند کنه و من را اضافه کنه حالا با توجه به این قضایا آیا این کار را بکنیم و اینکه چطوری مدارکمون را قوی تر کنیم چون الان دیگه دوره زبان نداره آفر لتر جدید گرفته و ترم اصلی را ثبت نام کرده

Member mahsa.mim آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر. دانشگاه آزاد تهران

با سلام،
    من با ویزای ویزیتور کانادا هستم . همسرم کانادایی است ولی هنوز مدارکم را برای درخواست اقامت دائم ارسال نکردم چون منتظرم گواهی سوپیشینه ام از ایران ارسال بشه. می خواستم بدونم الان می تونم بطور آنلاین برای اجازه کار اقدام کنم یا باید درخواست اجازه کارو بطور کاغذی با درخواست اقامتم پست کنم ؟ چند بار سعی کردم درخواست آنلاین بدم ولی وقتی به مرحله ساین این در اکانتم میرسه هیچ فرم اپلیکیشنی برام نمیاد نمی دونم مشکل سایته یا من اصولا اجازه درخواست آنلاین ندارم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)