صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

Junior Member

پیش فرض اجازه کار همسر

جستجو کردم، مطلبی پیدا نشد. پس سؤالم رو مطرح میکنم:
    آیا همسر شخصی که با ویزای تحصیلی به کانادا آمده است اجازه کار در کانادا را داراست؟
    اگر پاسخ مثبت است، آیا محدودیتی برای این دسته افراد در نظر گرفته شده است؟ (مثلاً کار پاره وقت یا ...)
    No Pain, No Gain

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط soheileee نمایش پست ها
    جستجو کردم، مطلبی پیدا نشد. پس سؤالم رو مطرح میکنم:
    آیا همسر شخصی که با ویزای تحصیلی به کانادا آمده است اجازه کار در کانادا را داراست؟
    اگر پاسخ مثبت است، آیا محدودیتی برای این دسته افراد در نظر گرفته شده است؟ (مثلاً کار پاره وقت یا ...)
    بله اجازه كار دارن. البته اگه با ويزاي ويزيتور اومدن همسرتون بايد extend conditions of stay in Canada رو واسش اقدام كنن و يه initial work permit بگيرن كه يه سري مداركه شامل فرمي كه از آدرس زير ميتونين برش دارين، و كپي صفحات گذرنامه و اجازه اقامتي كه توي فرودگاه در كانادا به همسرتون دادن و يه كپي از marriage certificate كه احتمالا ترجمه شناسنامه همسرتونه ديگه. به همراه ١٥٠ دلار كه بايد در قالب electronic payment توي همون سايت بپردازين و رسيد رو پرينت بگيرين و همراه مدارك پست كنين، يا از طريق يه financial institute كه باز اونم دستورالعمالش توي همين سايت در آدرس زير هست. ظاهرا يك تا دو ماهم طول ميكشه تا permit بياد واستون.

http://www.cic.gc.ca/english/informa...ides/5551E.asp

راهنماي تكميل فرمها:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...des/5551E4.asp
    قسمت دانلود فرم:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...end-worker.asp
    قسمت پرداخت اينترنتي:
    http://www.cic.gc.ca/english/information/fees/index.asp
    موفق باشين.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس ریاضی فردوسی . فوق لیسانس ریاضی کاربردی خواجه نص

من اگه پذیرش با فاند بگیرم همسرم هم میتونم ببرم؟ ایا شرایط خاصی مثلا زبان باید داشته باشه؟ ایا باید هنگام اخذ پذیرش بگم متاهلم؟

Junior Member

من پذیرش فول فاند از دانشگاه ساسکچون دارم. می خواهم با همسرم به عنوان همراه برای دریافت ویزا اقدام کنم. برای دریافت اجازه کار همسرم در کانادا، باید از همینجا اقدام کنم یا باید به محض ورود به کانادا برای دریافت اجازه کار اقدام کنم؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

Junior Member

آره منم می خام بدونم میشه با همسر رفت یا نه اگه میشه می تونه کار کنه یا نه؟

من توصیه می کنم مدارک رو با پست بفرستید و آنلاین اقدام نکنید. برخلاف تصور با پست یک ماه طول می کشه و آنلاین بیش از دو ماه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics (PhD) - Simon Fraser University

نقل قول نوشته اصلی توسط mmforouzan نمایش پست ها
    آره منم می خام بدونم میشه با همسر رفت یا نه اگه میشه می تونه کار کنه یا نه؟
    بله میشه با همسر رفت
    من اینطور که شنیدم در فرودگاه از همسر شما میپرسن که آیا میخوان ویزای ویزیتوری را به ویزای کار تبدیل کنند یا نه
    و البته باید مبلغی بین 200-300 دلار بدین تا ویزیتوری به کار تبدیل بشه

اصلا این طور نیست من همسرم بهم گفت داخل فرودگاه که رسیدی تقاضای ویزای کار بده گفتن من نزدیک بود کار دستم بده و دیپورتم کنن .مجدد منو فرستادن مصاحبه و بعد از کلی استرس و مشکل با 6 ماه ویزیتور موافقت کرد و آفیسر گفت نمی تونی از داخل کانادا اقدام کنی
    بعد که به اداره مهاجرت زنگ زدم گفت میتونی اقدام کنی
    کسی تجربه ای در این زمینه داره
    تو رو خدا وقتی چیزی رو واقعا نمی دونین ننویسید

ApplyAbroad Guru

برای گرفتن مجوز کار یا تحصیل برای همسر باید بعد از ورود به کانادا مدارکتون رو برای اداره مهاجرت در وگرویل آلبرتا بفرستید. مبلغ اپلیکیشنش هم 150 دلار برای مجوز کار و 125 دلار برای مجوز تحصیله. اطلاعات کاملش رو روی سایت اداره مهاجرت میتونید پیدا کنید:
    http://www.cic.gc.ca/english/study/work-spouse.asp

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mathteacher نمایش پست ها
    اصلا این طور نیست من همسرم بهم گفت داخل فرودگاه که رسیدی تقاضای ویزای کار بده گفتن من نزدیک بود کار دستم بده و دیپورتم کنن .مجدد منو فرستادن مصاحبه و بعد از کلی استرس و مشکل با 6 ماه ویزیتور موافقت کرد و آفیسر گفت نمی تونی از داخل کانادا اقدام کنی
    بعد که به اداره مهاجرت زنگ زدم گفت میتونی اقدام کنی
    کسی تجربه ای در این زمینه داره
    تو رو خدا وقتی چیزی رو واقعا نمی دونین ننویسید

آقا نگران نباش منم خانمم دانشجو من همراه آمدم باید آنلاین کپی مدارکی که گفته رو همه رو توی یک فایل ورد بریزی و آپلود کنی پول هم با کریدیت کارت بده (آنلاین زودتره شک نکن) بعد تا زمانی که خانمت استادی پرمیت داره به تو هم ورک پرمیت اپن میدن.

بعد هم که آمد تا آخرش میتونی تو کانادا بمونی اگر میخوای مسافرت هم بری هر وقت ویزات داشت تموم میشد میفرستی یک جا تو کنسول گری های کانادا تو آمریکا برات تمدید میکنن خیالت نباشه منم این استرس ها رو داشتم الان هم 2 سال بهم ورک پرمیت دادن فقط دو ماه طول میکشه تا اونوقت برو یکم کارها تو آماده کن اگر میخوای درس بخونی یا کار کنی
    موفق باشی نترس

صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)