صفحه 6 از 28 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما میتونید Work permit و Study permit رو همزمان داشته باشید و منافاتی ندارد. مزیتش در این حالت برای شما اینست که اگر بخواهید پارت تایم هم میتونید تحصیل کنید (در حالیکه main که همسر شما باشند باید فول تایم باشند). توصیه من اینست که work permit را در هر حال بگیرید حتی اگر فعلا استفاده نکنید.
    خیلی ممنون از راهنمایی مفیدتون ولی من متوجه مزیتش نشدم. اگه بخوام پارت تایم تحصیل کنم بهم فاند کامل نمیدن اونموقع. درسته؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samankh نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی مفیدتون ولی من متوجه مزیتش نشدم. اگه بخوام پارت تایم تحصیل کنم بهم فاند کامل نمیدن اونموقع. درسته؟
    درسته. منظورم در شرایطی بود که بخواهید همزمان کار و تحصیل کنید. بهرحال گرفتن اجازه کار این مزیت رو هم داره که در هر زمانی بخواهید کار بگیرید میتوانید. بخصوص بعد از فارغ التحصیلی که صدور اجازه کار جدید (مخصوص فارغ التحصیلان) دو ماهی طول میکشد شما اجازه کار قبلی تان را کماکان در دست خواهید داشت.

Junior Member

به من ندادند در کل هم فکر نمیکنم قانونا بتونی بگیری باید آنلاین اپلای کنی و الان هم حدود 3 ماه طول میکشه

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem31 نمایش پست ها
    به من ندادند در کل هم فکر نمیکنم قانونا بتونی بگیری باید آنلاین اپلای کنی و الان هم حدود 3 ماه طول میکشه
    دوست عزیز، برای چی به شما ندادن؟
    من قبلا شنیده بودم که دو ماهه میدن؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

دوستان یه سوال داشتم گیج شدم بالاخره اگر آفیسر برای همسر گفت که Work permit میخوای بگیم آره یا نه؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام

من study permit دارم و به همسرم ویزای (single (Visitor داده اند. حالا می خواستم بدونم که اگر همسرم برای work permit اقدام کنه، آیا بعد از گرفتن work permit می تونه (مثل حالت ویزای Multiple) multiple entry داشته باشه؟ حتی اگه در کانادا کار نکنه.

ممنون.
    ...و سر انجام از آن پرهیزگاران است: ...والعاقبه للمتقین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط smhz نمایش پست ها
    سلام

من study permit دارم و به همسرم ویزای (single (Visitor داده اند. حالا می خواستم بدونم که اگر همسرم برای work permit اقدام کنه، آیا بعد از گرفتن work permit می تونه (مثل حالت ویزای Multiple) multiple entry داشته باشه؟ حتی اگه در کانادا کار نکنه.

ممنون.
    ورک پرمیت و استادی پرمیت به ویزا ارتباطی ندارد. در هر حالت اگر ویزاتون سینگل باشد بعد از خروج از کانادا باید مجددا ویزا بگیرید ولی ورک پرمیت ایشان باطل نمیشود. با نشان داد ورک پرمیت معتبر ویزای جدیدشان را در سفارت صادر خواهند کرد.

Junior Member

سلام
    بنده در مورد ویزای کار همسر سوال داشتم. من خودم بعنوان دانشجو و همسرم بعنوان ویزیتور و همراه من الان انتاریو هستیم. خانومم TRV مالتیپل داره. ما 10 روزه اومدیم و من قصد داشتم واسه خانومم open work permit بگیرم
    سوال اولم این بود که آیا این فرم
    Application to Change Conditions, Extend my Stay or Remain in Canada as a Worker [IMM 5710 درسته؟ و چون میخوام open work permit بگیرم قسمت emloyer , job رو باید خالی بذارم دیگه چون هیچی معلوم نیست؟
    و دوم اینکه یه اپلیکشن دیگه هم بنام (
    Application to Change Conditions, Extend my Stay or Remain in Canada as a Visitor or Temporary Resident Permit Holder (IMM 5708 هست که آیا این رو هم باید پر کنم؟ در صفحه اول در پست دوم یه دوستی این فرم ارجاع داده که فک نکنم درست باشه
    و سوم هم سوالم در مورد expiration date ویزای ویزیتوری خانومم هست روی ویزا نوشته 1/9/2014 و لی تو فرودگاه کنار مهر فرودگاه تاریخ 6 ماه بعد از ورود بعنی جون 2013 درج شده که حالا نمیدونم کدومو تو اپلیکشن بنویسم
    ممنونم، امیدوارم سوال کس دیگه ای هم باشه و جوابش بدرد بقیم بخوره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط oa69 نمایش پست ها
    سلام
    بنده در مورد ویزای کار همسر سوال داشتم. من خودم بعنوان دانشجو و همسرم بعنوان ویزیتور و همراه من الان انتاریو هستیم. خانومم TRV مالتیپل داره. ما 10 روزه اومدیم و من قصد داشتم واسه خانومم open work permit بگیرم
    سوال اولم این بود که آیا این فرم
    Application to Change Conditions, Extend my Stay or Remain in Canada as a Worker [IMM 5710 درسته؟ و چون میخوام open work permit بگیرم قسمت emloyer , job رو باید خالی بذارم دیگه چون هیچی معلوم نیست؟
    و دوم اینکه یه اپلیکشن دیگه هم بنام (
    Application to Change Conditions, Extend my Stay or Remain in Canada as a Visitor or Temporary Resident Permit Holder (IMM 5708 هست که آیا این رو هم باید پر کنم؟ در صفحه اول در پست دوم یه دوستی این فرم ارجاع داده که فک نکنم درست باشه
    و سوم هم سوالم در مورد expiration date ویزای ویزیتوری خانومم هست روی ویزا نوشته 1/9/2014 و لی تو فرودگاه کنار مهر فرودگاه تاریخ 6 ماه بعد از ورود بعنی جون 2013 درج شده که حالا نمیدونم کدومو تو اپلیکشن بنویسم
    ممنونم، امیدوارم سوال کس دیگه ای هم باشه و جوابش بدرد بقیم بخوره
    همون فرم IMM5710 درسته. قسمت employer را هم N/A بزنید. تاریخ expiration هم همونی که روی TRV نوشته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ورک پرمیت و استادی پرمیت به ویزا ارتباطی ندارد. در هر حالت اگر ویزاتون سینگل باشد بعد از خروج از کانادا باید مجددا ویزا بگیرید ولی ورک پرمیت ایشان باطل نمیشود. با نشان داد ورک پرمیت معتبر ویزای جدیدشان را در سفارت صادر خواهند کرد.
    ممنون از جوابتون.

یعنی باید برگردن ایران و از اونجا دوباره برای visitor Multiple اقدام کنند؟ اینطوری که خیلی سخت میشه.
    آخه ویزا و work permit ایشون تا دو سال دیگه اعتبار داره. ما فقط میخوایم single entry رو به multiple entry تبدیل کنیم. از داخل کانادا نمی شه اقدام کرد؟
    ...و سر انجام از آن پرهیزگاران است: ...والعاقبه للمتقین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)