صفحه 19 از 28 نخستنخست ... 910111213141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    وکیل شما درست گفته که ویزایی با عنوان همراه نداریم اما به عنوان همراه فرد میتونه ویزای ویزیتوری بگیره و بعد برای اجازه کار اقدام کنه. پس همراه میتونه کار کنه و در این مورد وکیل شما اطلاع ندارد. اصولا من وکیلی ندیدم که از همه جزییات اطلاع داشته باشه. من خودم دو هفته پیش با یک وکیل مهاجرتی (بسیار ماهر و کانادایی ) صحبت کردم و چند تا سوال ریز ازش پرسیدم که اطلاع نداشت. خوشبختانه من بابت صحبت کردن باهاش پولی ندادم چون یک شرکت قراره پولش رو بده. شاید بعدها خودم یک دفتر مهاجرتی زدم.
    مرسی از جوابتون,
    واقعا برای منم عجیبه از دوتا وکیل مهاجرت پرسیدیم که هر دو گفتن همراه اجازه ی کار نداره, و هر دو هم تاکید کردن که ویزای "همراه" مدتش معادل مدت تحصیل مین اپلیکنته! و اسمی از ویزیتوری شش ماهه نبردن
    اگه تحصیل همسر من چهارسال طول بکشه, امکان تمدید ویزای ویزیتوری بعد از شش ماه از داخل کانادا هست؟

Junior Member

سلام و وقت بخیر

من قصد دارم برای فرصت مطالعاتی یک ساله به کبک برم. و تصمیم دارم برای همسرم درخواست open work permit کنم
    در چک لیست اطلاعات مربوط به همسرم فرم Application for Work Permit Made Outside of Canada (IMM1295) (required) هم باید برای ایشون پر بشه.
    همچنین فرم Schedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada (IMM 5257)
    و اطلاعات خانوادگی(فرم 5645)، عکس و پاسپورت و هدف از سفر

آیا روند همینه؟ من جایی را اشتباه نرفتم؟

مبالغ مربوط به همسرم هم work permit هم open worl permit که 155 دلار و 100 دلار به ترتیبه.
    یعنی کسی که تقاضای اپن ورک پرمیت را به عنوان همراه میده باید هر دو این مبالغو پرداخت کنه؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sheimish نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون,
    واقعا برای منم عجیبه از دوتا وکیل مهاجرت پرسیدیم که هر دو گفتن همراه اجازه ی کار نداره, و هر دو هم تاکید کردن که ویزای "همراه" مدتش معادل مدت تحصیل مین اپلیکنته! و اسمی از ویزیتوری شش ماهه نبردن
    اگه تحصیل همسر من چهارسال طول بکشه, امکان تمدید ویزای ویزیتوری بعد از شش ماه از داخل کانادا هست؟
    سلام. ویزای ویزیتور "همراه دانشجو" رو از اول به همون مدت زمان تحصیل دانشجو و یا تا اخر اعتبار پاسپورت میزنن.
    اگه ویزیتور معمولی باشه مدتش اون ۶ ماه میشه.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

سلام خدمت دوستان
    سال نوی همگی مبارک و شادباش

من ویزای ویزیتوری کانادا رو دارم (مالتیپل) و قصد دارم دو ماه دیگه برم کانادا. همسرم الان کانادا هستند و اوپن ورک پرمیت دارند. با توجه به مطالب صفحات اخیر اینجور برداشت کردم که پس از ورود به کانادا همسرم باید برای من تقاضای اوپن ورک پرمیت کنند.
    میخواستم بدونم فرآیند اخذ اوپن ورک پرمیت چقدر طول میکشه و در صورت گرفتنش آیا ویزای ویزیتوری مالتیپل من باطل میشه یا خیر

مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ameiln2004 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    سال نوی همگی مبارک و شادباش

من ویزای ویزیتوری کانادا رو دارم (مالتیپل) و قصد دارم دو ماه دیگه برم کانادا. همسرم الان کانادا هستند و اوپن ورک پرمیت دارند. با توجه به مطالب صفحات اخیر اینجور برداشت کردم که پس از ورود به کانادا همسرم باید برای من تقاضای اوپن ورک پرمیت کنند.
    میخواستم بدونم فرآیند اخذ اوپن ورک پرمیت چقدر طول میکشه و در صورت گرفتنش آیا ویزای ویزیتوری مالتیپل من باطل میشه یا خیر

مرسی
    ویزای مالتیپل تون باطل نمیشه. ورک پرمیت بستگی داره چقدر سرشون شلوغ باشه. ممکنه یک تا سه ماه طول بکشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر دانشگاه تبریز

سلام دوستان

من در حال حاضر مشغول تحصیل توی کانادا هستم. میخواستم برای همسرم درخواست ویزای OWP کنم. اما متاسفانه مدارک تحصیلی ایشون آماده نیست. ایشون از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شده و تا صدور دانشنامه و ریزنمرات زمان زیادی طول میکشه. میخواستم ببینم آیا مدارک تحصیلی لازمه برای اپلای ویزای ایشون یا خیر؟ و اینکه اگه لازمه پیشنهاد دوستان چیه؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
    نامزدم دانشجوی فول تایم کانادا هستند حدود 5 ماهی از این زمان تا پایان تحصیلشون مونده که بعدش می تونند یک سال دیگه با ویزا کار بمونن ... چون امکان برگشت به ایران ندارند میخواستیم غیابی عقد کنیم که من بتونم با اجازه کار وارد کانادا شوم (open work permit( به نظر شما آیا افسر قبول میکند ازدواج غیابی رو ... لطفا نظرتون به ما بگید ممنون میشم

Junior Member

با سلام،
    من دانشجوی ارشد هستم که یکسال دیگه از تحصیلم مونده و بلافاصله میخوام برای دکترا اقدام کنم. حدود 4 ماه هست که ازدواج کردم و برای شوهرم درخواست ویزای ویزیتوری دادم ولی به 3 دلیل ریجکت شد.1- قصد برگشتن به ایران رو نداره با اینکه قرارداد کاری داشت با ی شرکت.2- ساپورت مالی کمه.3- تراول داکیومنت ناقصه (ویزای شینگن نداشت). این دفعه میخوایم برای اپن ورک پرمیت اقدام کنیم اما توی فرم IMM1295E قسمت کار نمیدونم ادرس محل کارش در کانادا رو چی باید بزنم؟ چون هیچ پیشنهاد کاری نداره از کانادا. نمیدونم من جایی رو اشتباه کردم و این فرم اشتباه شده یا اینکه درسته و باید حتما ادرسی وارد بشه.
    ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی بکنه.

Junior Member

سلام . دوستان لطفا به سوال من جواب دهید.
    من از داشناهی در کانادا برای یکسال دعوتنامه گرفتم بعنوان visiting professor. فرمها رو دارم پر میکنم ، ایا برای خانم و فرزندم باید ویزای visit بگیرم؟ در فرم 5257 که باید برای خانواده پر کنم قسمتی داره بنام هدف از سفر: که در این قسمت نمی دونم چی رو انتخاب کنم.
    این بخشهای مختلف رو داره:

• From the list, indicate the purpose of your visit to Canada:
      • Business
      • Tourism
      • Short-term studies (course or program of six months or less)
      • Returning student
      • Returning worker
      • Super visa — Parents and grandparents
      • Other (medical visit, transit, etc.)
      • Family Visit
      • Visit

Note: If you selected “other” in question 1a), provide details in 1b)

• Provide details.

Junior Member

سلام. من برای یک سال در کانادا فرصت مطالعاتی گرفتم. با توجه به اینکه همسر و فرزند 6 سالم هم همراه من دارن اقدام میکنن. در چک لیست مدارک گفته که باید فرم imm5646 Custodian- declaration parents را باید پر کنم. امادر این فرم از من ادرس کانادا رو خواسته؟ ایا این فرم را الزاما باید الان تکمیل یا ارسال کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)