صفحه 13 از 28 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    یک سوال فنی!
    من برای خودم post grad work permit اقدام میکنم و همزمان هم برای همسرم درخواست تمدید open work permit میکنم.
    درخواست رو به صورت آنلاین دارم پر میکنم و برای خودم و همسرم هرکدوم جدا باید فرم IMM5710 پر بشه.
    در مورد من نیازی به امضای فرم نیست چون در پایان اپلیکیشن امضای الکترونیکی آنلاین میکنم اما سوالم در مورد همسرم هست. آیا ایشون باید فرم خودشو امضا کنه؟
    با توجه به اینکه فرم (IMM5713 (use of a family member representative رو امضا کرده و من به عنوان نماینده ایشون هستم.
    من اینو از CIC پرسیدم. نیازی نیست.
    باشد برای آیندگان

Junior Member

سلام
    من برای ویزای دانشجویی و همسرم توریستی اقدام کردیم اما به هیچکدوم ویزا ندادن حالا میخواستم ببینم دوباره تنهایی اقدام کنم احتمالش بیشتره یا برای همسرم هم open work permit تقاضا کنم
    در ضمن مدارکمون کامل بود و ایرادی که گرفته بودن این بود که دلایلتون برای برگشت کافی نیست و پذیرش دانشگاهم بدون فانده
    ممنون میشم کمکم کنین

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmadian نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزای دانشجویی و همسرم توریستی اقدام کردیم اما به هیچکدوم ویزا ندادن حالا میخواستم ببینم دوباره تنهایی اقدام کنم احتمالش بیشتره یا برای همسرم هم open work permit تقاضا کنم
    در ضمن مدارکمون کامل بود و ایرادی که گرفته بودن این بود که دلایلتون برای برگشت کافی نیست و پذیرش دانشگاهم بدون فانده
    ممنون میشم کمکم کنین
    ببینید دلیل ریجکتتون ربطی به تنهایی یا وورک پرمیت نداره شما باید تای قویتری ارایه بدید مانند جاب آفر، وابستگی به خانواده و ....
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

ایا کسی می دونه وقتی همسر ویزای اپن ورک پرمیت میگیره.چقدر فرصت داره وارد کانادا بشه؟یعنی میشه ۵ ماه بعد صدورویزای ا.پ.ت وارد کانادا بشه؟؟لطفا اگر می دونین جواب بدین.

To whom it may Concern,

I am from Iran and got my visa from Ankara both for me and my wife. after coming to canada I got open work permit for my wife because I was full time student in PhD and now she is working in a company but because of some problem I had to come baack to my back home country and withdraw from university. Now how can I change my study permit to open work permit to come back Canada and work because my wife is a full time worker in a company yet. which kind of documents do I need?

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mh_naeeni نمایش پست ها
    To whom it may Concern,

I am from Iran and got my visa from Ankara both for me and my wife. after coming to canada I got open work permit for my wife because I was full time student in PhD and now she is working in a company but because of some problem I had to come baack to my back home country and withdraw from university. Now how can I change my study permit to open work permit to come back Canada and work because my wife is a full time worker in a company yet. which kind of documents do I need?
    اگر ویزای دانشجویی شما باطل شده باشد ویزای کار همسرتان هم قاعدتا بالطبع آن باطل میشود. مدت ویزای کار ایشان تا چه تاریخی بوده و شما کی برگشتید ایران؟

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط pejiman نمایش پست ها
    ایا کسی می دونه وقتی همسر ویزای اپن ورک پرمیت میگیره.چقدر فرصت داره وارد کانادا بشه؟یعنی میشه ۵ ماه بعد صدورویزای ا.پ.ت وارد کانادا بشه؟؟لطفا اگر می دونین جواب بدین.
    بله می تونن وارد بشن. ویزای کانادا محدودیتی نداره برای ورود البته تا قبل از اکسپایر شدن.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

سلام دوستان آیا برای درخواست تبدیل ویزای ویزیتوری به ویزای اپن ورک پرمیت قسمت Itinerary, Travel باید بلیط رزرو شده برگشت رو بدیم یا یه نامه که توضیح بده کی میخواد برگرده؟چون زمان درخواست رو میخواهیم تا زمان ویزای من که دانشجویی هست بزنیم . آیا باید کاورلتر هم ارایه بدیم یا نیازی نیست؟؟

برای پروفایل من که میخوام درخواست ویزای ویزیتوری به اپن ورک پرمیت بدم گفته باید 155 دلار برای اپن ورک پرمیت پرداخت کنم و 100 دلار برای ورک پرمیت میخواستم بدونم درسته یعنی باید کلا 255 دلار پرداخت کنم یا نه ؟ ممنون میشم پاسخ بدید.
    ویرایش توسط amirho3ein : March 19th, 2015 در ساعت 04:26 AM

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanakmtl نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا برای درخواست تبدیل ویزای ویزیتوری به ویزای اپن ورک پرمیت قسمت Itinerary, Travel باید بلیط رزرو شده برگشت رو بدیم یا یه نامه که توضیح بده کی میخواد برگرده؟چون زمان درخواست رو میخواهیم تا زمان ویزای من که دانشجویی هست بزنیم . آیا باید کاورلتر هم ارایه بدیم یا نیازی نیست؟؟

برای پروفایل من که میخوام درخواست ویزای ویزیتوری به اپن ورک پرمیت بدم گفته باید 155 دلار برای اپن ورک پرمیت پرداخت کنم و 100 دلار برای ورک پرمیت میخواستم بدونم درسته یعنی باید کلا 255 دلار پرداخت کنم یا نه ؟ ممنون میشم پاسخ بدید.
    خیر نباید بلیط برگشت ارایه بدهید تنها صفحاتی از پاسپورت که مهر دارند رو به همراه برگه ویزیتوری آپلود کنید. احتیاجی به کاور لتر هم نیست. اگر همسرتون دانشجو هستند پاسپورت ایشان به همراه استادی پرمیت و نامه ثبت نام دانشگاه رو هم آپلود کنید.
    تنها باید 155 دلار بدهید البته این مورد رو خودش به صورت آنلاین اعلام میکنه. بمگر اینکه بخواید ویزاتون رو هم تمدید کنید ( دقت کنید منظورم ویزا هست نه برگه ویزیتوری )
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام دوستانٰٰ- من ویزای ویزیتوری داشتم درخواست اپن ورک پرمیت دادم چقدر طول میکشه تا بیاد؟ کسی اخیرا اقدام کرده زمانش رو بدونه؟ ممنون میشم پاسخ بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)