صفحه 15 از 28 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

سلام دوستان
    ببخشید من می خواستم بپرسم اگر کسی پیشنهاد کار معتبر از مونترال کبک(همراه با CAQ و LMIA) گرفته باشه، برای گرفتن ویزای کاری چه مدارکی می خواد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط macanada نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من می خواستم بپرسم اگر کسی پیشنهاد کار معتبر از مونترال کبک(همراه با CAQ و LMIA) گرفته باشه، برای گرفتن ویزای کاری چه مدارکی می خواد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    می توانید اینجا را مطالعه فرمایید.
    PR : NOV 2013

Junior Member

همسر بنده برای فرصت مطالعاتی پذیرش گرفتن به مدت شش ماه در آلبرتا.
    میخواستم بپرسم به نظرتون من برای ویزیتوری اقدام کنم یا open work permit
    میخوام اگه بشه من هم در طول فرصت ایشون فعالیتی انجام بدم، اما موقعیت خاصی فعلا پیدا نکردم.
    البته احتمالش هست که با یکی از استادای دانشگاه همسرم بتونم همکاری موقت کنم.
    برامون مهمه که بتونیم همزمان و با هم بریم، از این جهت میخوام بدونم اگه برای open work permit اقدام کنم آیا ریسک داره ؟
    ممکنه نتونم ویزا بگیرم یا احیانا خیلی طول بکشه؟

و اگر با ویزای ویزیتوری برم اونجا چقد طول میکشه که بتونم اجازه ی کار بگیرم، چون زمان اقامتمون محدود هست و فرصت چندانی قطعا نداریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    من اینو از CIC پرسیدم. نیازی نیست.
    باشد برای آیندگان
    سلام
    ببخشید من یک پیشنهاد کار معتبر از شرکت تو مونترال دارم و می خواهم مثل شما برای Work Permit اقدام کنم.سوالم این هست ممنون میشم راهنماییم کنید:
    1- این فرم IMM5713 باید پرینت گرفته بشه و توسط همسرم با دست امضاء بشه؟بعد اسکن کنم؟
    2- شما برای اثبات اینکه خودتون و همسرتون بر می گردید به ایران چه مدارکی ارائه دادید؟

ممنون

Junior Member

سلام،

من و همسرم هر دو فارغ التحصیل ارشد از امریکا هستیم. همسرم پذیرش از McGill گرفته و حالا سوال من اینه که اگه من هم بخوام همراه همسرم برم، شرایط کاری به چه صورتی میشه؟ من به چه صورتی باید برای ویزای کاری اقدام کنم؟ مستقیم باید برای کاری اقدام کنم یا اول ویزیتوری بعد کاری؟ من اصلا از قوانین کانادا خبر ندارم، ویزایی مثل f-1 و f-2 امریکا ندارن؟ بعد از فارغ التحصیلی ویزا درسی که عوض میشه به چه مدت ویزای کاری میدن و تا چند وقت فرصت هست کار پیدا کرد؟

سوال آخر اینکه شانس پیدا کردن کار برای MBA با تخصص Data Analytics از امریکا برای کانادا چقدر هست؟ شرایط کاری چجوری هست؟

ببخشید سوال ها زیاد شد. ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zazoz نمایش پست ها
    سلام،

من و همسرم هر دو فارغ التحصیل ارشد از امریکا هستیم. همسرم پذیرش از McGill گرفته و حالا سوال من اینه که اگه من هم بخوام همراه همسرم برم، شرایط کاری به چه صورتی میشه؟ من به چه صورتی باید برای ویزای کاری اقدام کنم؟ مستقیم باید برای کاری اقدام کنم یا اول ویزیتوری بعد کاری؟ من اصلا از قوانین کانادا خبر ندارم، ویزایی مثل f-1 و f-2 امریکا ندارن؟ بعد از فارغ التحصیلی ویزا درسی که عوض میشه به چه مدت ویزای کاری میدن و تا چند وقت فرصت هست کار پیدا کرد؟

سوال آخر اینکه شانس پیدا کردن کار برای MBA با تخصص Data Analytics از امریکا برای کانادا چقدر هست؟ شرایط کاری چجوری هست؟

ببخشید سوال ها زیاد شد. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    شما بعنوان همراه همسرتون میتوانید اجازه کاری work permit دریافت کنید. هم میتونید از ابتدابرای ویزای کاری اقدام کنید و هم میتونید اول برای ویزای توریستی تقاضا بدید و بعد از ورود اجازه کار درخواست کنید. تاپیک ویزای همراه کانادا را ملاحظه کنید. در مورد شانس کار پیدا کردن نظری ندارم.

Junior Member

سلام. من برای یه دوره پست داک با همسر و فرزندم آمدیم کانادا. حالا کار من داره تموم میشه ولی همسرم که اوپن ورک پرمیت داره مشغول کاره.
    آیا ما میتونیم ویزامون را تمدید کنیم و چه راهی را پیشنهاد میکنید؟ مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    يه سوال: كسي كه به عنوان همراه ميخواد بره بهتره به صورت ويزيتوري بره يا open work permit ؟(از لحاظ اينكه زودتر ويزا ok بشه) و اگر work permit باشه آيا بايد از اينجا كارفرما داشته باشه يا بعدا كه اونجا رفت بايد دنبال كار بگرده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Vitex نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يه سوال: كسي كه به عنوان همراه ميخواد بره بهتره به صورت ويزيتوري بره يا open work permit ؟(از لحاظ اينكه زودتر ويزا ok بشه) و اگر work permit باشه آيا بايد از اينجا كارفرما داشته باشه يا بعدا كه اونجا رفت بايد دنبال كار بگرده؟
    از نظر زمانی فرق اساسی نداره. ورک پرمیت open است و احتیاجی به داشتن کارفرما از قبل نیست. وقتی که آمدید باید دنبال کار بگردید.

Junior Member

سلام
    دوستان براي من مبهم هست كه كدام حالت بهتر است براي همرا ويزاي ويزيتوري (بعدا كه كانادا رفتيم تبديل به ورك پرميت بشه) يا ورك پرميت؟ (مزايا و معايب هر كدام چيه؟)
    ممنون ميشم راهنمايي كنين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)