صفحه 16 از 28 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

دوستان سلام

همسر من چهار سال در کانادا بوده و الان یک سالی هست اقامت دائم گرفته. رسما تا یک ماه دیگه ایران ازدواج میکنیم و بعد ایشون برمیگرده کانادا. من ساکن ایران هستم. برای گرفتن ویزا از چه طریقی بهتر هست اقدام کنم؟ اجازه کار Open work permit باید بگیرم؟ نیاز به اقدامی از سمت همسرم هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط monamomeni نمایش پست ها
    دوستان سلام

همسر من چهار سال در کانادا بوده و الان یک سالی هست اقامت دائم گرفته. رسما تا یک ماه دیگه ایران ازدواج میکنیم و بعد ایشون برمیگرده کانادا. من ساکن ایران هستم. برای گرفتن ویزا از چه طریقی بهتر هست اقدام کنم؟ اجازه کار Open work permit باید بگیرم؟ نیاز به اقدامی از سمت همسرم هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
    ایشون باید شما را برای مهاجرت خویشاوندی اسپانسر کنند. تاپیک مهاجرت خویشاوندی کانادا را مطالعه بفرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ایشون باید شما را برای مهاجرت خویشاوندی اسپانسر کنند. تاپیک مهاجرت خویشاوندی کانادا را مطالعه بفرمایید.
    ممنونم از پاسختون. روی سایت چک کردم زمان تقریبی برای اسپانسر کردن همراه 17 ماه بود. ظاهرا بخاطر طولانی شدن فرایند PR هست. میخواستم زودتر برسم، حتی بصورت موقت مثلا با ویزای ویزیتور یا با اجازه کار. بعد از اونجا برای اقامت دائم اپلای کنم. ممنون میشم راهنمایی کنین. تشکر.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط monamomeni نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون. روی سایت چک کردم زمان تقریبی برای اسپانسر کردن همراه 17 ماه بود. ظاهرا بخاطر طولانی شدن فرایند PR هست. میخواستم زودتر برسم، حتی بصورت موقت مثلا با ویزای ویزیتور یا با اجازه کار. بعد از اونجا برای اقامت دائم اپلای کنم. ممنون میشم راهنمایی کنین. تشکر.
    فکر نمیکنم اینقدر طولانی باشد. تاپیک مهاجرت از طریق خویشاوندی را نگاه کنید فکر میکنم خیلی ها در عرض 8-9 ماه گرفته اند. بنده روش دیگری نمیشناسم.

سلام دوستان
    برای اپلای کردن برای open work permit برای همسر میشه راهنمایی بفرمایید. از کجا و چطوری میشه شروع کرد. لنیک مورد نظر را پیدا نکردم

سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس جغرافیا، تهران، دانشگاه باهنر

سلام دوستان عزیز، ممنون میشم که به سوالات من جواب بدین.همسر من حدودا هفت ماه پیش برای بازدید از ونکوور ونیوبرانزویک به کانادا اومدن و با وکیلمون دیدار کردن و تمامی مدارک لازم برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری رو به وکیل تحویل دادن و حدود شش ماه هست که مدارکمون توسط وکیل به اداره مهاجرت ونکوور ونیوبرانزویک تحویل داده شده ولی هنوز اتفاق خاصی پیش نیومده اما طبق نظر وکیلمون احتمالا سر نه ماه یا یک سال به احتمال زیاد برای مصاحبه دعوت بشیم.حالا سوال من اينه که همسرم یک ویزای پنج ساله داره.در صورتی که من بخوام با ویزای ویزیتور یا اوپن ورک، و پسرم با ویزای تحصیلی برای کالج و دخترم هم که چهارم دبستانه با ویزای تحصیلی بیاییم ونکوور و ساکن بشیم بهتره یا اینکه صبر کنیم تا از طریق سرمایه‌گذاری بیاییم کانادا. شما نظرتون چیه؟کدوم پروسه زمان کمتری میبره؟ آیا من و بچه هام می تونیم این ویزا هارو بگیریم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام دوستان ، یه سوال دارم در مورد ویزا open work permit , همسرم از دانشگاه پذیرش گرفته و من هم میخوام ویزای کار درخواست بدم ،لیست سنوات بیمه رو که گرفتم ریز حقوق دریافتیم هم توش هست ، ولی گواهی کاری که من از شرکت ها گرفتم حقوق دریافتیم رو قید کردن که با لیست بیمه تفاوت داره ، میخوام بدونم این تناقض مشکلی برام بوجود نمیاره در پروسه ویزا ، بیمه یه لیست کارکرد هم داده که فقط تعداد روزهایی رو که بیمه رد شده قید کرده ، بهتره که کدوم رو ترجمه کنم و واسه افیسر بفرستم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان . همسر من قرار هست که حدود شش ماه تا یک سال برای فرصت مطالعاتی به مگ گیل بیایید. و از اون جایی که بورس نیست و هزینه زندگی بالاست می خواستم بپرسم ایا من به عنوان همسر ایشون می تونم در مونترال کار کنم؟ و اگر جواب مثبت هست راهنمایی بفرمایید که چطوری باید اینکارو بکنم؟ و چه ویزایی بهم می دن . لطفا راهنماییم کنید. ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط boostaniz نمایش پست ها
    سلام دوستان . همسر من قرار هست که حدود شش ماه تا یک سال برای فرصت مطالعاتی به مگ گیل بیایید. و از اون جایی که بورس نیست و هزینه زندگی بالاست می خواستم بپرسم ایا من به عنوان همسر ایشون می تونم در مونترال کار کنم؟ و اگر جواب مثبت هست راهنمایی بفرمایید که چطوری باید اینکارو بکنم؟ و چه ویزایی بهم می دن . لطفا راهنماییم کنید. ممنونم
    اگر ویزای ایشون تحصیلی یا کاری (و نه توریستی) باشه شما بعنوان همراه ایشون میتونید تقاضای ویزای کار open work permit کنید. منتهی با توجه به کوتاه بودن دوره ایشون اینکه با ویزاتون موافقت بشه یا نه و بعد کار بتونید پیدا کنید یا نه خودش داستان دیگری است.

Junior Member

ممنونم از پاسختون اما دو تا سوال دیگه هم دارم. یکی اینکه برای ویزای کار از ایران اقدام کنم بهتره یا اینکه برم اونجا اقدام کنم؟ و سوال دوم اینکه اگه من ویزای کار نگیرم و اینکه من ارشد ادبیات خوندم و شنیدم که اونجا دو سه مجله ی فارسی چاپ می شه و مدرسه فارسی دارن ایا همکاری من با این موسسه ها هم مشکل قانونی پیدا می کنه ؟ یعنی اگه من حتی توی خونه کار ویراستاری انجام بدم یا مقاله بنویسم و چاپ کنم و پول بگیرم باز هم مشکل قانونی پیدا می کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)