صفحه 17 از 28 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط boostaniz نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون اما دو تا سوال دیگه هم دارم. یکی اینکه برای ویزای کار از ایران اقدام کنم بهتره یا اینکه برم اونجا اقدام کنم؟ و سوال دوم اینکه اگه من ویزای کار نگیرم و اینکه من ارشد ادبیات خوندم و شنیدم که اونجا دو سه مجله ی فارسی چاپ می شه و مدرسه فارسی دارن ایا همکاری من با این موسسه ها هم مشکل قانونی پیدا می کنه ؟ یعنی اگه من حتی توی خونه کار ویراستاری انجام بدم یا مقاله بنویسم و چاپ کنم و پول بگیرم باز هم مشکل قانونی پیدا می کنم؟
    بهر حال برای اینکه یک مجله به شما پول بده هم باید شماره SIN داشته باشید که به دارندگان ویزای توریستی نمیدن. حالا چرا اجازه کار نگیرید؟ اگر به شما و همسرتون ویزا بدهند که اجازه کار را در همین کانادا هم میتوانید بگیرید.
    البته در مورد کار با مجلات فارسی زبان و نظیر آنهم عرض کنم که بعید میدونم بتوانید از این راه پولی دربیاورید. کلی ایرانی اینجا هستند که اقامت دائم هم دارند و دنبال اینجور کارها. معمولا نیروی زیادی دارند نه کمبود نیرو. مگر اینکه از قبل کسی را در این مجلات یا مدارس بشناسید.

Junior Member

اخه شما فرمودید که ممکنه چون کوتاه مدت هست بهمون ویزای کار ندن و اینکه حدودا یه 200 دلاری هم اب می خوره و از همه مهم تر شما فرمودید که شاید اصلا توی این یک سال کار پیدا نکنم. منم تو این فکر بودم که بیام اونجا اگه کار پیدا کردم بعد اقدام کنم . ایا می شه؟ و اینکه همسرم می ترسه که به خاطر تقاضای ویزای کار اصلا منو رد کنن و بهم ویزا ندن.
    و یه سوال دیگه هم از خدمتتون داشتم . ما هم می تونیم قبل از عید یعنی در ماههای بهمن و اسفند بیاییم هم در ماه فروردین. می خواستم نظر شما رو در مورد مزایا و معایبش بدونم

Junior Member

نوشتن مقاله و ویراستاری از جمله مشاغلی محسوب می شوند که در منزل هم می توان انجام داد، من نویسنده هستم و برای چند سایت مقاله می نویسم، اما از سایتها و مجلات ایرانی در داخل ایران و خارج به هیچ عتوان نمی توان انتظار کسب درآمد به منظور اداره یک زندگی معمولی را داشت در بهترین حالت پول تو جیبی می باشد، البته اگر بتوان برای سایتهای خارجی مقاله نوشت در آمد خوبی دارد، اما واقعا کار سختی است نوشتن مقاله به زبان انگلیسی.

ApplyAbroad Guru

اخه شما فرمودید که ممکنه چون کوتاه مدت هست بهمون ویزای کار ندن
    نه منظورم امکان این حالت بود که به همسرتان ویزا بدهند و به دلیل کوتاه بودن سفر به شما اصلا ویزا ندهند چه ویزیتوری و چه کاری. منتهی این تصمیم افسر است نه من و شما. در هز حال اگر ویزای ویزیتوری همراه بگیرید و بیایید کانادا در همین کانادا میتوانید اجازه کار بگیرید.
    و یه سوال دیگه هم از خدمتتون داشتم . ما هم می تونیم قبل از عید یعنی در ماههای بهمن و اسفند بیاییم هم در ماه فروردین. می خواستم نظر شما رو در مورد مزایا و معایبش بدونم
    تفاوتی ندارند.

Junior Member

بسیار از جواب هاتون ممنونم اخه دوستان می گفتند که بهمن و اسفند بسیار سرد هست و برای کارهایی از قبیل دنبال خونه گشتن و این ها سخت هست. حالا اصلا ببینیم برنامه ویزام چی می شه بعد به چیزهای دیگه فکر می کنم.بازم از هم فکریتون ممنونم

ApplyAbroad Guru

بسیار از جواب هاتون ممنونم اخه دوستان می گفتند که بهمن و اسفند بسیار سرد هست و برای کارهایی از قبیل دنبال خونه گشتن و این ها سخت هست. حالا اصلا ببینیم برنامه ویزام چی می شه بعد به چیزهای دیگه فکر می کنم.بازم از هم فکریتون ممنونم
    فروردین هم همچین گرم نیست. اگر سرما اذیتتون میکنه بگذارید خرداد بیایید که تقریبا بهترین موقع کاناداست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz123 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، یه سوال دارم در مورد ویزا open work permit , همسرم از دانشگاه پذیرش گرفته و من هم میخوام ویزای کار درخواست بدم ،لیست سنوات بیمه رو که گرفتم ریز حقوق دریافتیم هم توش هست ، ولی گواهی کاری که من از شرکت ها گرفتم حقوق دریافتیم رو قید کردن که با لیست بیمه تفاوت داره ، میخوام بدونم این تناقض مشکلی برام بوجود نمیاره در پروسه ویزا ، بیمه یه لیست کارکرد هم داده که فقط تعداد روزهایی رو که بیمه رد شده قید کرده ، بهتره که کدوم رو ترجمه کنم و واسه افیسر بفرستم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام . نه مشکلی بر نمی خورید . برای من هم همین گونه بود و در کاور لتر توضیح دادم که در لیست بیمه به علت این که شامل مالیات بر حقوق می شود , اکثر کارفرمایان حداقل حقوق رو رد می کنند. من لیستی رو ترجمه کردم که در آن هم تعداد روز کارکرد و حقوق ماهیانه قید شده بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alioth نمایش پست ها
    همسر بنده برای فرصت مطالعاتی پذیرش گرفتن به مدت شش ماه در آلبرتا.
    میخواستم بپرسم به نظرتون من برای ویزیتوری اقدام کنم یا open work permit
    میخوام اگه بشه من هم در طول فرصت ایشون فعالیتی انجام بدم، اما موقعیت خاصی فعلا پیدا نکردم.
    البته احتمالش هست که با یکی از استادای دانشگاه همسرم بتونم همکاری موقت کنم.
    برامون مهمه که بتونیم همزمان و با هم بریم، از این جهت میخوام بدونم اگه برای open work permit اقدام کنم آیا ریسک داره ؟
    ممکنه نتونم ویزا بگیرم یا احیانا خیلی طول بکشه؟

و اگر با ویزای ویزیتوری برم اونجا چقد طول میکشه که بتونم اجازه ی کار بگیرم، چون زمان اقامتمون محدود هست و فرصت چندانی قطعا نداریم.
    سلام . میتونید ویزیتور ویزا اقدام کنید و در فرودگاه درخواست OWP بدید . اگر در فرودگاه و همان موقع که وارد خاک کانادا میشوید این درخواست رو بدید براتون پرمیت صادر می کنند ولی اگر از فرودگاه خارج شوید و درخواست بدید طبق سایت سی ای سی , ۹ هفته طول میکشد .

با سلام
    بنده دانشجوی مهندسی مکانیک شریف هستم وقصد اپلای به کانادا رو دارم و همسرم فعلا دانشجوی دندانپزشکی است
    میخاستم بپرسم آیا اصلا راهی وجود دارد که با همسرم باهم به کانادا برویم و همسرم ادامه تحصیل خود را در کانادا بدهد؟
    اگر نه بعد از اتمام دوره 6 ساله دندانپزشکی خود با توجه به این که همسر بنده هست به ایشان اجازه کار در کانادا را میدهند یا حتما باید 3 سال دوره بگذراند؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabazade نمایش پست ها
    با سلام
    بنده دانشجوی مهندسی مکانیک شریف هستم وقصد اپلای به کانادا رو دارم و همسرم فعلا دانشجوی دندانپزشکی است
    میخاستم بپرسم آیا اصلا راهی وجود دارد که با همسرم باهم به کانادا برویم و همسرم ادامه تحصیل خود را در کانادا بدهد؟
    اگر نه بعد از اتمام دوره 6 ساله دندانپزشکی خود با توجه به این که همسر بنده هست به ایشان اجازه کار در کانادا را میدهند یا حتما باید 3 سال دوره بگذراند؟
    ممنون
    امکان ترانسفر که قطعا نیست و خیلی بعید است بعنوان دانشجوی اینترنشنال بتوانند پذیرش دندانپزشکی بگیرند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)