صفحه 18 از 28 نخستنخست ... 89101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

با سلام
    یه سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدین، من الان با ویزای ویزیتوری کانادا هستم چون خانمم اینجا دانشجو هستن، و میخوام به اپن وورک پرمیت تبدیلش کنم تمام فرم ها رو پر کردم و Explanation letter مونده میخواستم بدونم آیا باید این نامه رو بزارم؟ چون بعضی از بچه ها میگن ضرورتی نداره! و خودشون نذاشتن این نامه رو
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما بعنوان همراه همسرتون میتوانید اجازه کاری work permit دریافت کنید. هم میتونید از ابتدابرای ویزای کاری اقدام کنید و هم میتونید اول برای ویزای توریستی تقاضا بدید و بعد از ورود اجازه کار درخواست کنید. تاپیک ویزای همراه کانادا را ملاحظه کنید. در مورد شانس کار پیدا کردن نظری ندارم.
    سلام و درود
    برای ویزای کار همراه از ابتدا اقدام کنیم بهتره یا بعد از ورود به کانادا؟ویزای توریستی و ویزای کار همراه هر دو به یک اندازه زمان میبرند؟

Junior Member

سلام دوستان امکانش هست که کسی که پذیرش گرفته بره و بعدا خانومش بهش ملحق بشه مثلا بعد یک سال.چقدر این پروسه طول میکشه از زمانی که درخواست بده تا ویزاش بیاد با فرض همون ویزتوری؟ کارای سفارت تو ایران انجام میشه ؟ ببخشید اینو پرسیدم

Junior Member

سلام دوستان امکانش هست که کسی که پذیرش گرفته بره و بعدا خانومش بهش ملحق بشه مثلا بعد یک سال.چقدر این پروسه طول میکشه از زمانی که درخواست بده تا ویزاش بیاد با فرض همون ویزتوری؟ کارای سفارت تو ایران انجام میشه ؟ ببخشید اینو پرسیدم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kopsereh نمایش پست ها
    شدنش که باید تقاضای ویزای ویزیتوری کنه و به تصمیم افسر پرونده بستگی داره در نتیجه زمان نمیشه داد. چطوری باید کارای سفارت در ایران انجام بشه؟ کانادا که در ایران سفارت نداره.

Junior Member

سلام دوستان, به عنوان همراه فقط دو نوع ویزای ویزیتوری و اپن ورک پرمیت وجود داره؟؟؟
    یعنی ویزایی با عنوان همراه نداریم؟؟؟
    و اینکه آیا همسر فرد دانشجو اجازه ی کار تمام وقت داره؟
    وکیل به ما گفت همراه اجازه ی کار نداره!!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sheimish نمایش پست ها
    سلام دوستان, به عنوان همراه فقط دو نوع ویزای ویزیتوری و اپن ورک پرمیت وجود داره؟؟؟
    ویزا فقط همون نوع ویزیتور هست. منتهی میتونید یک open work permit هم رویش تقاضا کنید. وکیل شما خیلی بی اطلاع است عوضش کنید.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sheimish نمایش پست ها
    وکیل شما درست گفته که ویزایی با عنوان همراه نداریم اما به عنوان همراه فرد میتونه ویزای ویزیتوری بگیره و بعد برای اجازه کار اقدام کنه. پس همراه میتونه کار کنه و در این مورد وکیل شما اطلاع ندارد. اصولا من وکیلی ندیدم که از همه جزییات اطلاع داشته باشه. من خودم دو هفته پیش با یک وکیل مهاجرتی (بسیار ماهر و کانادایی ) صحبت کردم و چند تا سوال ریز ازش پرسیدم که اطلاع نداشت. خوشبختانه من بابت صحبت کردن باهاش پولی ندادم چون یک شرکت قراره پولش رو بده. شاید بعدها خودم یک دفتر مهاجرتی زدم.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام
    یک سوال برای من پیش آمده
    به عنوان مثال همسر من Study Permit داره و من از طریق ایشون Open Work Permit میگیرم.
    آیا امکان این هست که بعد از مشغول به کار شدن(1 سال بعد) من درخواست PR بدم؟
    یا اینکه همسرم باید درسش تمام شه بعد درخواست PR بدیم؟
    ویرایش توسط majid_3ma : February 17th, 2017 در ساعت 12:44 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    وکیل شما درست گفته که ویزایی با عنوان همراه نداریم اما به عنوان همراه فرد میتونه ویزای ویزیتوری بگیره و بعد برای اجازه کار اقدام کنه. پس همراه میتونه کار کنه و در این مورد وکیل شما اطلاع ندارد. اصولا من وکیلی ندیدم که از همه جزییات اطلاع داشته باشه. من خودم دو هفته پیش با یک وکیل مهاجرتی (بسیار ماهر و کانادایی ) صحبت کردم و چند تا سوال ریز ازش پرسیدم که اطلاع نداشت. خوشبختانه من بابت صحبت کردن باهاش پولی ندادم چون یک شرکت قراره پولش رو بده. شاید بعدها خودم یک دفتر مهاجرتی زدم.
    مرسی از جوابتون,
    واقعا برای منم عجیبه از دوتا وکیل مهاجرت پرسیدیم که هر دو گفتن همراه اجازه ی کار نداره, و هر دو هم تاکید کردن که ویزای "همراه" مدتش معادل مدت تحصیل مین اپلیکنته! و اسمی از ویزیتوری شش ماهه نبردن
    اگه تحصیل همسر من چهارسال طول بکشه, امکان تمدید ویزای ویزیتوری بعد از شش ماه از داخل کانادا هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)