صفحه 22 از 28 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

با سلام
    من چند تا سوال داشتم در رابطه با owp همسرم. من در حال حاضر دانشجو ارشد تمام وقت در دانشگاه کلگری هستم. خواستم بدونم به نظر شما اگر همسر من که هم اکنون در ایران هستن از ایران برای owp اقدام کنند شانس بیشتری دارند یا با ویزای ویزیت به کانادا بیان و از اینجا ویزای ویزیت رو به owp تبدیل کنند و اینکه هر کدوم به طور معمول چقدر طول میکشه؟
    سوال دیگه اینکه کلا احتمال گرفتن owp برای همسر تو این شرایط چقدر هست؟ ایا احتمالش هست که ویزای کار همسرم ریجکت بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hadissrsh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
    نامزدم دانشجوی فول تایم کانادا هستند حدود 5 ماهی از این زمان تا پایان تحصیلشون مونده که بعدش می تونند یک سال دیگه با ویزا کار بمونن ... چون امکان برگشت به ایران ندارند میخواستیم غیابی عقد کنیم که من بتونم با اجازه کار وارد کانادا شوم (open work permit( به نظر شما آیا افسر قبول میکند ازدواج غیابی رو ... لطفا نظرتون به ما بگید ممنون میشم

سلام
    من و همسرم دقیقا شرایطمون مثل شما هست. من کامل تر تو پیام خصوصی توضیح دادم ولی انگار صندوق دریافت شما پر هست و امکان دریافت پیام جدید ندارین. لطف میکنید چک کنید.
    ممنون.

Junior Member amirsinafar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Master Degree

سلام.
    در صورتی که یکی از زوجین ویزای تحصیلی بگیره، چطور باید همسرش و با خودش ببره ؟
    اول باید تنهایی بره و دعوت نامه بفرسته مثلا؟
    کلا چجوری می شه داستان ... ؟؟؟
    و اینکه همشرش می تونه بیاد تو کانادا و کار کنه یا خیر ... ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsinafar نمایش پست ها
    سلام.
    در صورتی که یکی از زوجین ویزای تحصیلی بگیره، چطور باید همسرش و با خودش ببره ؟
    اول باید تنهایی بره و دعوت نامه بفرسته مثلا؟
    کلا چجوری می شه داستان ... ؟؟؟
    و اینکه همشرش می تونه بیاد تو کانادا و کار کنه یا خیر ... ؟
    همزمان تقاضا میدهند و به همسر و فرزندان ویزای ویزیتوری همراه تعلق می گیره.
    همسر فرد دارنده ویزای دانشجویی کانادا میتونه برای ویزای کار اقدام کنه. تاپیک open work permit را نگاه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba2015 نمایش پست ها
    با سلام
    من چند تا سوال داشتم در رابطه با owp همسرم. من در حال حاضر دانشجو ارشد تمام وقت در دانشگاه کلگری هستم. خواستم بدونم به نظر شما اگر همسر من که هم اکنون در ایران هستن از ایران برای owp اقدام کنند شانس بیشتری دارند یا با ویزای ویزیت به کانادا بیان و از اینجا ویزای ویزیت رو به owp تبدیل کنند و اینکه هر کدوم به طور معمول چقدر طول میکشه؟
    سوال دیگه اینکه کلا احتمال گرفتن owp برای همسر تو این شرایط چقدر هست؟ ایا احتمالش هست که ویزای کار همسرم ریجکت بشه؟

بله میتوانند فرایند ویزای ویزیتوری کوتاهتر هست و ویزای کار owp طولانی تر البته اگه شما در زمان درخواست ویزا برای خودتون نامی از همسرتون نیاورده باشید متقاوت هست به هر حال پروسه زمانبر هست اگه ایشون رو به عنوان تای عنوان کردید پس ایشون در هنگام درخواست باید دلیل محکمی برای حضور در کنار شما داشته باشن
    به تاپیک مربوطه مراجعه کنید در مورد ویزای همراه ویزای موقت

Junior Member

با سلام
    خانم من میخان برای ویزای تحصیلی دانشگاه اقدام کنن برای کانادا.
    وکیل شرکت مهاجرتی به ما گفت که من میتونم ویزای work permit بگیرم اما اینو گفت که حتما همسرم باید بره کانادا و من همزمان با ایشون نمیتونم برم و بعد از این که ایشون رفت برم . و این که ممکنه ویزای من دوهفته تا دو ماه طول بکشه.
    میخام بدونم که به همین صورت هست یا اینکه من با ویزای ویزیتوری میتونم برم با ایشون و بعد از اونجا برای work permit اقدام کنم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Msjz نمایش پست ها
    با سلام
    وکیل شرکت مهاجرتی به ما گفت که من میتونم ویزای work permit بگیرم اما اینو گفت که حتما همسرم باید بره کانادا و من همزمان با ایشون نمیتونم برم و بعد از این که ایشون رفت برم . و این که ممکنه ویزای من دوهفته تا دو ماه طول بکشه.
    میخام بدونم که به همین صورت هست یا اینکه من با ویزای ویزیتوری میتونم برم با ایشون و بعد از اونجا برای work permit اقدام کنم؟
    ممنون
    وکیل بیخود گفته. شما میتونید همزمان اقدام کنید و از همین اول هم میتونید برای open work permit اپلای کنید. طول مدت پروسه ویزا قابل پیش بینی نیست ولی روی تاپیک ویزای دانشجویی کانادا چک کنید. فکر میکنم بیش از دو ماه طول میکشه.

سلام
    من کانادا با ویزای کار PGWP کار میکنم و تازه تو ایران ازدواج کردم. میخوام واسه ویزای اجازه کار همسرم اقدام کنم. چه مدارکی باید بفرستم؟
    عکس مراسم عروسی و چت هامون رو باید بفرستم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Msjz نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون
    فکر کنم بهتر باشه اسم و آدرس کامل این وکیل رو اینجا بگذارید تا حداقل دیگران سراغ این وکیل نرند. اینطوری یه خدمت بزرگی‌ به مهاجرین میکنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaghaei نمایش پست ها
    سلام
    من کانادا با ویزای کار PGWP کار میکنم و تازه تو ایران ازدواج کردم. میخوام واسه ویزای اجازه کار همسرم اقدام کنم. چه مدارکی باید بفرستم؟
    عکس مراسم عروسی و چت هامون رو باید بفرستم؟
    ممنون
    ترجمه عقد نامه و صفحات ازدواج شناسنامه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)