صفحه 23 از 28 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

سلام

من اگر با ویزای کار وارد کانادا بشم همسرم اجازه تحصیل دارن؟ آیای باید قبل از ورود برای اجازه تحصیب اقدام کرد یا بعدش؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط roomi نمایش پست ها
    سلام

من اگر با ویزای کار وارد کانادا بشم همسرم اجازه تحصیل دارن؟ آیای باید قبل از ورود برای اجازه تحصیب اقدام کرد یا بعدش؟

ممنون
    بعد از ورود هم میتونند از داخل کانادا اقدام کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه شریف

با سلام
    ممنون می شوم دوستان راهنمایی بفرمایید. در صورتی که فردی جهت دریافت ویزای تحصیلی اقدام کند، ایا همسرش می تواند از همان ابتدا برای Open work permit اقدام کند؟ یا حتما باید فرد مشغول به تحصیل شده باشد و بعد همسر برای این ویزا اقدام کند؟
    سوال دقیق من این است study permit در این جمله دقیقا چیست: If you are an international student studying full-time with a valid study permit, your spouse or common-law partner can apply for an open work permit

Junior Member

سلام دوستان
    من در امریکا مشغول به کار هستم اما به دلایلی مجبورم به کانادا نقل مکان کنم. شرکتی که توش کار میکنم میتونه امور جاب آفر و ویزا رو برام انجام بده. چون توی کانادا هم دفتر داره.
    میخوام بدونم اگه همسرم بخواد از ایران به من ملحق بشه باید در چه زمانی درخواست چه ویزایی بکنه و مراحلش چی هست؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من و خانمم هردو بصورت دانشجوی امدیم کانادا حدودا ۲ سال میشه خانمم تو این دو سال داشته فرانسه میخونده چون پذیرش کاندیشنال داشته حالا این ترم فال اولین ترمش بوده و رو به اتمام هست ولی نمیخواد ادامه بده و میخواد واسه ورک پرمیت اقدام کنه از طریق استادی پرمیت من که تا ۳۱ اگست ۲۰۱۹ اعتبار داره ایا این کار امکان پذیر هستش و مشکلی ایجاد نمیشه؟ ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط babakoch نمایش پست ها
    سلام
    من و خانمم هردو بصورت دانشجوی امدیم کانادا حدودا ۲ سال میشه خانمم تو این دو سال داشته فرانسه میخونده چون پذیرش کاندیشنال داشته حالا این ترم فال اولین ترمش بوده و رو به اتمام هست ولی نمیخواد ادامه بده و میخواد واسه ورک پرمیت اقدام کنه از طریق استادی پرمیت من که تا ۳۱ اگست ۲۰۱۹ اعتبار داره ایا این کار امکان پذیر هستش و مشکلی ایجاد نمیشه؟ ممنون
    نه مشکلی نداره. ایشون میتونه از داخل کانادا اوپن ورک پرمیت بگیره.

Junior Member

سلام دوستان من همسرم ویزا دانشجویی تحصیلی در مقطع فوق لیسانس داره می گیره.

وکیل هم به من گفته برات ویزا work permit می گیریم.

می خوام بدونم ما همزمان با هم می تونیم وارد کانادا بشیم و یا باید همسرم بیاد و بعد ما اقدام کنیم برای ویزای من؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amin0404 نمایش پست ها
    سلام دوستان من همسرم ویزا دانشجویی تحصیلی در مقطع فوق لیسانس داره می گیره.

وکیل هم به من گفته برات ویزا work permit می گیریم.

می خوام بدونم ما همزمان با هم می تونیم وارد کانادا بشیم و یا باید همسرم بیاد و بعد ما اقدام کنیم برای ویزای من؟
    همزمان هم میتونید اقدام کنید.

Junior Member

ممنون از پاسخگویی تون.

یعنی همزمان می تونیم وارد خاک کانادا بشیم؟

سوال بعدیم اینه مدت زمان ویزای من با مدت زمان ویزای خانمم یکی؟ یا شاید برای من کمتر بدن؟

سلام دوستان
    من قصد دارم با گرفتن پذیرش یک دوره ی 2ساله از یک کالج کانادایی برای همسرم ویزای تحصیلی بگیرم و خودم هم اوپن ورک پرمیت بگیرم.آیا بعد از یک سال کار کردن در اونجا میتونم به خاطر سابقه کار کانادایی درخواست اقامت دائم بدم یا خیر؟و اگر باید وارد پروسه ی اکسپرس انتری بشم از این طریق امکان پذیر هست این کار؟و چقدر طول میکشه؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)