صفحه 24 از 28 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

سلام به همگی
    من به تازگی CAQ رو گرفته بودم و میخام study permit رو بگیرم . با توجه به اینکه متاهل هستم تو قسمت سوالات هدف از اومدن ممبر رو چی بزنم ؟ open work permit یا visitor که البته ویزیتور هم دونوع داره ؟ هزینه بالاتری هم داره برای حالت work permit. ضمنا گردش حساب نیاز به مانده بالا هم داره همین الان ؟چون برای سابمیت میخواد اون رو هم . اگر راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.

سلام دوستان من و همسرم ۴ روز پیش request pass شدیم همسرم برای study اقدام کردن و من برای visitor ای.
    حالا سوالم اینه که پروسه تبدیل ویزای ویزوتوری من به work permit به چه صورته؟ چه مدت طول میکشه صادر بشه (من شنیدم اگه بمحض ورود تو فرودگاه کانادا اقدام کنم سریع صادر میشه)؟ و اینکه ممکنه با تغییر وضعیت من موافقت نشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Parya1360 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. من تازه عضو اینجا شدم و سؤالی دارم. بنده در حال حاضر با ویزای دانشجویی کانادا هستم. قصد دارم برای پارتنرم که درایران هست برای اپن ورک پرمیت اقدام کنم. (قبلا یک بار برای ویزای ویزیتور اقدام کردم که رد شد، برای اثبات رابطه هم فقط عکس گذاشتم).. حالا اینبار که میخوام برای ورک پرمیت اقدام کنم به نظرتون چه مدرکی میتونم ارائه کنم؟ فک میکنین اگه اون ازایران صیغه نامه تهیه کنه و ترجمه شه فایده ای داره؟
    (باید به عنوان common law partner اقدام کنیم)
    سلام
    من شرایطم دقیقا مثل شماست و با این که چند سال زندگی مشترک داشتیم مدارک خونه و .. اطلاعات مفیدی توش نیست. لطفا راهنمایی کنید اگر به نتیجه رسیدین

Junior Member

سلام
    من الان در کانادا با study permit هستم.
    همسرم open work permit دارند.

بر روی work permit ایشون این جمله نوشته شده:

UNLESS AUTHORIZED, PROHIBITED FROM ATTENDING ANY EDUCATIONAL INSTITUTION,OR TAKING ANY ACADEMIC, PROFESSIONAL OR VOCATIONAL TRAINING COURSE.

حال سوال من این هست که برای اخذ اجازه برای شرکت در کلاسها و یا دوره هایی از این دست با چه کسی باید تماس بگیریم؟

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط afgh نمایش پست ها
    سلام
    من الان در کانادا با study permit هستم.
    همسرم open work permit دارند.

بر روی work permit ایشون این جمله نوشته شده:

UNLESS AUTHORIZED, PROHIBITED FROM ATTENDING ANY EDUCATIONAL INSTITUTION,OR TAKING ANY ACADEMIC, PROFESSIONAL OR VOCATIONAL TRAINING COURSE.

حال سوال من این هست که برای اخذ اجازه برای شرکت در کلاسها و یا دوره هایی از این دست با چه کسی باید تماس بگیریم؟

سپاس
    اگر کورس آنلاین باشه یا مدتش کمتر از شش ماه باشه مشکلی نیست، در غیر اینصورت باید از اداره مهاجرت بپرسید، یعنی با CIC باید تماس بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjei نمایش پست ها
    سلام
    من شرایطم دقیقا مثل شماست و با این که چند سال زندگی مشترک داشتیم مدارک خونه و .. اطلاعات مفیدی توش نیست. لطفا راهنمایی کنید اگر به نتیجه رسیدین

سلام
    جوابی به سوال شما داده شد؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba2015 نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم دقیقا شرایطمون مثل شما هست. من کامل تر تو پیام خصوصی توضیح دادم ولی انگار صندوق دریافت شما پر هست و امکان دریافت پیام جدید ندارین. لطف میکنید چک کنید.
    ممنون.

سلام
    من و نامزدم که هیچ سند ازدواجی نداریم، و ایشون ژانویه 2019 برای ادامه تحصیل از یک دانشگاه معتبر کانادا پذیرش فاند گرفته در مقطع دکترا و میخوایم در اولین سفر ایشون به ایران ازدواج رسمی کنیم، و برای ویزا من اقدام کنیم. م
    و اینکه برای زودتر به جریان افتادن پرونده من، قصد داشتیم ازدواج غیابی کنیم، اما نگران شدیم که مبادا آفیسر فکر کنه ازدواجمون صوریه و منصرف شدیم، آیا اصلا مسیله ای بود یا ما زیادی احتیاط کردیم؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بله شما هم می تونید درخواست ویزای کار بدهید
    اگر دوره فرصت مطالعاتی بیشتر از ۶ ماه هست بیمه هم شامل میشه البته استان به استان فرق میکنه
    اگر همسرتان بیمه باشه ۱۰۰ درصد شما هم بیمه خواهید بود

سلام
    من و نامزدم که ژانویه 2019 برای ادامه تحصیل از یک دانشگاه معتبر کانادا پذیرش فاند گرفته در مقطع دکترا و میخوایم در اولین سفر ایشون به ایران ازدواج رسمی کنیم، و برای ویزا owp من اقدام کنیم.
    1. آیا ایشون که بیمه دانشگاه هستن، بعد از رفتن من، من هم شامل بیمه شون میشم یا باید جدا بیمه بکنم؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر همسرتون ارشد بخونند بعدش میتونند یک اجازه کاری سه ساله مخصوص فارغ التحصیلان دانشگاههای کانادا برای خودشون درخواست کنند و یک اجازه کاری بعنوان همراه برای شما. این اجازه کاری قابل تمدید نیست، در نتیجه تا قبل از پایان آن باید یا مجددا یکی تون دانشجو بشه یا اینکه اقامت دائم بگیرید.

با صرف پیدا کردن کار نمیتونید ویزای کاری مستقل بگیرید. برای اینکه مستقلا ویزای کار بگیرید باید شرکت مربوطه بتونه به اداره کار کانادا اثبات کنه که هیچ کانادایی یا دارنده اقامت دائم که بتواند کار مورد نظر را انجام بدهد وجود ندارد یا در دسترس نیست.

برای گرفتن اقامت دائم باید وارد پروسه مهاجرتی کانادا بشوید که روال مستقلی دارد. تاپیک های مهاجرت به روش اکسپرس انتری را نگاه کنیاشمد.

سلام
    من و نامزدم که هیچ سند ازدواجی نداریم، و ایشون ژانویه 2019 برای ادامه تحصیل از دانشگاه کنکوردیا مونتریال کانادا پذیرش با فاند گرفته در مقطع دکترا و میخوایم در اولین سفر ایشون به ایران ازدواج رسمی کنیم، و برای ویزا owp من اقدام کنیم.
    1. بعد از زمان فارغ التحصیلی ایشون اجازه کاری سه ساله مخصوص فارغ التحصیلان دانشگاههای کانادا برای خودشون درخواست کنند آیا ویزای owp من هنوز وجود خواهد داشت، یا باید دوباره یک اجازه کاری بعنوان همراه برای من بگیرن؟
    2. اگر من بعد از رفتن به کانادا شروع به یادگیری زبان فرانسه کنم، و یک سال کار کنم، گزینه مناسب تری برای اقدام به مهاجرت نخواهم بود به عنوان main applicant ؟ یا بهتره بعد از فارغ التحصیلی ایشون به واسطه خودشون اقدام کنیم؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط cermetal نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر

من قصد دارم برای فرصت مطالعاتی یک ساله به کبک برم. و تصمیم دارم برای همسرم درخواست open work permit کنم
    در چک لیست اطلاعات مربوط به همسرم فرم Application for Work Permit Made Outside of Canada (IMM1295) (required) هم باید برای ایشون پر بشه.
    همچنین فرم Schedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada (IMM 5257)
    و اطلاعات خانوادگی(فرم 5645)، عکس و پاسپورت و هدف از سفر

آیا روند همینه؟ من جایی را اشتباه نرفتم؟

مبالغ مربوط به همسرم هم work permit هم open worl permit که 155 دلار و 100 دلار به ترتیبه.
    یعنی کسی که تقاضای اپن ورک پرمیت را به عنوان همراه میده باید هر دو این مبالغو پرداخت کنه؟
    سلام
    ورک پرمیت با اپن ورک پرمیت فرق داره؟
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)