صفحه 25 از 28 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    سلام. ویزای ویزیتور "همراه دانشجو" رو از اول به همون مدت زمان تحصیل دانشجو و یا تا اخر اعتبار پاسپورت میزنن.
    اگه ویزیتور معمولی باشه مدتش اون ۶ ماه میشه.

سلام
    بعنی دو نوع ویزیتوری داریم؟
    و اگر ویزیتوری همراه دانشجو تا پایان تحصیل دانشجو ادامه داره، پس با این حساب، به عنوان همراه، بهتره ویزای کار بگیرم یا ویزیتوری؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ویزا فقط همون نوع ویزیتور هست. منتهی میتونید یک open work permit هم رویش تقاضا کنید. وکیل شما خیلی بی اطلاع است عوضش کنید.
    سلام
    یعنی من به عنوان همراه همسرم، بایر ویزای ویزیتوری بگیرم . بعد برای ویرای owp افدام کنیم؟
    متشکزم

سلام، من همراه همسرم ماه ديگه بايد بريم ونكوور،همسرم ويزاي دانشجويي گرفته و خودم ويزاي ويزيتور، ميخواستم بپرسم وقتي رسديم چطور ميتونم درخواست ويزاي كاري كنم؟ از همون فرودگاه ميشه يا بايد از طريق سايت اقدام كنم؟ ممنون ميشم اگر اطلاع داريد راهنمايي كنيد

Junior Member

برای ویزای کار می تونستید از همین ایران هم درخواست بدید و به جای ویزیتوری درخواست ویزای کاری بدید. اما الان که ویزیتور رو گرفتید هم می تونید دوباره درخواست ویزای کاری بدید. به صورت آنلاین باید درخواست OWP رو روی سایت CIC ثبت کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Em نمایش پست ها
    سلام، من همراه همسرم ماه ديگه بايد بريم ونكوور،همسرم ويزاي دانشجويي گرفته و خودم ويزاي ويزيتور، ميخواستم بپرسم وقتي رسديم چطور ميتونم درخواست ويزاي كاري كنم؟ از همون فرودگاه ميشه يا بايد از طريق سايت اقدام كنم؟ ممنون ميشم اگر اطلاع داريد راهنمايي كنيد

Junior Member

سلام
    زمانی که ویزای من صادر شد پاسپورتم اعتبار کافی نداشت و ویزا و ورک پرمیتم تا برج 7 امسال صادر شد و با وجود اینکه برای الصاق ویزا، پاسپورت تمدید شده رو فرستادم ، ویزا بر اساس همان تاریخ اعتبار پاسپورت قبل صادر شد. 18 سپتامبر سال 2018 وارد مونترال شدم و الان در مونترال مشغول کار هستم.
    آیا برای تمدید ویزا و ورک پرمیتم باید دقیقاً مراحل اول را تکرار کنم و درخواست ویزای ویزیتور و سپس تقاضای ورک پرمیت بدم ؟ با پرداخت هزینه ویزا و اپن ورک پرمیت؟ یا میشه پروسه راحت تری رو طی کنم؟ (دفعه اول برای ورک پرمیت پرداختی نکردیم و فقط برای ویزا هزینه پرداخت کردیم. )
    اگه ویزا و ورک پرمیتم تا برج 7 امسال صادر نشه، باید از محل کارم استعفا بدم ؟
    با سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_a نمایش پست ها
    سلام
    زمانی که ویزای من صادر شد پاسپورتم اعتبار کافی نداشت و ویزا و ورک پرمیتم تا برج 7 امسال صادر شد و با وجود اینکه برای الصاق ویزا، پاسپورت تمدید شده رو فرستادم ، ویزا بر اساس همان تاریخ اعتبار پاسپورت قبل صادر شد. 18 سپتامبر سال 2018 وارد مونترال شدم و الان در مونترال مشغول کار هستم.
    آیا برای تمدید ویزا و ورک پرمیتم باید دقیقاً مراحل اول را تکرار کنم و درخواست ویزای ویزیتور و سپس تقاضای ورک پرمیت بدم ؟ با پرداخت هزینه ویزا و اپن ورک پرمیت؟ یا میشه پروسه راحت تری رو طی کنم؟ (دفعه اول برای ورک پرمیت پرداختی نکردیم و فقط برای ویزا هزینه پرداخت کردیم. )
    اگه ویزا و ورک پرمیتم تا برج 7 امسال صادر نشه، باید از محل کارم استعفا بدم ؟
    با سپاس فراوان
    لازم نیست برای ویزای توریستی اقدام کنید، فقط باید برای ویزای کار اقدام کنید، از روزی که ویزای کار باطل میشه حتی یک ساعت هم حق کار کردن ندارید،در واقع به طور کامل شغلتون رو از دست میدهید ، وقتی درخواست رو سابمیت میکنید تا زمانی که جواب ویزاتون بیاید میتونید درکانادا بمونید تا زمانی که جواب بیاد و بتونید مجددا کارتون رو ادامه بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    لازم نیست برای ویزای توریستی اقدام کنید، فقط باید برای ویزای کار اقدام کنید، از روزی که ویزای کار باطل میشه حتی یک ساعت هم حق کار کردن ندارید،در واقع به طور کامل شغلتون رو از دست میدهید ، وقتی درخواست رو سابمیت میکنید تا زمانی که جواب ویزاتون بیاید میتونید درکانادا بمونید تا زمانی که جواب بیاد و بتونید مجددا کارتون رو ادامه بدید.
    سلام
    از پاسخ شما بسیار ممنونم.
    پس باید برای ویزای کار و ورک پرمت درخواست بدم.
    چک کردم هزینه هر دو حدود 400 دلار میشه
    این هزینه رو باید مجدا پرداخت کنم ؟

ApplyAbroad Guru

اگر قبل از باطل شدن ویزای کار تقاضای تمدید بدن میتونند در مدت زمان بررسی تقاضا به کار شون ادامه بدن:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=189&top=17

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر قبل از باطل شدن ویزای کار تقاضای تمدید بدن میتونند در مدت زمان بررسی تقاضا به کار شون ادامه بدن:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=189&top=17
    بله ولی ظاهراً کارفرماها ریسک نمیکنند چون دولت برای implied status هیچ مدرکی در اختیار فرد نمیزاره به عنوان proof. یکی از همکاران من بعد انقضای ورک پرمیت بطور کامل اخراج شد و بعد از مشخص شدن نتیجه پرونده اش مجددا ادامه کارش رو شروع کرد، اینجا هم نوشته در این وضعیت شخص می‌تونه در کانادا بمونه ولی نگفته که می‌تونه به درس خوندن یا کار کردن ادامه بده

Implied status: If a visitor, student or foreign worker applies to extend their status, before that status expires, they can legally remain in Canada until a decision is made on the application. In this situation, the person has implied status.

ApplyAbroad Guru

بله ولی ظاهراً کارفرماها ریسک نمیکنند چون دولت برای implied status هیچ مدرکی در اختیار فرد نمیزاره به عنوان proof. یکی از همکاران من بعد انقضای ورک پرمیت بطور کامل اخراج شد و بعد از مشخص شدن نتیجه پرونده اش مجددا ادامه کارش رو شروع کرد، اینجا هم نوشته در این وضعیت شخص می‌تونه در کانادا بمونه ولی نگفته که می‌تونه به درس خوندن یا کار کردن ادامه بده

Implied status: If a visitor, student or foreign worker applies to extend their status, before that status expires, they can legally remain in Canada until a decision is made on the application. In this situation, the person has implied status.
    شاید در این مورد کارفرما از قوانین اطلاع درستی نداشته. لینک بالا که پست کردم تصریح کرده که فرد میتونه در این مدت کار کنه و در مورد تحصیل هم اطلاع دقیق دارم که در مدتی که منتظر تمدید اجازه تحصیل هستید میتونید به تحصیلتون ادامه بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)