صفحه 4 از 28 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

دوست عزیز. ممنون از راهنماییت. میدونم که پکیج خودم رو میتونم آتاوا بدم اما همسرم چی؟ اونم میشه براش از آتاوا اقدام کنم در حالیکه الان ایرانه و اولین باریه که میخواد اپلای کنه واسه ویزا.
    فکر نمیکنم بشه براش از آتاوا درخواست کرد. تا جایی که اطلاعات من میگه, اون دو تا آپشن داره (از آنکارا). یکی اینکه تحت کتگوری من بیاد یعنی ویزای کار بگیره
    راه دو اینه که ویزای توریستی بگیره(و بعداز اینکه اومد, اجازه کار بگیره)... اگه شما بودین کدومو انتخاب میکردی؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    دوست عزیز. ممنون از راهنماییت. میدونم که پکیج خودم رو میتونم آتاوا بدم اما همسرم چی؟ اونم میشه براش از آتاوا اقدام کنم در حالیکه الان ایرانه و اولین باریه که میخواد اپلای کنه واسه ویزا.
    فکر نمیکنم بشه براش از آتاوا درخواست کرد. تا جایی که اطلاعات من میگه, اون دو تا آپشن داره (از آنکارا). یکی اینکه تحت کتگوری من بیاد یعنی ویزای کار بگیره
    راه دو اینه که ویزای توریستی بگیره(و بعداز اینکه اومد, اجازه کار بگیره)... اگه شما بودین کدومو انتخاب میکردی؟
    همسر شما چطوری میخوان مستقلا ویزای کار بگیرند؟ مگر پیشنهاد کار تائید شده از طرف دولت از کانادا دارند؟

اگر اینطور نیست در واقع ایشون یک راه بیشتر ندارند و اونهم گرفتن ویزای ویزیتوری بعنوان همراه است. اجازه کار ایشون در واقع بعنوان همراه شما که دانشجو هستید صادر میشه نه بعنوان ویزای کار مستقل، و اعتبار اونهم بلافاصله بعد از پایان اعتبار ویزای دانشجویی شما منقضی میشه. درواقع اعتبار اجازه کار ایشان منوط به اعتبار اجازه تحصیل شماست و یک ویزای کار مستقل نیست.

با درنظر گرفتن این موضوع تنها امکان بنظر بنده اینست که شما اول سریع اجازه دانشجویی خودتان را تمدید کنید و بعد کپی مدارک ویزای دانشجویی را برای ایشون بفرستید و ایشون با مدارک کامل (اسناد ازدواج و ساپورت و غیره) برای دریافت ویزای ویزیتوری همراه از آنکارا اقدام کنند. راستش بنده نمیدانم از اتاوا هم میشه برای ایشون ویزای ویزیتوری بگیرید یا نه ولی بعید میدونم. از اتاوا سئوال کنید. اجازه کار را بعد از ورود هم میتوانند دریافت کنند.

رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

ممنون از جوابتون. من با یک افسر درسفارت آتاوا تلفنی صحبت کرده بودم و کامل توضیح دادم موقعیت رو. گفت همسرت میتونه" under your category"بیاد (یعنی برای ویزای کار) ولی الان حرف شما کاملا منطقیه! همسرم پیشنهاد کار تائید شده از طرف دولت کانادا نداره. (البته دوباره با افسر تماس خواهم گرفت.)

یک سوال برام پیش اومد, آیا من میتونم مدارک خودمو بفرستم ایران و از اونجا با مدارک شوهرم با هم همزمان اپلای کنیم, که اونم تحت کتگوری من بیاد؟(استادی پرمیت رو تازه تمدید کردم اما سینگل اینتری هست. )
    ویرایش توسط bamrey_reybam2 : July 16th, 2012 در ساعت 07:50 AM

ApplyAbroad Guru

ممنون از جوابتون. من با یک افسر درسفارت آتاوا تلفنی صحبت کرده بودم و کامل توضیح دادم موقعیت رو. گفت همسرت میتونه" under your category"بیاد (یعنی برای ویزای کار) ولی الان حرف شما کاملا منطقیه! همسرم پیشنهاد کار تائید شده از طرف دولت کانادا نداره. (البته دوباره با افسر تماس خواهم گرفت.)

یک سوال برام پیش اومد, آیا من میتونم مدارک خودمو بفرستم ایران و از اونجا با مدارک شوهرم با هم همزمان اپلای کنیم, که اونم تحت کتگوری من بیاد؟(استادی پرمیت رو تازه تمدید کردم اما سینگل اینتری هست. )
    من دقیق نمیدونم منظور ایشون از "under your category" چی بوده ولی فکر نمیکنم منظور "نوع ویزای مشابه" باشه. شاید منظورش بعنوان همراه شما بوده. شما بالاخره بصورت دانشجویی وارد کانادا شده اید یا کاری؟

شما که اجازه دانشجویی تمدید کرده اید که دیگر اپلای مجدد نباید بکنید. ایشان باید مدارک شما را ضمیمه مدارک خودشان بکنند تا ویزای ویزیتوری بعنوان همراه شما بگیرند. احتیاجی نیست که شما هم دوباره از سر اپلای کنید.

رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

من به صورت دانشجویی وارد شدم و الان دانشجو هستم. بله درست میگید تنها آپشن همون ویزای ویزیتوری هست.
    ممنون از وقتی که گذاشتین.
    شب خوش

Junior Member

سلام شما احتمالا میتونی مستقیما برای همسرت work permit بگیری. البته یه سری شرایط داره. یه نگاه به این بنداز. http://www.cic.gc.ca/english/study/work-spouse.asp
    ویرایش توسط Mehdi79 : July 26th, 2012 در ساعت 11:12 AM دلیل: اصلاح لینک

رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

بینید اگه تو همین لینکی که دادی رو قسمت Download and print the application package کلیک کنین ... تو اون صفحه نوشته:

This application is for temporary residents who are
    already in Canada
    که شامل حال همسر من نمیشه

Junior Member

سلام، منم همین مشکل رو دارم، یه دفعه ریسک کردم و به CPP اتاوا مدارک فرستادم، به خودم ویزای برگشت دادن ولی‌ مدارک همسرم رو برگردوندند با این دلیل که ایشون رزیدنت کانادا نیستند، الان منم دقیقا همین سوال رو دارم که آیا باید برای Open Work Permit براشون اقدام کنم یا ویزیتور و کدوم ریسکیتر و کدوم سریعتر می‌شه، اگه شما به نتیجه‌ رسیدید لطفا به منم خبر بدید

Junior Member

با سلام ،
    من ی سوال دارم . ممنون میشم اگه کسی بتونه جوابی بم بده. من ویزا کار ۳ ساله کانادا را به خاطر فارغ تحصیلی از اونجا دارم. حالا جدیدن ازدواج کرده ام. میتونم با استفاده ازین ویزا برای ایشون هم اقدام کنم و ویزا بگیرم؟
    ویرایش توسط bluebird : July 31st, 2012 در ساعت 11:36 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebird نمایش پست ها
    با سلام ،
    من ی سوال دارم . ممنون میشم اگه کسی بتونه جوابی بم بده. من ویزا کار ۳ ساله کانادا را به خاطر فارغ تحصیلی از اونجا دارم. حالا جدیدن ازدواج کرده ام. میتونم با استفاده ازین ویزا برای ایشون هم اقدام کنم و ویزا بگیرم؟
    منم در همین وضع هستم، با مشاوره مهاجرت دانشگاه کلگری صحبت کردم، میگه بهترین راه اینه که همسر ویزای Visitor تقاضا بده و بعد که اومد اینجا درخواست اجازه کار بده، به عنوان Open Work Permit هم می‌شه تقاضا داد ولی‌ به گفته ایشون ریسک رّد شدنش زیاده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)