صفحه 5 از 28 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

سلام
    يه سوال
    ما هنوز عقد نكرديم
    بهتره كه هر كدوم جدا جدا بريم دانشجويي، بعد ازدواج ؟ من خودم ويزا دارم. يا اينجا ازدواج و ايشون ويزاي همسر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Palang2 نمایش پست ها
    منم در همین وضع هستم، با مشاوره مهاجرت دانشگاه کلگری صحبت کردم، میگه بهترین راه اینه که همسر ویزای Visitor تقاضا بده و بعد که اومد اینجا درخواست اجازه کار بده، به عنوان Open Work Permit هم می‌شه تقاضا داد ولی‌ به گفته ایشون ریسک رّد شدنش زیاده

ممنون. امیدوارم که این ویزا بشون داده بشه. شرایط ما ریسکش بالاتر هم هست چون ایشون هم سی اس کیو دارند.

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

دوستان اگه کسی هست که از سفارت کانادا در دیترویت یا نیویورک تونسته
    ویزای ویزیتوری
    بگیره لطفا نتیجه و تجربیاتش رو اطلاع بدید.
    ایا حالا که بوفالو بسته شده میشه مثلا از دیترویت اقدام کرد؟ شرایط خاصی داره؟
    من ویزای خودم هم باید تمدید بشه(در حال حاضر کانادا هستم). آیا میتونم مدارک خودم رو با پکیج همسرم (به عنوان ویزیتور) هر دو رو بفرستم دیترویت؟

سپاس

Member Klamm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature MA

سلام
    در مورد اقدام برای اجازه ی کار همراه بلافاصله بعد از ورود به کانادا (در فرودگاه) کسی تجربه ای داره؟

Junior Member

من با ویزای ویزیتوری به همراه همسرم اومدم. همون موقعی که آفیسر توی فرودگاه داشت برای همسرم study permit صادر میکرد بهش گفتیم آیا امکانش هست که برای من هم work permit صادر کنه، بلافاصله گفت: Nop!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samankh نمایش پست ها
    من با ویزای ویزیتوری به همراه همسرم اومدم. همون موقعی که آفیسر توی فرودگاه داشت برای همسرم study permit صادر میکرد بهش گفتیم آیا امکانش هست که برای من هم work permit صادر کنه، بلافاصله گفت: Nop!
    Work permit را بعد از ورود بصورت آنلاین از طریق سایت اداره مهاجرت اقدام میکنید.

Member Klamm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature MA

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    Work permit را بعد از ورود بصورت آنلاین از طریق سایت اداره مهاجرت اقدام میکنید.
    ممنونم از هر دو نفر
    آره اون ثبت نام آنلاین و همچنین مرکز وگرویل رو دیدم. با این حال مسئول اینترنشال دانشگاه میگه که بعضی آفیسرها همونجا صادر میکنند.
    سامان جان بعد که گفت نه دیگه مشکلی پیش نیومد؟ بعدا اقدام کردید؟ شد؟
    آخه توی سایت میگه job offer میخواد. خب کسی که هنوز اجازه کار نداره کی بهش job offer میده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Klamm نمایش پست ها
    ممنونم از هر دو نفر
    آره اون ثبت نام آنلاین و همچنین مرکز وگرویل رو دیدم. با این حال مسئول اینترنشال دانشگاه میگه که بعضی آفیسرها همونجا صادر میکنند.
    آخه توی سایت میگه job offer میخواد. خب کسی که هنوز اجازه کار نداره کی بهش job offer میده؟
    اجازه کار همسر جاب آفر نمیخواد. اجازه کار open میدهند که اجازه دارید برای هر کارفرمایی که بخواهید کار کنید و تا پایان اعتبار اجازه دانشجویی همسر هم معتبر است. در ضمن تا اونجا که بنده میدونم اخیرا از اتاوا صادر میشه نه وگرویل.

http://www.cic.gc.ca/english/study/work-spouse.asp

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Klamm نمایش پست ها
    ممنونم از هر دو نفر
    سلام. وقتی گفت نه، دیگه ما هم چیزی نگفتیم آخه خیلی چهره ش جدی بود من دیگه بعدش اقدام نکردم چون برنامم عوض شد و دارم برای دانشگاه apply میکنم. ولی همونطوریه که ghlobe عزیز گفتند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samankh نمایش پست ها
    سلام. وقتی گفت نه، دیگه ما هم چیزی نگفتیم آخه خیلی چهره ش جدی بود من دیگه بعدش اقدام نکردم چون برنامم عوض شد و دارم برای دانشگاه apply میکنم. ولی همونطوریه که ghlobe عزیز گفتند.
    شما میتونید Work permit و Study permit رو همزمان داشته باشید و منافاتی ندارد. مزیتش در این حالت برای شما اینست که اگر بخواهید پارت تایم هم میتونید تحصیل کنید (در حالیکه main که همسر شما باشند باید فول تایم باشند). توصیه من اینست که work permit را در هر حال بگیرید حتی اگر فعلا استفاده نکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)