صفحه 8 از 28 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 272

موضوع: اجازه کار همسر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اجازه کار همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    عجیبه من چنین چیزی نشنیده بودم. قدیمها که هر دو study permit و work permit رو با هم داشتیم و مشکلی نبود. تا الان هم نشنیدم که قانون در اینمورد عوض شده باشه.
    work permit & Study permit ربطی به هم ندارد شما اگر شرایط هر دو را داشته باشید میتوانید برای هر دو درخواست کنید. ورک پرمیت و استادی پرمیت آنلاین هم زمانی که شما داخل کانادا باشید و باید آنلاین اپلای کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوستان کسی تا به حال online درخواست open work permit داده؟
    من تا حالا دوبار دادم هر بار هم خیلی راحت آمده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    بچه ها اینجا کسی هست که همسر از ایران درخواست open work permit داده باشه؟ هر گونه تجربه ای مفید خواهد بود....
    میخوام بدونم اوضاع برای همسر هم مثل اوضاع ویزای ویزیتور خرابه یا بهتره؟
    لینک: http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...asp?q=199&t=17
    شما باید کانادا باشید تا ورک پرمیت اپلای کنید چون باید از داخل اینجا باید اپلای کنید. work permit from outside of Canada شامل همسر دانشجو نمیشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smhz نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.

یعنی باید برگردن ایران و از اونجا دوباره برای visitor Multiple اقدام کنند؟ اینطوری که خیلی سخت میشه.
    آخه ویزا و work permit ایشون تا دو سال دیگه اعتبار داره. ما فقط میخوایم single entry رو به multiple entry تبدیل کنیم. از داخل کانادا نمی شه اقدام کرد؟
    بعد که ورک پرمیت آمد برای ویزا اپلای کنید و مالتیپل بهتون میدن من تا حالا ندیدم به کسی ندند

با سلام به دوستان
    يه سوال داشتم ،اگه كسي با استادي پرميت وارد بشه مي تونه بعد از ورود ثبت نام نكنه و استادي پرميت رو به ورك پرميت تغيير بده؟

با تشكر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid1387 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    يه سوال داشتم ،اگه كسي با استادي پرميت وارد بشه مي تونه بعد از ورود ثبت نام نكنه و استادي پرميت رو به ورك پرميت تغيير بده؟

با تشكر
    در تئوری امکان پذیره ولی چطورمیخواهید ورک پرمیت بگیرید؟ همینطوری که به شما ورک پرمیت نمیدهند.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

با سلام به دوستان

با تشكر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در تئوری امکان پذیره ولی چطورمیخواهید ورک پرمیت بگیرید؟ همینطوری که به شما ورک پرمیت نمیدهند.
    برای صدور اپن ورک پرمیت باید استادی پرمیت باطل بشه.
    به این سوال هم فکر کنید که آیا وقتی استادی پرمیت باطل شد می شه بدون استاتوس مشخصی توی کانادا باقی موند تا ورک پرمیت صادر بشه (به فرض صادر شدن ورک پرمیت) یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    برای صدور اپن ورک پرمیت باید استادی پرمیت باطل بشه.
    به این سوال هم فکر کنید که آیا وقتی استادی پرمیت باطل شد می شه بدون استاتوس مشخصی توی کانادا باقی موند تا ورک پرمیت صادر بشه (به فرض صادر شدن ورک پرمیت) یا نه؟
    بسيار ممنون از پاسختون

حقيقتا من در كانادا دانشجو هستم و در حال برنامه ريزي براي آوردن خانمم و دخترم به اتاوا هستم ،ولله همه مي گن ديگه به سختي ويزاي ويزيتوري به همسر دانشجو ميدن واسه همين تو فكر بودم كه براي خانمم براي دانشگاه اپلاي كنيم بدون درخواست فاند و اينجور چيزا و بعد كه اومد استاتوس رو براشون تغيير بديم.

كلا هيچ كي دقيقا نه اينو رد مي كنه و نه تاييد و نميدونم آيا تايپيكي براي اين هست يا نه؟

تازگيها هم يكي براي خانمش مستقيما از ايران ويزاي open work permit رو بصورت انلاين گرفته انم 12 روزه

ApplyAbroad Guru

بسيار ممنون از پاسختون

حقيقتا من در كانادا دانشجو هستم و در حال برنامه ريزي براي آوردن خانمم و دخترم به اتاوا هستم ،ولله همه مي گن ديگه به سختي ويزاي ويزيتوري به همسر دانشجو ميدن واسه همين تو فكر بودم كه براي خانمم براي دانشگاه اپلاي كنيم بدون درخواست فاند و اينجور چيزا و بعد كه اومد استاتوس رو براشون تغيير بديم.

كلا هيچ كي دقيقا نه اينو رد مي كنه و نه تاييد و نميدونم آيا تايپيكي براي اين هست يا نه؟

تازگيها هم يكي براي خانمش مستقيما از ايران ويزاي open work permit رو بصورت انلاين گرفته انم 12 روزه
    در این مورد بله شدنی که هست و خانم شما میتوانند همزمان ورک پرمیت و استادی پرمیت داشته باشند بدون نیاز به باطل کردن دیگری. من موردش رو دیده ام. چون اساسا استاتوس ایشون در کانادا بعنوان همراه شما خواهد بود.
    منتهی سوال اینست که از کجا میدانید به ایشان ویزای دانشجویی راحتتر میدهند؟ اگر ویزای ویزیتوری به ایشون ندهند ویزای دانشجویی که معلوم نیست بدهند باتوجه به اینکه همسرشون که شما باشید هم اونجا هستید.

سلام به همه دوستان
    من درسم تازه تموم شده و الان post graduation work permit دارم. میخوام واسه همسرم که ایرانه تقاضای ویزا بدم. میخواستم ببینم بجز visitor visa چه نوع ویزای دیگه میتونم واسش اقدام کنم؟

با تشکر فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)