صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 43

موضوع: # آموزش لهجه ي آمريكايي و كليه ي موارد مرتبط با آن ( منابع، مشاوره و ...) #

پیش فرض پاسخ : # آموزش لهجه ي آمريكايي و كليه ي موارد مرتبط با آن ( منابع، مشاوره و ...) #

والا من فقط یکم تو اسپکینگ مشکل دارم .
    کسی نظری داره راهنمایی کنه .

ضمنا برای دوستان :برای لسنینگ فیلم تاثیر زیادی داره .

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

پیش فرض پاسخ : # آموزش لهجه ي آمريكايي و كليه ي موارد مرتبط با آن ( منابع، مشاوره و ...) #

دوستان لهجه جزو اولویتهای آخرتون باشه واقعن مهم نیست، مگر برای کسی که تمامی زیروبم امتحان رو میدونه و خیالش راحته که نمرش دست کم 26، 27 میشه و حالا میخواد یکی دو نمره ببرتش بالا. وگرنه اگر شما نتونید یک سری از نکات اولیه رو رعایت کنید، هرچقدر هم که لهجتون خوب باشه، نمرتون بد میشه وشاید به 20 هم نرسه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان

با سلام
    با گوش دادن به موسیقی های قدیمی OLD SONGS آمریکایی و بعدش دیدن فیلمها و سریالها می تونید LISTENING خودتون رو تقویت کنید. ولی برای صحبت کردن حتماً باید در محیط باشید تا بتونید باعبارتها و اصطلاحاتشون آشنا بشید. اکثر ایرانیهایی که میرن اونجا، یکسری از اصطلاحات و کلماتی رو که از کتابها در ایران یاد گرفتند، به کار میبرند که شاید کاملاً در آن محیط بیمعنا باشد. ولی کسانیکه کلاً پایه زبانشون قوی هستش و دامنه لغاتشون بالاست، بعد از گذشت 3 الی 6 ماه در محیط، دیگه مشکلی نخواهند داشت. آمریکا حدود 50 ایالت داره که هر کدومشون لهجه و اصطلاحات خاص خودشون رو دارن...

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mapplyabroad نمایش پست ها
    والا من فقط یکم تو اسپکینگ مشکل دارم .
    کسی نظری داره راهنمایی کنه .

ضمنا برای دوستان :برای لسنینگ فیلم تاثیر زیادی داره .
    درود
    برای لهجه خیلی مهمه که هر کتابی رو می خونید با فایل صوتی (با لهجه آمریکایی) اون کتاب کار کنید و حتما با صدای بلند (صدای بلند) تمرین کنید.
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Junior Member

سلام دوستان
    تجربه 7 ماه زندگی من تاکنون در شهر هیوستون ایالت تگزاس نشون میده که تقریبن تمام مهاجرا با مشکل لهجه مواجهن حتی اگه خودشون متوجه نباشن. ما ایرانی ها وضعیتمون یه خورده بهتر از مثلن کشورای آمریکای جنوبی یا آسیای دور هست، فکر نمیکنم هم به این راحتی بتونید از دستش خلاص بشین، یعنی سالها زمان میبره، اگه در سنین اوایل جوانی برای دانشگاه میاین میتونین امیدوار باشین سزیعتر لهجتون شبیه بشه، و همانطور هم که گفته شد بهجه ها بعضن واقعا در شهرها و ایالتا متفاوته اما این موضوع مشکل زیادی براتون ایجاد نمیکنه چون بسیار در آمریکا رایجه و فقط کافیه که کمی بلندتر و شمرده تر حزف بزنید. من به شخصه پیگیری سریالهای مخصوصا سالهای اخیر رو مفیدتر از بقیه دیدم و بطور مثال من خودم سریال In Treatment رو پیگیری میکنم در حال حاضر و کاملن منطبق با انگلیسی کاربردی هست هرچند تمام فیلم حول روانشناسی هستش و کلی لغات مربوطه داره که بعضن خیلی حوصله سربر ممکنه بشه اما در نهایت شما با ویژگی ها اخلاقی زیادی آشنا میشین.
    برای لهجه انگلیسی زمان زیادی لازمه، در همون ایران هم میشه به این امر دست یافت اما خب زمان بیشتری میطلبه و منابع محدودتره. من از ایران 3 کتاب نوشته منوچهر سرخابی رو با خودم آوردم که واقعن جزو منابع عالی محدود در انگلیسی آمریکایی میدونمشون و حتی ایرانی هایی که بیش از ده سال اینجا زندگی میکنن هم بعد دیدن کتاب ازم خواستن که قرض بدم بخونن. این کتاب سی دی صوتی هم داره که لهجه بسیار خوبی از آمریکایی رو میشه شنید.

دوستان برای بهتر شدن لهجه میتونید همون لیسنینگ های تافل و گوش بدید و جمله به جملشو تکرار کنید و صداتونو ضبط کنید. اینطوری طرز صحبت کردن خودتونو با یه امریکایی مقایسه میکنید و سعی میکنین شبیه اون آدم صحبت کنید.

سلام

من از یه با تجربه شنیدم که با هر لهجه ای صحبت کنید بالاخره یه دهاتی توی آمریکا یا انگلیس پیدا میشه که با اون لهجه صحبت کنه پس خیلی درگیر لهجه نباشید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasanzangeneh نمایش پست ها
    سلام

من از یه با تجربه شنیدم که با هر لهجه ای صحبت کنید بالاخره یه دهاتی توی آمریکا یا انگلیس پیدا میشه که با اون لهجه صحبت کنه پس خیلی درگیر لهجه نباشید!
    واقعا با این راهکارت همه مشکلاتمون رو حل کردی. البته این استدلال واسه رایتینگم می تونه درست باشه بهرحال یه ادم بی سواد تو امریکا پیدا میشه که مثل ما رایتینگ بنویسه یا اصلا ننویسه.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

به نظر منم کتاب های خوبی برای این کار هستند مثلا کتاب Mastering in American Accent کتاب خیلی خوبیه،من باهاش کار کردم و خیلی ازش راضیم، در کنارش باید بیشتر بخونید و اخبار و موسیقی های نیتیو رو کار کنید.

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

dear reader!
    I would like to introduce an app for Android devices that may help you to improve your listening and speaking too, you can see full descrption about this app at play store just by click on the below link:
    https://play.google.com/store/apps/d...staddict&hl=en
    HELP TIP: if you can't download the app from GP, just go to this website and click on "Generate download link" then after that see the provided information about the app click on green button to download directly *.apk app.
    according to the provided information on GP this app is:
    With Podcast Addict, manage all your audio & video Podcasts, Radio on Demand as well as your YouTube channels and RSS News feeds from your Android device.
    Subscribe to your favorite podcasts using the embedded networks (5by5, ABC, AfterBuzz TV, BBC, CNN, Carolla Digital, ESPN, FrogPants, LibriVox, Nerdist, NPR, Revision3, Smodcast, Ted Talks, Twit, NPO, ...).
    You can also import your podcasts subscriptions from an iTunes or Google Reader OPML file, or use the embedded search engine to browse Podcasts Addict (200K podcasts) or iTunes databases (250K podcasts).Finally you can also copy and paste your podcasts RSS feeds in order to subscribe.
    I've downloaded it before and its very statisfactory for learning more and reinforce your knowldge in English (US Accent) listening and speaking.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)