صفحه 105 از 141 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

سلام من هم می خواهم امتحان ناتی شرکت کنم چون به 5 امتیازش احتیاج دارم نحوه ثبت نام و پرداخت پول را نمی دانم البته چند جا سایت را دیدم فرم ثبت نام رو هم دانلود کردم ولی نمی دونم اینهمه هزینه (حدود 1000دلار استرالیا) هدر نره من آیلتس جنرال
    s:6.5,w:605,l:7.5,r:8.5
    شدم آیا با این سطح زبان می تونم از عهده امتحان برام در ضمن مطمئنم آیلتس رایتینگ و اسپیکینگ بیشتر نمی شم
    هزینه را کی باید پرداخت کنم؟

منتظر پاسخ
    ویرایش توسط hediye119 : April 10th, 2014 در ساعت 04:01 PM دلیل: حذف آدرس وب سایت

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanesi نمایش پست ها
    سلام. چرا کسی جواب منو نمیده؟!!!
    حین تحصیل سابقه کار از نظر اونا پارت تایم محسوب می شه.
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

چند سوال :
    1- برای کسانی که از نیوزلند تونستند ویزای موقت بگیرند آیا پروسه سریعتر انجام میشه؟
    2-امتیاز مهندسی از دانشگاه آزاد نجف آباد 15 امتیازه یا 10 امتیاز ؟ کسی تجربه مشابهی داشته؟
    3-پروسه ویزای 489 چند وقت طول میکشه؟
    4-پروسه اسسمنت مدرک مهندسی چقدر طول میکشه؟
    5-پروسه اسپانسر ایالتی چقدر طول میکشه؟
    ممنون

Junior Member

دوستان مدرك مهندسي از دانشگاه ازاد ساوه با معدل ١٣ چند امتياز ميگيره؟ ١٥ امتياز يا ١٠ امتياز؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    چند سوال :
    1- برای کسانی که از نیوزلند تونستند ویزای موقت بگیرند آیا پروسه سریعتر انجام میشه؟
    2-امتیاز مهندسی از دانشگاه آزاد نجف آباد 15 امتیازه یا 10 امتیاز ؟ کسی تجربه مشابهی داشته؟
    3-پروسه ویزای 489 چند وقت طول میکشه؟
    4-پروسه اسسمنت مدرک مهندسی چقدر طول میکشه؟
    5-پروسه اسپانسر ایالتی چقدر طول میکشه؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    1- طبق تجربیات بنده پروسه سکیوریتی کسانی که از نیوزیلند و یا استرالیا اقدام میکنند بسیار کمتر طول میکشه (اساتید اهل فن نظر بدن لطفا)
    2- بستگی به سکشن دانشگاه شما در رده بندی استرالیا داره که در سکشن یک معادل لیسانس و در سکشن دو معادل معادل فوق دیپلم اسس میشید. سکشن دانشگاه ها رو فقط وکلای مهاجرتی میتونند چک کنند. در صورت اسس شدن معادل لیسانس 15 و در صورت اسس شدن معادل فوق دیپلم 10 امتیاز میگیرید. تجربه مشابه شما 10 امتیاز بوده است که البته خبرهایی رسیده که اخیرا بعضی دانشگاههای ایران از سکشن دو به سکشن یک منتقل شده اند.
    3- پروسه ویزا کلا در اداره مهاجرت زیاد طول نمیکشه و بیشتر در مرحله سکیوریتی چک هستش که وقت زیادی برای ایران میزارن (عوارض تحریم) . خیلی متفاوت هستش و به طور میانگین شما
    زیر یک سال به هیچ وجه روش حساب نکنید
    4- بستگی به سازمان اسس کننده داره اما اگر منظورتون EA هست که بین 4 تا 6 ماه به طور میانگین زمان میبره
    5- بستگی به ایالت اسپانسر کننده و شغل شما داره که در اون ایالت چقدر مورد نیاز باشه . از 15 روز بنده دیدم تا 1 سال
    موفق باشید و برای بنده هم دعا کنید

نوشته اصلی توسط Shinta دوستان مدرك مهندسي از دانشگاه ازاد ساوه با معدل ١٣ چند امتياز ميگيره؟ ١٥ امتياز يا ١٠ امتياز؟

سلام
    جواب شما هم در پست گنجانده شده است
    موفق باشید و برای بنده هم دعا کنید
    ویرایش توسط hediye119 : April 13th, 2014 در ساعت 03:41 PM دلیل: ادعام دو پستِ کاربر
    ویزا 190- ارسال مدارک جهت اسسمنت: 5 مارچ 2014

برای ویزای ۱۹۰ بدون سابقه کار رسمی میشه اقدام کرد اگه ۶۰ نمره ر بیاریم؟من رسما تو رشته تخصصیم کار نکردم

B.S Major: Civil Eng graduated in 2004 from one of the Tehran National Uni with Average GPA of 14.20.

آیا ۱۰ امتیازمیگیرم با اینکهIELTS از ۷ بالاتره؟.

Ielts: 7.5
    (listening 7, reading 7, writing 8, speaking 8)

گرفتن اسپانسر از ایالت های استرالیا 5 امتیاز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    برای ویزای ۱۹۰ بدون سابقه کار رسمی میشه اقدام کرد اگه ۶۰ نمره ر بیاریم؟من رسما تو رشته تخصصیم کار نکردم

B.S Major: Civil Eng graduated in 2004 from one of the Tehran National Uni with Average GPA of 14.20.

آیا ۱۰ امتیازمیگیرم با اینکهIELTS از ۷ بالاتره؟.

Ielts: 7.5
    (listening 7, reading 7, writing 8, speaking 8)

گرفتن اسپانسر از ایالت های استرالیا 5 امتیاز
    برای 190 خیلی از ایالاتها سابقه کار هم میخوان. با لینک زیر میتونید شرایط اسپانسری رو برای رشتون چک کنید:
    http://deltaimmigration.com.au/Civil...eer/233211.htm
    - معلومه 10 امتیاز زبانو میگیرید احسنت !

نقل قول نوشته اصلی توسط Sam33 نمایش پست ها
    برای 190 خیلی از ایالاتها سابقه کار هم میخوان. با لینک زیر میتونید شرایط اسپانسری رو برای رشتون چک کنید:
    http://deltaimmigration.com.au/Civil...eer/233211.htm
    - معلومه 10 امتیاز زبانو میگیرید احسنت !
    ممنون ازلطفتون. متاسفانه من سابقه کاری ندارم که این منو واجد شرایط احتمالا نمی کنه.

Junior Member

سلام
    بعد از این که مستر یا لیسانس تو استرالیا بخونیم و ویزای 2 ساله رو درخواست بدیم , میتونیم در حین اون 2 سال از طریق Skill select هم اقدام کنیم ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام به همه دوستان
    من یه سوال در مورد EOI داشتم:
    برای نوشتن مدرک تحصیلی و سابقه کار ، مدرک خودم یعنی لیسانی رو بنویسم یا فوق دیپلم که اسسم کردن؟ و سابقه کار ادعایی خودم 8 سال رو ( با پاره وقت تو سربازی) یا 5 سال که اسسورم قبول کرده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)