صفحه 141 از 141 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,406 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط Electricman نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من می خوام برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم. چند تا سوال داشتم اگه میشه لطف کنید جواب بدید.
    ّI) با این ویزای skilled چه مدت میشه اونجا موند؟ میشه دایم موند و citizen شد؟
    II) سابقه ی کار باید تا چه حد مرتبط باشه؟ من مهندس برقم ولی کار فنی نمی کنم. ۵ سال سابقه ی تدریس در هنرستان (رشته برق) و دانشگاه (رشته برق) دارم. ۹ سال هم سابقه ی بیمه دارم( اموزش و پرورش).
    III) می تونم از یه شرکت سابقه ی کار یا مشاوره بگیرم. البته بدون بیمه، چون فکر نمی کنم ۲ تا بیمه بشه همزمان داشت. به نظرتون موثره؟
    IV) اگه برای تحصیل در استرالیا اقدام کنم و بعد از اتمام phd برای skilled ویزا اقدام کنم، شانسم بیشتر می شه؟ چه قدر؟
    شرایطمو این زیر براتون میزارم. لطفا شانسمو بررسی کنید. اگه شانسم بالای ۷۰٪ باشه می خوام اقدام کنم.
    ۱) وضعیت: مجرد- ۲۷ ساله - مرد
    ۲) رشتۀ لیسانس: ‌برق قدرت – نام دانشگاه: تربیت دبیر شهید رجایی تهران – معدل نهای۱۴.۴۴
    ۳) رشتۀ فوق لیسانس: برق قدرت– نام دانشگاه: سمنان - دولتی روزانه – معدل نهایی ۱۵.۵۸
    ۴) نمرۀ زبان : IELTS Academic (L:6 R:6.5 S:7 W:6.5 ) Overall : 6.5
    ۵) انتشارات: 2 مقاله ISI>> در IEEE transactions on power system و Electric Power Components and Systems / یک مقاله ISC >> فارسی/ یک کتاب انگلیسی >> برای تربیت تکنسین های برق.
    ۶) سابقه کار:تدریس در اموزشکده فنی و حرفه ای ۳ سال بدون بیمه- تدریس در اموزش و پرورش ۵ سال (دبیر فنی برق) با ۹ سال سابقه بیمه
    مرسی از توجهتون
    سلام
    فکر نمیکنم شما امتیاز لازم برای ویزای اسکیلد رو داشته باشید - ویزای اسکیلد دو نوعه موقت و پرمننت شما با پرمتت میتونین تا اید در استرالیا بنمونین و بعد از 4 سال سیتیزن بشید ولی با موقت باید اول پرمننت بشید و بعد سیتیزن - در ضمن کتابها و مقالات شما در گرفتن وبزاتون تاثیری نداره - سابقه کارتون باید بعنوان مهندسی باشه و تدریس نمیتونه سابقه کار مهندسی باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    سلام
    فکر نمیکنم شما امتیاز لازم برای ویزای اسکیلد رو داشته باشید - ویزای اسکیلد دو نوعه موقت و پرمننت شما با پرمتت میتونین تا اید در استرالیا بنمونین و بعد از 4 سال سیتیزن بشید ولی با موقت باید اول پرمننت بشید و بعد سیتیزن - در ضمن کتابها و مقالات شما در گرفتن وبزاتون تاثیری نداره - سابقه کارتون باید بعنوان مهندسی باشه و تدریس نمیتونه سابقه کار مهندسی باشه

مررسی از پاسختون.
    ۱ ) میشه بفرمایید چرا امتیاز لازم برای ویزای اسکیلد رو ندارم؟ بخاطره سابقه ی کار نامرتبطه؟
    ۲ ) اگه ۵ سال سابقه ی کار فنی بدون بیمه تهیه کنم مساله ی سابقه ی کار حل می شه؟
    ۳ ) اگه برای phd اونجا اقدام کنم و بعدش برای ویزای skilled میشه؟ (باز هم سابقه کار مرتیط می خواد؟)
    می خواستم بدونم اگر با phd استرالیا شانسم برای اقامت افزایش پیدا نمی کنه جای دیگه ای اقدام کنم.
    ۴ ) با توجه به شرایطی که گفتم میشه پیشنهاد کنید کدوم کشور می تونم ویزای تخصصی و اقامت بگیرم؟
    مرسی

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط Electricman نمایش پست ها
    مررسی از پاسختون.
    ۱ ) میشه بفرمایید چرا امتیاز لازم برای ویزای اسکیلد رو ندارم؟ بخاطره سابقه ی کار نامرتبطه؟
    ۲ ) اگه ۵ سال سابقه ی کار فنی بدون بیمه تهیه کنم مساله ی سابقه ی کار حل می شه؟
    ۳ ) اگه برای phd اونجا اقدام کنم و بعدش برای ویزای skilled میشه؟ (باز هم سابقه کار مرتیط می خواد؟)
    می خواستم بدونم اگر با phd استرالیا شانسم برای اقامت افزایش پیدا نمی کنه جای دیگه ای اقدام کنم.
    ۴ ) با توجه به شرایطی که گفتم میشه پیشنهاد کنید کدوم کشور می تونم ویزای تخصصی و اقامت بگیرم؟
    مرسی
    ببینید شما یه جمع بندی از امتیازاتون بکنید - اولا سابقه کارتون مرتبط نیست و این امتیازتون رو خیلی پایین میاره - دوما زبانتون 7 نیست و امتیاز زبان نمیارید و سنتون - میتونین برای پی اچ دی اقدام کنید ولی راه طولانی در پیش دارید باید کلی هزینه کنید و بیاید و پول بدید و منتظر باشبد که 3 سال مرکتون رو بگیرید و بعد اقدام کنید شرایط مهاجرتی هم تا اون موقع ممکنه عوض شده باشه چون اینا هر چند ماه یه بار شرایط رو عوض میکنن و اصلا ثبات ندارن.
    در مورد سابقه کار معمولا ازایرانیا بیمه میخوان و بدون بیمه قبول نمیکنن ریسک هم داره و اگر بفهمن کل اپلیکیشن ریفیوز میشه معمولا به محل کار هم زنگ میزنن
    شما بنظر من برای ایالتهای خاص کانادا ( یک ایالت هست که جدیدا مهاجر میگیره و شرایط بسیار راحتی داره اسمش رو یادم نمیاد) و یا برای دانمارک اقدام کن
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    مسلما نباید به این شکل سابمیت کنید وگرنه به خاطر ادعای نادرست در مورد تحصیلات، درخواست ویزاتون ریجکت میشه. من الان خاطرم نیست که این قسمت رو باید به چه شکلی وارد کرد ولی اگر هیچ راهی پیدا نکردین، اصلا تاریخ شروع دوره دکتراتون رو هم وارد نکنین تا امتیازی بابتش بهتون نده.
    ممنون به خاطره جواب. امکانش هست در جایی سیو کرده باشید چی زدید؟ مثلا اگه خوده سایت اطلاعات شما رو بهتون ایمیل کرده باشه بعده سابمیت؟

از بقیه دوستان هم اگر در حین تحصیل سابمیت کردن ممنون میشم بگن چه طور اون قسمت مربوط به تحصیلات رو پر کردن چون من به مشکل برخوردم که در چند پست قبل توضیح دادم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    ببینید شما یه جمع بندی از امتیازاتون بکنید - اولا سابقه کارتون مرتبط نیست و این امتیازتون رو خیلی پایین میاره - دوما زبانتون 7 نیست و امتیاز زبان نمیارید و سنتون - میتونین برای پی اچ دی اقدام کنید ولی راه طولانی در پیش دارید باید کلی هزینه کنید و بیاید و پول بدید و منتظر باشبد که 3 سال مرکتون رو بگیرید و بعد اقدام کنید شرایط مهاجرتی هم تا اون موقع ممکنه عوض شده باشه چون اینا هر چند ماه یه بار شرایط رو عوض میکنن و اصلا ثبات ندارن.
    در مورد سابقه کار معمولا ازایرانیا بیمه میخوان و بدون بیمه قبول نمیکنن ریسک هم داره و اگر بفهمن کل اپلیکیشن ریفیوز میشه معمولا به محل کار هم زنگ میزنن
    شما بنظر من برای ایالتهای خاص کانادا ( یک ایالت هست که جدیدا مهاجر میگیره و شرایط بسیار راحتی داره اسمش رو یادم نمیاد) و یا برای دانمارک اقدام کن
    موفق باشید

سلام. ممنون از وقتی که گذاشتید. اگه ممکنه بفرمایید:
    ۱) اگه IELTS رو ۷ بشم چی؟ شانسم به طور موثر بیشتر میشه؟
    ۲) چرا سنم باعث کاهش امتیازم میشه؟ چقدر باید باشه؟ با توجه به مدرک تحصیلی و سابقه ی کارم نباید خیلی زیاد باشه؟
    ۳) با توجه به این که سابقه بیمه ی من مربوط به اموزش پرورش هست و technical instructor هستم . یعنی در کار تربیت تکنسین ها ی برقم ، این نوع سابقه مرتبط نیست؟ (کتابم هم توی این زمینه هست. ورژن بعدیشو می فرستم امازون). علاوه بر این اگه مدارکی مهیا کنم که به طور part time مشاور یه شرکت فنی هستم اوضاع بهتر میشه؟
    ۴) جایی شنیدم که اگه از خود استرالیا Ph.D بگریم دیگه سابقه کار نمی خواد. درسته؟
    دوباره تشکر از وقتتون. این پستو همون طور که فرمودید توی فرم مهاجرت به کانادا هم گذاشم تا ببینم چی میشه. گویا اونجا هم قانون ها عوض شده.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran

درود

به علت جزیی سازی و تفکیک تاپیک ها جهت دسترسی سریع تر و راحت تر کاربران و ساماندهی انجمن این تاپیک قفل و تا سال 2015 آرشیو شد . ارسال های انتهای این تاپیک به تاپیک مرتبط شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط منتقل شد . لذا در صورت ادامه بحث به تاپیک های مرتبط مراجعه نمایید .

با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)