صفحه 103 از 141 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

دوستان این فایل نحوه امتیاز بندی برای subclassهای 189 و 190 و 489 است
    توضیحات کاملی داده و جدید هست ، من هفته پیش گرفتم
    من فقط یه سوال دارم: میدونم که برای اسس اجباری به اسس کردن سابقه کار در EA نیست ولی با وکلا که صحبت میکنی بعضا میگن اسس کنی بهتره. حالا سوالی که من دارم بویژه از دوستانی که تجربه دارن ، با توجه به اینکه من تا الان 2.5 سابقه کار دارم ( که البته 1 سالش در دوره خدمت سربازیم بوده) و تا زمانیکه جواب اسس من بیاد حدودا 3 سال میشه ، آیا به نظرتون سابقه کارم رو هم در EA اسس بکنم یا نه؟
    ممنون میشم اگه دوستان جواب بدن
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf 1119.pdf (620.9 کیلوبایت, 105 views)

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

سلام. چیز زیادی از روند مهاجرت استرالیا نمیدونم. ایا لینکی یا صفحه ای هست که بصورت خلاصه نوشته باشه مراحل رو؟
    2- اینکه من تا چند ماه دیگه 32 سالم میشه. و اگه بخوام حداکثر امتیاز سن رو بگیرم میتونم برسم؟ منطورم اینه که کی سن شما رو لحاظ میکنن؟ همون موقع که برای ارزشیابی مدارک اقدام میکنید ؟

یاز هم سلام. شزایط من ایناس . ممنون میشم راهنمایی کنید. فک کنم باید عجله کنم.چون چند ماه دیگه میرم تو 32 سال
    1- لیسانس ریاضی پیام نور زنجان معدل 15.5
    2- فوق لبسانس ریاضی دولتی زنجان معدل 16 . ولی اگه لیسانسم رو قبول میکنن میخوام با اون اقدام کنم چون مدرک فوق لیسانسم دستم نیست الان.
    3- 4 سال سابقه کار با بیمه در بانک. یکی دو ترم تو دانشگاه و یکی 2 سال هم تو مدرسه بصورت حق التدریس درس دادم. متونم اینها رو هم اضافه کنم؟ چون مدرک بیمه ای ندارم بابت تدریس هام
    4- ایلتس 6 رو میتونم 3 یا 4 ماه دیگه برسونم
    5- همسرم فوق لیسانس داره. میتونم 5 امتیاز رو حساب کنم؟
    6- توی لیست مشاغل Mathematician هست ولی نمیدونم کار من مرتبط هست یا نه؟
    7- ایا باید شغل مورد نظر حایی انتخاب بشه؟ مثلا معلم یا اینکه همون رشته مورد نیاز باشه کافی هست؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

سلام بر دوستان
    من یه سواله کوچولو دارم ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن جوابم رو بدن. من میخوام واسه Skilled Select اقدام کنم . اینم شرایط و امتیازایی هست که میارم:
    از سن 30 امتیاز؛
    از مدرک تحصیلی 15 امتیاز:
    از سابقه کاریم هم 5 امتیاز میگیرم. تا حالا میشه 50 امتیاز.
    برای زبان هم متاسفانه آیلتس جنرال 6.5 دارم که همه ساب سکور هاش بالای 6 هستند که هیچ نمره ای بش تعلق نمیگیره.
    حالا سواله من اینه که اگه بخواهم برای ساب کلاس 489 اقدام کنم باید قبل از این که اقدام کنم امتیازم باید به 60 رسیده باشه یا نه؟؟؟ اگه بخوام یه چور دیگه مطرح کنم اینه که من الان 50 امتیاز دارم آیا یا 10 امتیازی که ایالت بهم میده 60 امتیازی میشم بعدش میتونم اقدام کنم یا این که باید قبل از این که واسه اسپانسر ایالتی اقدام کنم باید به 60 امتیاز رسیده باشم؟؟؟

پیشاپیش ممنون

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط sealand نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    من یه سواله کوچولو دارم ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن جوابم رو بدن. من میخوام واسه Skilled Select اقدام کنم . اینم شرایط و امتیازایی هست که میارم:
    از سن 30 امتیاز؛
    از مدرک تحصیلی 15 امتیاز:
    از سابقه کاریم هم 5 امتیاز میگیرم. تا حالا میشه 50 امتیاز.
    برای زبان هم متاسفانه آیلتس جنرال 6.5 دارم که همه ساب سکور هاش بالای 6 هستند که هیچ نمره ای بش تعلق نمیگیره.
    حالا سواله من اینه که اگه بخواهم برای ساب کلاس 489 اقدام کنم باید قبل از این که اقدام کنم امتیازم باید به 60 رسیده باشه یا نه؟؟؟ اگه بخوام یه چور دیگه مطرح کنم اینه که من الان 50 امتیاز دارم آیا یا 10 امتیازی که ایالت بهم میده 60 امتیازی میشم بعدش میتونم اقدام کنم یا این که باید قبل از این که واسه اسپانسر ایالتی اقدام کنم باید به 60 امتیاز رسیده باشم؟؟؟

پیشاپیش ممنون
    سلام
    شما باید 50 امتیاز کسب کنین و 10 امتیاز هم اسپانسرشیپ بهتون میده میشن 60 - یعنی با شرایط الان و محاسباتی که خودتون انجام دادید شما حائز شرایط برای ویزای 489 هستید

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrashtchi نمایش پست ها
    سلام. چیز زیادی از روند مهاجرت استرالیا نمیدونم. ایا لینکی یا صفحه ای هست که بصورت خلاصه نوشته باشه مراحل رو؟
    2- اینکه من تا چند ماه دیگه 32 سالم میشه. و اگه بخوام حداکثر امتیاز سن رو بگیرم میتونم برسم؟ منطورم اینه که کی سن شما رو لحاظ میکنن؟ همون موقع که برای ارزشیابی مدارک اقدام میکنید ؟
    sسلام
    سن شما موقعی که اپلیکشن رو لاچ میکنید محاسبه میشه یعنی در زمان دادن پول اپلیکیشن سنتون هر چه قدر باشه امتیازتون بر اون اساس محاسبه میشه

Junior Member

سلام دوستان. من یک سال پیش مدارکم را برای اسس فرستادم و اسس شد ولی 10 امتیاز بیشتر نمی گیرم و در پایین اسس سوابق کاری آخرین محلی که کار کردم تایید شده یعنی 5 سال ولی من بیش از 10 سال سابقه کار دارم و همه مدارک و گواهی سوابق کاری بیش از 10 سال را دارم می خواستم ببینم بر اساس این 5 سال به من امتیاز تعلق می گیره یا بر اساس سوابق واقعی که دارم. ممنون میشم اگه دوستان جواب بدند. مرسی

Junior Member

با عرض سلام.من همه پستها رو خوندم ولی جواب مطمینی پیدا نکردم
    دو سوال دارم
    اول اینکه سابق کار بیمه ای ضمن لیسانس سابقه محسوب میشه
    دوم اینکه خدمت سربازی مرتبط با رشته جز سوابق محسوب میشه

خواهشا منو راهنمایی کنید.ممنون

Junior Member

دوستان اگه هیچ سابقه کاری نداشته باشید و امتیازتون به 60 برسه ممکنه بررسی نکنن پرونده رو؟ یا مهم امتیازه و بررسی میشه بدون سابقه کاری؟
    من این سوال رو در دو جای مختلف این فروم مطرح کردم، اما دو جواب کاملا متفاوت گرفتم، اگر کسی در این زمینه اطلاعی داره ممنون میشم کمک کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    دوستان من خودم مین اپلیکنت نیستم ولی چون به ۵ امتیاز پارتنر احتیاج داریم باید اسس بشم

رشته من توی لیست Schedule 1 SOL نیست اما توی Schedule 2 هست حالا میخوام بدونم برای گرفتن ۵ امتیاز پارتنر

باید حتما از بین رشته های Schedule 1 اسس شد یا فرقی نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟
    اخیرا لیست دانشگاهای ایران در سایت aei.gov.au آپدیت شده امکان زیادی داره با اسس مجدد مدرک همسرتون لیسانس ارزیابی بشه. و 15 امتیاز لازمو بگیرید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)