صفحه 106 از 141 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من یه سوال در مورد EOI داشتم:
    برای نوشتن مدرک تحصیلی و سابقه کار ، مدرک خودم یعنی لیسانی رو بنویسم یا فوق دیپلم که اسسم کردن؟ و سابقه کار ادعایی خودم 8 سال رو ( با پاره وقت تو سربازی) یا 5 سال که اسسورم قبول کرده؟
    سلام Mash2m
    در خصوص سابقه کار به نظرم باید 5 سال که تایید شده رو بفرستی.اما مطمئا نیستم.نحوه ارزیابی ار سال 2011 هوض شد طوری که شما اگه 5 سال سابقه کار بعد از اتمام مدرک کارشناسیت داشته باشی خوب 2 سال میره واسه اسس شدن مدرکت میمونه 3سال دیگه مه به عنوان Skill Employment امتیاز دهی میشه.میتونی از وکیل سوال کنی اگه مورد خاصی متوجه شدی به منم بگی.در مورد مدرک منم مثل شما یک فوق دیپلم دارم یک لیسانس.اما به نظرم باید لیسانس بزنی.از طرفی اگه مدرک معدل لیسانی ارزیابی شده تمامه دیگه باید لیسانس بزنی.
    موفق باشی.

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

دوستان. میشه لینک EOIر واسه 2014 اینجا بذارید. من میخوام واسه " Other Spatial Scientis
    اقدام کنم اما نمی دونم امسال هم رو لیست شغلهای مورد نیاز هستش؟ آیا ددلاینی واسه اسس هسش؟

Merci

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام meeshghi65
    ممنون از جوابت.
    رفتم تو خود EOi واسه پر کردن قسمت مدرک و سابقه توضیحات داره و نوشته که اون چیزی که اسس شدی رو باید بنویسی. گزینه های دکترا و لیسانس هست که برای خودشونه و برای من میشد یه چیزی مثله مدارک دیگه که توسط موسسات اسس شده.
    راستش من 85 فارغ التحصیل شدم. سابقه کار دوران خدمت رو پاره وقت داده بودم قبول نکرده. اعتراض بزنم واسش؟؟

دوستان من تا اول تيرمته 32 سالم تموم مشه به نظرتون اگه بخام 3 خرداد ايلتس بدم با فرض گرفتن جواب ايلتس و دعوتنامه ميرسم تا قبل از 1 تير لاج كنم؟؟

سلام
    اگه 3 خرداد ایلتس بدی 17 خرداد جوابت میاد، باید 13 روزه اگه اسپانسر میخوای بگیری و دعوت نامت بیاد و لاج کنی، خیلی بعیده
    متولد چه سالی هستی اگه 1982 میلادی هستی یه سال دیگه جا داری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mrshi نمایش پست ها
    دوستان من تا اول تير 32 سالم تموم مشه به نظرتون اگه بخام 3 خرداد ايلتس بدم با فرض گرفتن جواب ايلتس و دعوتنامه ميرسم تا قبل از 1 تير لاج كنم؟؟
    سلام دوست عزیزازاگر اشتباه نکنم سن شما از زمانی که دعوت شدی حساب میشه.یعنی وقتی نامه دعوت واست امد باید نهایت 32 سال باشی.باز هم تو سایت مهاجرت استرالیا این جور موارد ذکر شده میتونی جواب سوال دقیق اونجا پیدا کنی.
    موفق باشی

بچه ها کسی ناتی امتحان نمیده؟ من اسسم 263111 هست که هیچ ایالتی نمی خواد ؟5 امتیازم رو از ناتی جبران کنم؟ یا اسس برای 263112 بفرستم ؟میشه واسه 2 رشته اسس بشم گیر نمی کنه کارم ؟ خواهشا جواب بدید اگر وکیل منصفی برای راهنمایی می شناسید معرفی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سلام
    اگه 3 خرداد ایلتس بدی 17 خرداد جوابت میاد، باید 13 روزه اگه اسپانسر میخوای بگیری و دعوت نامت بیاد و لاج کنی، خیلی بعیده
    متولد چه سالی هستی اگه 1982 میلادی هستی یه سال دیگه جا داری
    راستش تو سايت دقيقا ذكر نكرده كه ميشه همزمان هم درخواست اسپانسر ايالتي داد و همزمان eoi را ارسال كرده و اگه بشه اين كارو كرد چند وقت بعد دعوتنامه مياد؟؟ همسر من متولد 22 جون 1981 و 20 ارديبهشت هم امتحان آيلتس داره . نامه ارزشيابي هم گرفتيم.

موقعی که eoi ثبت نام میکنی ویزای موردنظرتم انتخاب میکنی مثلا 189 و 190 و 489 بعد اظهار علاقه میکنی به اسپانسر ایلتی. بعضی ایالتها رو باید از طریق خودشون و سایتشون اقدام کنی. همه چی بستگی به رشتتون و اینکه جزو رشته های اسپانسری ایالتهاذهست یا نه. از الان برو eoi ثبت نام کن تا نتیجه ایلتس بیاد بعد سابمیت کن

Junior Member

ایا کسی در تهران در مورد روند کاری وکیل خوبی اطلاع دارد؟ که هم رجیستر باشه و هم پرونده های این وکیل به خوبی و به موقع پیش رفته باشه؟ اسم وکیل رو لطفا اطلاع بدید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)