صفحه 11 از 141 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط tasaloti02 نمایش پست ها
    با سلام،
    طبق اطلاعاتی که من دارم سابقه کاری شما بعد از تاریخ گرفتن مدرک لیسانستون حساب می شه. چونکه تا قبل از اون شما هنوز "مهندس" نشدین.
    حالا دوستان دیگه هم نظر بدن...
    دوستان این سوال من هم هست من با مدرک دکتری می خوام اسس بشم ولی 3 سال از 8 سال سابقه کارم قبل از گرفتن مدرکم هست. نمی دونم که آیا این موضوع مشکلی برام ایجاد می کنه یا نه

سلام
    من یک‌سال و چهار ماه سابق کار دارم باید دقیقا ۲۴ ماه باش که بدرد بخوره؟
    سپاس

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd111 نمایش پست ها
    دوستان این سوال من هم هست من با مدرک دکتری می خوام اسس بشم ولی 3 سال از 8 سال سابقه کارم قبل از گرفتن مدرکم هست. نمی دونم که آیا این موضوع مشکلی برام ایجاد می کنه یا نه
    به احتمال زیاد که اون سه سال حساب نمیشه بلکه ممکنه کلا این شبه رو به وجود بیاره که سابقه کار شما واقعی نیست یا مرتبط نیست و یا کلا ممکنه مشکل ایجاد کنه. البته این رو من از دوستم که فوق لیسانسه و شرایط شما رو داره و با یک وکیل مشاوره کرده بود شنیدم. وکیل بهش توصیه کرد که نامه سابقه کار رو بعد از تاریخ فارق التحصیلی بگیره
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardalanjoon نمایش پست ها
    سلام
    من یک‌سال و چهار ماه سابق کار دارم باید دقیقا ۲۴ ماه باش که بدرد بخوره؟
    سپاس
    24 چرا؟حداقل سابقه برای گرفتن امتیاز 3 ساله

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    من الان با یکی از دفاتر مهاجرتی صحبت کردم و به من گفتن رشته های پزشکی اصلا ویزا دریافت نمیکنن چون برای معادل شدن مدرکشون باید دوره ای رو بگزونن که در استرالیا برگزار میشه و چون به ایرانی ها ویزا داده نمیشه تا این ذوره رو بگزرونن مدارکشون قابل قبول نیست و الا نمیتونن اقدام کنن ایا کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    ممکنه منظورتون از رشته های پزشکی رو دقیقتر بفرماییید؟ دقیقتر اینکه کدام یک از رشته های گروه پزشکی مورد نظر شما هستن: پرستاری؟ مامایی؟ پزشک عمومی؟ پزشک متخصص ( و نوع تخصص)، دندانپزشکی؟ و....
    چون هرکدام از این رشته ها مسیر خودش رو داره که کاملا با مسیر بقیه فرق میکنه.
    ممنون از پاسختون من فوق لیسانس انگل شناسی پزشکی هستم به نظرتون میتونم اقدام کنم؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون من فوق لیسانس انگل شناسی پزشکی هستم به نظرتون میتونم اقدام کنم؟
    راستش..vahidmed جان دروغ چرا ..من حتی نمیدونم اسم انگلیسی رشته شما چی میشه! خودتون لیست رو چک کردین؟ آیا شغلی که به رشته لیسانس یا فوق لیسانستون نزدیک باشه پیدا کردین؟
    شرح وظایف مشاغل بنابر تعریف اون شغل در استرالیا رو میتونین در این آدرس پیدا کنید:
    http://www.immi.gov.au/asri/
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

سلام دوستان

کسی می دونه اگه نامه برای دریافت ویزا آمده باشه تا چه مدت فرصت هست که برای دریافت ویزا اقدام کرد؟ ممنون از راهنمایی شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    به احتمال زیاد که اون سه سال حساب نمیشه بلکه ممکنه کلا این شبه رو به وجود بیاره که سابقه کار شما واقعی نیست یا مرتبط نیست و یا کلا ممکنه مشکل ایجاد کنه. البته این رو من از دوستم که فوق لیسانسه و شرایط شما رو داره و با یک وکیل مشاوره کرده بود شنیدم. وکیل بهش توصیه کرد که نامه سابقه کار رو بعد از تاریخ فارق التحصیلی بگیره

24 چرا؟حداقل سابقه برای گرفتن امتیاز 3 ساله
    من قبل از گرفتن مدرک دکتری با مدرک فوق لیسانس و لیسانس کار کردم رشته تحصیلیم هم در تمام مقاطع یکی بوده و با کارم مرتبط. بازم فکر می کنید اون 3 سال سابقه قبل از دکتری ممکنه حساب نشه؟

Junior Member

من قبل از گرفتن مدرک دکتری با مدرک فوق لیسانس و لیسانس کار کردم رشته تحصیلیم هم در تمام مقاطع یکی بوده و با کارم مرتبط. بازم فکر می کنید اون 3 سال سابقه قبل از دکتری ممکنه حساب نشه؟
    از زمان دریافت مدرک لیسانس به بعد همه شان حساب می شود

موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd111 نمایش پست ها
    من فکر کردم 3 سال از 8 سال قبل از لیسانستون هست که گفتم حساب نمیشه.
    اتفاقا دیروز در دانشگاه یک سمیناری بود یک شخص از دیاک اومده بود در مورد همین آپشن های ویزا حرف میزد و تغییرات و اسکیل سلکت و ...
    یکی از سوالاتی که ازش کردند همین مورد بود که گفت اگه در سرتیفیکشن تحصیلاتتون نوشته باشه تمام وقت، اونوقت سابقه کارت همزمان با اون رو به صورت تمام وقت حساب نمیکنند و احتمالا معادل سازی میکنند. حالا دیگه چطور معادل میکنند نمیدونم.

Junior Member

سلام
    من همه ی مطالب رو خوندم ، اما خیلی گیج شدم . نمی دونم می تونم ویزا بگیرم یا نه

سن 28
    لیسانس مهندسی کامپیوتر - معدل 13.7
    1 ای 2 سال سابقه کار بدون بیمه
    آیلتس 6
    چندین مدرک تخصصی cisco و microsoft در زمینه شبکه

می خوام یه کار در زمینه network engineering پیدا کنم - یا اینکه در یک دانشگاه در همین رشته ادامه تحصیل بدم فوق لیسانس
    به نظرتون می شه این کار رو کرد ؟
    آیا باید وکیل بگیرم ؟
    به خدا خیلی گیج شدم کمکم کنید
    فقط می خوام برم
    چه کار ، چه درس
    آیا با این معدل میشه واسه دانشگاهی اقدام کرد ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)