صفحه 132 از 141 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

با سلام

جدی 5ساعته؟ یعنی ربطی به رشته نداره؟ من برای Engineering Manager میخوام اپلای کنم که معمولا از 1400 تایی که احتیاج دارن 100 تا هم برای کل استرالیا پر نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ab نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    این 100 نفر دردوره ی قبلی ( جولای ) کمتر از 5 ساعت پر شد!!!!!!
    ای کاش زودتر اقدام کرده بودید!!

موفق باشید

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

با سلام خدمت دوستان گرامی

من یک سوالی داشتم. سابقه کار همسر من بدین نحو است:

5.5 سال سابقه به عنوام مدیر عامل شرکت تولیدی
    2 سال مدیر تولید
    1 سال به عنوام مهندس برق

ما قصد داریم برای مدیریت مهندسی شرکت کنیم. با توجه به 45 امتیازی که داریم به نظر شما چقدر ریسک دارد که ما بر روی 15 امتیاز 8 سال سابقه کار ریسک کنیم و لاج کنیم؟ چون حقیقتش شنیدم که اگر اسپانسرشیپی نگیریم بهتره.

بسیار سپاسگزارم

Junior Member nasim827 آواتار ها

سلام دوستان کسی تونسته موفق بشه برای اسپانسرشیپ ایالتی NSW اقدام کنه امروز؟؟؟؟ مثل اینکه سایت خیلی شلوغ شده از همون دقایق اول نمی شده کاری کرد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim827 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی تونسته موفق بشه برای اسپانسرشیپ ایالتی NSW اقدام کنه امروز؟؟؟؟ مثل اینکه سایت خیلی شلوغ شده از همون دقایق اول نمی شده کاری کرد...
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه منم نتونستم . خیلی اوضاع سایت داغون بود. شاید بالای 20 بار من فرمو پر میکردم ولی وارد مرحله پرداخت نمی شد...

سلام دوستان
    من هم نتونستم.از ساعت 2 نیمه شب تا 6 صبح صد بار فرم آوردم ولی نشد...با چه internet explorer ای رفتید؟ بچه ها 24 اکتبر یعنی ممکنه دوباره باز کنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم نتونستم.از ساعت 2 نیمه شب تا 6 صبح صد بار فرم آوردم ولی نشد...با چه internet explorer ای رفتید؟ بچه ها 24 اکتبر یعنی ممکنه دوباره باز کنند؟
    در کمال ناباوری دیدم که امروز زده ظرفیت پر شده!!!!! مسخرشو درآوردن با این سیستمشون! از هر کی پرسیدم نتونسته وارد شه و اپلیکشین رو پر کنه اون وقت چطور ممکنه 1000 نفر پر شده باشه!

در کمال ناباوری دیدم که امروز زده ظرفیت پر شده!!!!! مسخرشو درآوردن با این سیستمشون! از هر کی پرسیدم نتونسته وارد شه و اپلیکشین رو پر کنه اون وقت چطور ممکنه 1000 نفر پر شده باشه!
    سلام
    منم از ساعت 2:30 تا 6 صبح میزدم و نتونستم، کسی هست که از ایران تونسته باشه پر کنه؟مگه میشه اخه، من نمیدونم چطوری میشده با اون وضع سایت 1000 نفر تونسته باشن پرکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ab نمایش پست ها
    سلام
    منم از ساعت 2:30 تا 6 صبح میزدم و نتونستم، کسی هست که از ایران تونسته باشه پر کنه؟مگه میشه اخه، من نمیدونم چطوری میشده با اون وضع سایت 1000 نفر تونسته باشن پرکنن.
    منظورتون همون روز 22 اکتبره؟ روز 24 اکتبر دیگه سایت باز نشده نه؟ من منتظر بودم که امروز تازه اعلام کنن که ممکنه مثلا فلان روز سایت دوباره باز شه... که دیدم زده تکمیل شده!
    یه چیزی که نوشته مشکوکه Applicants who have lodged an application and who still need to supply additional information, attachments or complete full payment will be contacted directly.
    یعنی اینا حتی کسانی که اکانت ناقص پر کردند رو هم قبول کردند و بعدا ازشون می خوان تکمیل کنن؟!؟!

منظورتون همون روز 22 اکتبره؟ روز 24 اکتبر دیگه سایت باز نشده نه؟ من منتظر بودم که امروز تازه اعلام کنن که ممکنه مثلا فلان روز سایت دوباره باز شه... که دیدم زده تکمیل شده!
    یه چیزی که نوشته مشکوکه Applicants who have lodged an application and who still need to supply additional information, attachments or complete full payment will be contacted directly.
    یعنی اینا حتی کسانی که اکانت ناقص پر کردند رو هم قبول کردند و بعدا ازشون می خوان تکمیل کنن؟!؟!
    من سه بار فرم رو تکمیل کردم و کلید pay را زدم . چند دقیقه میرفت تو فکر و بعدش یه صفحه میومد که ارتباط قطع شده. این داستان از 2.30 تا 6 صبح ادامه داشت. ولی از من تا این لحظه نخواستن اطلاعات تکمیلی بفرستم! نا مشخصه.

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه بوکلت تو سایت گذاشته بود تو اون نوشته بود با گوگل کروم که جاوا اسکریپت فعال باشه وارد بشین. ولی واسه من موزیلا بهتر از کروم جواب داد. ولی مشکلش به نظر فراتر از داستان سرعت اینترنت یا نوع برنامه مرورگر بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)