صفحه 133 از 141 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

سلام
    دوستان تو این فروم بچه ها تجربیاتشونو در مورد اتفاقات ۲۲ اکتبر نوشتن. ظاهرا یه سری با تماس با سیدنی تونستن SRN رو بگیرن. تیری در تاریکی ;-)
    http://www.expatforum.com/expats/aus...014-a-117.html

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    من سه بار فرم رو تکمیل کردم و کلید pay را زدم . چند دقیقه میرفت تو فکر و بعدش یه صفحه میومد که ارتباط قطع شده. این داستان از 2.30 تا 6 صبح ادامه داشت. ولی از من تا این لحظه نخواستن اطلاعات تکمیلی بفرستم! نا مشخصه.
    با سلام
    بین 3 تا 7 نوامبر به اونایی که ناقص ثبت نام کردن ایمیل میزنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ab نمایش پست ها
    با سلام
    بین 3 تا 7 نوامبر به اونایی که ناقص ثبت نام کردن ایمیل میزنن.
    درود بر شما دوست عزیز. ممنون از اطلاع رسانی شما
    منبع این خبر کجاست؟ تو وبسایت نیو ساوت ولز ندیدم نوشته شده باشه.

درود بر شما دوست عزیز. ممنون از اطلاع رسانی شما
    منبع این خبر کجاست؟ تو وبسایت نیو ساوت ولز ندیدم نوشته شده باشه.
    سلام
    من بهشون ایمیل زدم، بصورت اتوماتیک جواب دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ab نمایش پست ها
    سلام
    من بهشون ایمیل زدم، بصورت اتوماتیک جواب دادن.
    چرا در جواب ایمیل من چنین پاسخی نیومده. من دیشب به ایمیلی که مربوط به قسمت ایمیگریشن هست ایمیل زدم. جواب اتوماتیک اومده که ظرف دو روز کاری به ایمیل شما پاسخ داده خواهد شد. ایمیلشون را از صفحه ای که لینک ثبت نام داخلش ایجاد شد برداشتم.
    چرا واسه من پنین پاسخی نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا در جواب ایمیل من چنین پاسخی نیومده. من دیشب به ایمیلی که مربوط به قسمت ایمیگریشن هست ایمیل زدم. جواب اتوماتیک اومده که ظرف دو روز کاری به ایمیل شما پاسخ داده خواهد شد. ایمیلشون را از صفحه ای که لینک ثبت نام داخلش ایجاد شد برداشتم.
    چرا واسه من پنین پاسخی نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    درسته. واسه منم نوشته. بی دقتی من بوده.
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    ایمیلاتونو چک کنید. اگه SRN گرفته باشین بهتون اطلاع میدن

نقل قول نوشته اصلی توسط mhds6694 نمایش پست ها
    سلام دوستان ایمیلاتونو چک کنید. اگه SRN گرفته باشین بهتون اطلاع میدن
    سلام به همه دوستان از NSW به من ایمیل زدن و گفتن که مدرکتون دریافت شد و SRN بهم دادن.(من نتونسته بودم Payment را انجام بدم!!!) امیدوارم بقیه دوستان هم SRN بگیرن.

من امروز حدود صبح موفق شدم تماس بگیرم با هاشون. تلفنی. پشت تلفن رفرنس نامبرم رو خوند. و نیم ساعت بعدش حوالی 4.30 صبح ایمیل هم اومد برام. امیدوارم سایر دوستان هم به زودی رفرنس نامبرشون رو بگیرند.

Junior Member

با سلام و عرض ادبهمسر بنده با سی و دو سال سن دیپلم ریاضی و تقریبا دوازده سال سابقه کار در زمینه ای تی که بیشتر کارش بدون بیمه بودن.
    دوازده سال: ۴ سال بعد سربازی در شرکتی کار میکردن و میتونن نامه بگیرن و قابلیت پیگیری داره.از سال ۸۵ هم شرکت خودش رو داره و دو سال شرکت رو خودشون میچرخوندن و بعدش عضو و پارک علم و فناوری شدن ( شش ساله عضویت دارن و مدارکش موجوده ) و البته توی این مدتها نمونه کار بسیاد دارن. مدرکی توی زمینه کامپیوتری نگرفته و همه نرم افزارها رو تجربی یاد گرفته.

الان داره زبان میخونه و بنظر شما باید یه مدرک بین المللی بگیرن یا بدون اون با این شرایط میتونن اقدام کنن؟
    ضمنا سول بعد من اینه که اگه مدارکش رو برای اسسمنت فرستاد چند وقت بعدش باید مدرک زبانش رو ارائه بده؟
    البته با پارک علم و فناوری صحبت کرده که یه نامه هم از اونجا بگیره مستقیم برای سازمان ارزیابی مدارک به زبان انگلیسی ، ایا این نامه نیاز هست یا نه؟
    یکی از پرفسورها که توی زمینه ای تی هم فعالیت دارن و همسرم رو میشناسن هم به همسرم پیشنهاد داده هروقت خواستی اقدام کنی به مهاجرت من یه نامه به سازمان جهت تاییده کارهای شما و فعال بودنتون میزنم، این نامه نیاز هست و کمک میکنه؟ ضمن اینکه ایشون دارای شماره رسمی پورفسراست وتحصیلاتشون در امریکا بوده.

ممنون راهنمایی پلیز

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)