صفحه 135 از 141 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    دوست من، روال کار اینطوریه که شما اول مدارک تحصیلی و شغلی خودتون رو به موسسه ای که مربوط به تایید مدارک رشته شما در استرالیا میشه، برای تایید (اسسمنت) میفرستید
    مثلاً برای رشته کامپیوتر، موسسه ACS هستش
    بعد که اسسمنت شما آماده شد، میتونید برای درخواست اقامت اقدام کنید.
    برای بعضی از موسسات، مثلاً همین ACS، فقط مدرک تحصیلی و سوابق کاری و .... میفرستید و نیازی به آیلتس نیست
    بعضی از موسسات هم برای اسسمنت از شما آیلتس میخان
    این پروسه اسسمنت از 2-3 ماه تا 1 سال (بسته به موسسه ای که مربوط به رشته شما میشه) ممکنه طول بکشه
    ممکنه رشته شما برای اسسمنت نیازی به آیلتس نداشته باشه، ولی بعد از اسسمنت برای درخواست اقامت، حتما آیلتس میخواهید
    به همین دلیل هم وکیل به شما گفته 6 ماه زمان دارید برای آیلتس

ولی توصیه من به شما اینه که خودتون اقدام کنید. چون کار سختی نیست، مگر اینکه مشکل خاصی در پرونده داشته باشید که اون موقع وکیل میتونه کمکتون کنه
    اگر تصمیم به گرفتن وکیل دارید، حتماً از وکلای مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا اقدام کنید
    الان کلی شرکت در ایران هستن که ادعا میکنن وکیل هستن، ولی وکلای مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا در ایران فکر کنم 2-3 تا بیشتر نباشن
    برای این منظور میتونید از سایت http://www.mara.gov.au/ چک کنید

ولی بازم توصیه من اینه که خودتون اقدام کنید. توی همین فروم اطلاعات خوبی میتونید پیدا کنید. سایت خود اداره مهاجرت هم موثق ترین منبع هستش
    با سلام،
    همینطور که این دوست خوبمون گفت بستگی داره از چه موسسه ای اسس بخوای
    مثلا در مورد EA که شما احتیاج به مدرک زبان دارید میتوانید همانطور که وکیل گفته مدارکتونو بفرستید برای ارزیابی و اعلام کنید که مدرک زبانو بعدا می فرستید. اونا ارزیابیو که حدودا 4-5 ماه طول میکشه انجام میدن ولی جوابشو نمیدن تا مدرک زبانو نفرستید .
    البته منم موافقم که تو این پروسه احتیاج به وکیل ندارید

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    با سلام

جدی 5ساعته؟ یعنی ربطی به رشته نداره؟ من برای Engineering Manager میخوام اپلای کنم که معمولا از 1400 تایی که احتیاج دارن 100 تا هم برای کل استرالیا پر نمیشه.

مجتبي شما يه جا گفتي ليسانس برق داري با 6 سال سابقه يه جا ديگه گفتي ليسانس شيمي تجزيه داري از اصفهان و...يه جا ديگه گفتي ليسانس شيمي داري از يزد و....يه جا دنبال اپلاي دكترا آمريكا بودي يه جا دنبال مهاجرت به استراليا...كلا معلوم نيست دنبال چي هستي و چي ميخوايي. اطلاعاتت هم كلا غلطه .....من فك ميكنم پروفايلت كلا fake است اين كه دنبال چي هستي رو من نميدونم ...البته حدس مسزنم كه اينجا نميگم.

سلام من تازه عضو سایت شدم و احتیاج به راهنمایی داشتم برای مهاجرت به ترجیحا استرالیا یا نیوزلندلیسانس و فوق لیسانس از ایران و دکترای شیمی از مالزی دارم و یک سال هم به عنوان Postdoc در یکی از دانشگاههای مالزی کار کردم. ۳۶ ساله و مجرد. مدرک زبان آیلتس ۷ دارم. سوال بنده اینه که Postdoc به عنوان تجربه کاری حساب میشه؟ و اینکه اصلا شانسی هست برای استرالیا (چون شیمی در لیست SOL نیست ولی در لیست CSOL هست)؟ و در نیوزلند در لیست list of skilled occupations و Immediate skill shortage list هست. اگه شانسی هست از کجا باید شروع کنم؟ اگه از طریق وکیل اقدام کنم نرمال چه مدت طول میکشه؟با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_hsh30 نمایش پست ها
    عذر می خواهم که این مطلبو عرض میکنم اما پروسه EA با پروسه VET Asses یه کم فرق میکنه و اینجوری نیستش
    من براشون نوشتم که با EA اسس شدم و این کارو کردم. اون دوستمون روال کار رو نمیدونست اگه شما با VETASSES اسس شدید لطفا به اون دوستمون کمک کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دکتری عمران از دانشگاه تهران را سال 91 گرفتم
    از سال 87 حق التدریس کار کردم. ظاهرا میگن بعد از اخذ مدرک سابقه حساب میشه که اونم حق التدریس هست و پاره وقت اما حداقل 4 روز هفته و از دانشگاه های مختلف هست.
    به نظرتون اعتبار داره
    یه سوال دیگه اینکه مثل مهندسین که باید CDR تهیه کنند ما هم باید چیزی شبیه این ارائه بدیم؟ کسی هست با مدرک دکتری واسه lecturer اقدام کرده باشه؟

Junior Member

سلام
    منی که لیسانس رو تازه گرفتم و داری 6 سال سابقه مرتبط هستم ایا این لیسانس برام لحاظ میشه یا نه؟

SOS ...---...

سلام دوستان
    بالاخره نمره حداقل 6 رو توی هر بند گرفتم و نیاز به کمکتون دارم، امتیازات من به چه صورت میشه، دو تا وکیل رفتم و هرکدوم یه چیز گفتن مشخصاتم بصورت زیر هست:

متولد سال 1362/4/22
    کاردانی ناپیوسته سال 1384/6/15 کارهای عمومی ساختمان
    کارشناسی ناپیوسته عمران-عمران 1386/11/30
    هر دو مقطع در دانشگاه ازاد ملایر و خوی
    شروع خدمت سربازی 87/12/01 تاریخ اتمام 89/02/01 مدت خدمت 14 ماه
    بیمه از تیر 89 تا به امروز (البته سه سال و نیم رو واقعا کار کردم ولی از ان به بعد مدرکم رو برای گرید گذاشتم که برام بیمه هم رد کردن)
    ایلس band score 6 دارم
    من نمیدونم چه امتیازی رو میارم برای استرالیا؟
    برای چه ویزایی(489،190 . . .) باید اقدام کنم؟
    البته من احساس میکنم پروندم یخورده پیچیدس چون یه سال و نیمه که فقط برام بیمه رد شده وکار نکردم بخاطر همین فک میکنم وکیل بگیرم بهتره، اینطوریه؟
    سابقه کار قبل از لیسانس هم حساب میشه یاخیر؟
    الان از کجا شرو کنم؟
    با سپاس فراوان

Junior Member

سلام
    دوستان با به قانون جديد كه از اول نوامبر 2014 به جاي آيلتس مي توان تافل هم ارايه داد آيا كسي براي پرونده اش تافل ارايه داده و قبول كردن؟

سلام به همه
    برای رشته من (حسابداری) سه تا موسسه برای اسسمنت نام برده شده
    سوال من اینه که شرایطشون فرق نمیکنه؟ مثلا کدام سریع تر جواب میده یا کدامشون سخت گیر تره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)