صفحه 136 از 141 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

سلام
    6 سال پیش وکیل ما می گفت سی ای اسون گیرتره . وجدیدا خئوم واسه عضویت واسه سی پی ای فرستادم اون هم خوب بود .
    ورود به پرث: 9 سپتامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط parsabahramian نمایش پست ها
    سلام به همه
    برای رشته من (حسابداری) سه تا موسسه برای اسسمنت نام برده شده
    سوال من اینه که شرایطشون فرق نمیکنه؟ مثلا کدام سریع تر جواب میده یا کدامشون سخت گیر تره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Paharmacy/TBZMED

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

سلام دوستان
    من دوهفته پیش جواب مثبت اسسمنتمو گرفتم و حالاوکیلم میگه برای شغل منuniversity lecturerفقط ایالت شمالی اسپانسر میشه برا ویزا 190. ایلتس با همه بند اسکورها بالای هفت،7.5 دارم و مدرکم پی اچ دی اسس شده با 5سال تمام سابقه کار. به نظرتون صبر کنم شاید ایالتای دیگه هم بخوان یا همون نرترن تریتوری رو اپلای کنم؟

Junior Member

رشته من در ليست sol نيست و در csol هست
    اين ٢ تا ليست فرقشون جيه؟

سلام
    آیا هیچ یک از دوستان از طریق VET ASSESS برای گرفتن اسسمنت اقدام کرده؟ تو مدارک درخواستی و توضیحات در مورد مدرک زبان که ایلتس چند میخواد صحبت نکرده؟
    فهرست مشاغل CSOL

نقل قول نوشته اصلی توسط Mah1980 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دوهفته پیش جواب مثبت اسسمنتمو گرفتم و حالاوکیلم میگه برای شغل منuniversity lecturerفقط ایالت شمالی اسپانسر میشه برا ویزا 190. ایلتس با همه بند اسکورها بالای هفت،7.5 دارم و مدرکم پی اچ دی اسس شده با 5سال تمام سابقه کار. به نظرتون صبر کنم شاید ایالتای دیگه هم بخوان یا همون نرترن تریتوری رو اپلای کنم؟
    دوست عزیز ایالت NSW هم میگیره.
    http://www.trade.nsw.gov.au/live-and...cupations-list

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012

سلام دوستان
    من مهندس عمران هستم از دانشگاه تهران و ده سال سابقه
    چند سوال:
    آیا بهتره سوابق در اسس ارائه بشه یا بمونه برای مرحله مهاجرت؟ البته نمیدونم که روش صحیح چیه
    بهترین سابکلس برای من چی هست؟ 189 چه محدودیتی نداره؟
    ممنون میشم وقت بگذارید

سلام
    رشته ام حسابداری و می خوام برای financial advisor با ایلتس شش اسسمنت بشم .
    سوال من اینه که چقدر امید هست با این ایلتس بتونم اسپانسر ایلتی بگیرم؟
    بعضی از دوستانم گفتند با شش اقدام نکن چون بعیده بتونی اسپانسر بگیریری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Paharmacy/TBZMED

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    دوست عزیز ایالت NSW هم میگیره.
    http://www.trade.nsw.gov.au/live-and...cupations-list
    ممنونم ولی وکیلم میگه NSW تایم مشخص می کنه و سایتو باز میکنه و تو همون نیم ساعت اول هم پر میشه. گفت برا اکتبر 2014 نتونستیم هیشکی رو اپلای کنیم به خاطر سرعت پایین اینترنت. من اینو از چن نفر دیگه هم شنیدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Paharmacy/TBZMED

سلام
    آیا هیچ یک از دوستان از طریق VET ASSESS برای گرفتن اسسمنت اقدام کرده؟ تو مدارک درخواستی و توضیحات در مورد مدرک زبان که ایلتس چند میخواد صحبت نکرده؟
    فهرست مشاغل CSOL
    سلام
    من مدارکمو تایید کردم با وت اسس. اولنوامبر ای میلش اومد. برای وت اسس بودن یا نبودن ایلتس مهم نیست. چون آزمون ایلتس یه ازمون معتبره خودش. وت اسس بیشتر مخصوص اسس کردن مدارک تحصیلی و سابقه کاریتونه. شما حتی بدون داشتن ایلتس مدارکتو بفرست وت اسس. بعد تایید وت اسس و موقع لاج کردن پرونده آیلتست دستت باشه. نمرات هم به این شکله که باید حد اقل 6 رو داشته باشی که اصلا بتئونی اقدام کنی که 6 تو همه بند اسکورها البته اجبارثیه و امتیازش صفر.
    اگه overall ت بالای 7باشه و تمام بند اسکورهات هم بالای 7 باشه فک کنم 10 امتیازه. دقیقشو میپرسم برات

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Paharmacy/TBZMED

سلام
    رشته ام حسابداری و می خوام برای financial advisor با ایلتس شش اسسمنت بشم .
    سوال من اینه که چقدر امید هست با این ایلتس بتونم اسپانسر ایلتی بگیرم؟
    بعضی از دوستانم گفتند با شش اقدام نکن چون بعیده بتونی اسپانسر بگیریری
    سلام ریسکش بالاست ولی کاملا بستگی به شرایط ایالت و رشته داره. نمیشه مطلق گفت. شما یه نگاهی به شرایط اسپانسرشیپی ایالتها بنداز ببین تو رشته شما چجوریاست. لینکاش تو همین سایت هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)